scalman

Dragon Age II

Rekomenduojami pranešimai

Man asmeniskai DA:O viskas buvo puiku nuostabus zaidimas, minusai tebuvo gameplay vietoje, bei "armoru" skaiciumi ir ivairove, labai nepatyko, kad dauguma armor galima sakyt taip pat atrode :) Norisi to tokio proggresion jei jau tu ten uzsikacialines viskas spindgi, zaiboja ir pns [savas skonis] tenoriu pabriezt kad galetu biski didesni arsenala ikelt :lol: Ir tik nesugadina Storyline :)

Ne į temą

tai va va, man tuo ir patinka Blizzardo WoW, Diablo, pvz:

Nuotrauka

ryškiai matosi progresas ;D

Redagavo dwesk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Isaac Clarke has already tackled the horrors of space, now he's set to travel to the more mystical realm of BioWare's Dragon Age II. He's been written into the lore of the game as Ser Isaac of Clarke, and players who buy EA's Dead Space 2 before March 31 will be able to unlock a special set of armor modeled after Isaac in Dragon Age II with a special code. Above is a picture of said armor, which isn't just for looks. In fact, it's pretty powerful gear, and EA has even released some info on the in-game perks and buffs it will grant your character.

 

Ser Isaac of Clarke’s Armor includes:

 

Isaac’s Armor

o Heavy Armor

o Contains a rune slot

o Increases armor

o Requires high dexterity and cunning

Isaac’s Boots

o Increases armor

o Requires high dexterity and cunning

Isaac’s Gauntlets

o Increases armor

o Requires high dexterity and cunning

Isaac’s Helm

o Contains a rune slot

o Increases armor

o Critical damage factor

o Requires high dexterity and cunning

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pristato 3 klases: warrior, mage, rogue

 

Ne į temą

iš kart matau kad žaisiu už rogue, nes toks labiausiai gory pasirodė :D

 

interviu su Mike Laidlaw

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matomai zaidimas pasikeite i toki labiau "besitaskanti", mano manimu tai pliusas nes vien pasiziurejus nuo to 2h swing jauciasi, kad tu tikrai duodi jiem i skura, bet man pasirode jog labai jau greitai ten su to 2h draskosi :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Serialo kuris prasidės vasarą traileris

Felicia day? Jauciu vien del jos dauguma ziures si seriala:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matomai zaidimas pasikeite i toki labiau "besitaskanti", mano manimu tai pliusas nes vien pasiziurejus nuo to 2h swing jauciasi, kad tu tikrai duodi jiem i skura, bet man pasirode jog labai jau greitai ten su to 2h draskosi :?

na jo jei atmest tas cutscenas tai butu isvis knopkes begalinis maigymas daugiau nieko..aisku cia gal tik tokia atkarpa zaidimo buvo. na pvz kad tu tiesiog eini is vieno tasko i kita ir nieko nesutinki,tikriausiai taip nebus. ir kaip matosi net niekur nereikia eit.stovek vienam taske ir pas tave tik begs visi o tu tik kaposi..gaila kad priesai realiai niekaip nereaguoja fiziskai i tavo smugius,tiek kad gauna damage,nei atgal tu juos ten nubloski ,nei nieko. na cia matyt kam patinka tokio tipo rpg, tai labai saunu toks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo jei atmest tas cutscenas tai butu isvis knopkes begalinis maigymas daugiau nieko..aisku cia gal tik tokia atkarpa zaidimo buvo. na pvz kad tu tiesiog eini is vieno tasko i kita ir nieko nesutinki,tikriausiai taip nebus. ir kaip matosi net niekur nereikia eit.stovek vienam taske ir pas tave tik begs visi o tu tik kaposi..gaila kad priesai realiai niekaip nereaguoja fiziskai i tavo smugius,tiek kad gauna damage,nei atgal tu juos ten nubloski ,nei nieko. na cia matyt kam patinka tokio tipo rpg, tai labai saunu toks.

scaleman as kiek supratau cia buvo pasirinkta action type gameplay, ten gi rode kaip atrodo kova "action" budu, ir kaip stratagy su pauzem ir visa kita, as nenoriu zaidime irgi tik begt hackint slashint, nes DA:O ne tai buvo svarbiausia ;) Aisku si karta ginklu, skillu aresenalas kur kas "spgrostamesnis" ypac graziai tie ice atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazin ar tik nepadarys is neeilinio RPG eilini Hack&Slash kas man is gameplay panasu..

Labas rytas, ta jie ir padare. Kadangi losti tokius rpg zaidimus ant konsoliu yra ziauriai nepatogu (del to ant konsoliu dragon age ir buvo toks nepopuliarus), tai lengviau pakeisti pati zaidima ir paversti ji kvailu hack n slash. Kartu nukencia ir pc versija. Neskaitant to, kad zaidimas nudegraduoja, taip pat bus isleista kazkur "puse" zaidimo, kita dalis zinoma ateis per mokamus dlc, kuriu bendra kainu suma virsys pacio zaidimo kaina. Bioware niekados tokios slamsto nekure, na bet zinoma ea viska susika...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien atsisiunciau Dragon age 2 demo versija ir tikrai galiu pasakyt kad man sita dalis tikrai geresne nei pirmoji. Yra Warrior, Mage ir Rogue kurie issiskaido i 2 skirtingas klases as isbandziau maga(1klase) warrior(1klase nes nepatiko skilai) ir rogue(assassin ir archer) magas ir lankininkas best jeigu megstat greitas range atakas assassin jei megstat greit kapot darydami dideli dmg. Sudetingiausia dalis mano atzvilgiu yra kad labai daug stat pasirinkimu ir neaisku ka kelt man cia didziausias minusas nes jei kelsi ta ka manai kad prireiks tau kovoi gali sugadinti viska tai jeigu kasnors ras info kokiu status geriausia kelt ant tam tikros klases buciau tikrai labai dekingas jeigu atsiustumet man i privata.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.