scalman

Dragon Age II

Rekomenduojami pranešimai

Nereikia jokiu fix'u praskanuoji su abgx ir isirasai i diska o kai official release bus vel praskanuoji idejas diska i pc :)

O tu nepastebėjai jog kalba apie PS3? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone padare kaskokia ,turiu xbox 360 arcade niekada tiesiog hardo nereikejo man nes i live nelisdavau, o dbr update padare 190mb diske tj uzupdeitinus niekoi vietos nebelieka net tam pacia mseivui,dbr esu priverstas pirkti nezmoniskus pinigus kainuojanti harda... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone padare kaskokia ,turiu xbox 360 arcade niekada tiesiog hardo nereikejo man nes i live nelisdavau, o dbr update padare 190mb diske tj uzupdeitinus niekoi vietos nebelieka net tam pacia mseivui,dbr esu priverstas pirkti nezmoniskus pinigus kainuojanti harda... ;)

Jeigu nesamone, tai pirk originalius zaidimus ir nesiskusk :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3. Inventory Management Is Better

Your allies in Dragon Age II each have a set of armor that they wear all the time. This means that you can’t equip them with the helmets, boots, and gauntlets that you find in your quest. This may sound disappointing at first, but it results in you spending much less time in the menus sizing up and optimizing equipment. If you pick up a new suit of armor that isn’t an improvement for Hawke, you can just sell it; no need to look at all of your active and inactive party members to see if it’s better for them. Plus, you can still outfit your companions with rings, amulets, and belts, so the customization isn’t gone completely. Your inventory will be less cramped, especially since you get a storage chest early on and you aren’t carrying around crafting reagents all the time.

Nu atleiskit, bet cia BULLSHIT! as laukiau normalaus RPG, o dabar pasirodo as dar negalesiu net aprengt savo ally!!! FTW!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia story 1dalies tesinys?ar sitas su 1dalim nesusijas?

Ir taip ir ne. Jeigu dar nežaidęs pirmos dalies kai kurių dalykų gali nesuprat ,bet šiaip nesuprasi, bet pagrindinis dalykas tas ,kad jeigu dar tusi kažkur savo seivus galėsi pažiūrėti ,kaip tavo sprendimai žaidime įtakojo viska kita eiga per tuos berots 20 metų (nes žaidimo istorija vysta po 20 m. nuo DA:O)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deje dideliu pasikeitimu tu nepamatysi po DA:O jie galima sakyt nk neitakoja, kadangi main characteris visai kitas : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau hiebra kaip jums bet DA2 isvis supopsejo kazkaip tie mygtuku maigimai nieko gero ir man jis pasirode perdaug lengvas pirma dalis man geresne:)cia tik mano nuomone:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš iškur tiek žaidimo fanų, pažaidžiau valandą, išėmiau DVD. Po mėnesio kokio vėl bandžiau, nu nekabina ir viskas. Kur šito žaidimo šarmas pasakykit? Reikės vėl bandyt žaisti :D

Tai jei nepatinka šitas žaidimas, nebūtina čia peikt ar nardyt ^_^. Man pavyzdžiui daug kas nepatinka, bet neskelbiu viešai ar nepuolu rašyt į to žaidimo temą, kad lievas ar dar kas ^_^.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nesamone, tai pirk originalius zaidimus ir nesiskusk :D

Nekelk cia veju, nusipirkes org tai neprasys updatint ane?? kiauras kai ciabato aulas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas pagelbes del paleidimo zaidimo ant xboxo idejus diska praso updeito bet paspaudus yes ismeta unreadable disc o nuemus harda veikia kas cia per nesamone?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia kaip pirmoj daly neina padaryt pauzes ir su visais charais padaryt,,kad skillus leistu po pauzes iskart? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gameplay prasme DA:o buvo gal ir geresnis ,pradžioje išviso tai būna tik A knopkės myngymas ,bet kai gaunu vis naujų Skillų ir prie kompanijos prisjūngia nauji nariai žaidimas labai pagyvynbėja.Istorija ir Questai tai vis tas pats ,einu užmuši grįžti ir t.t

Dialogai tikrai pagerėjo ,tikriausiai didelę įtaka padarė Mass Effect. Bet kaip ir reikėjo tikėtis grafka nėra gerai optimizuota ,labai daug klaidų filmukuose (atidesnis žaidėjęs tikrai turėjo pastebėti) .Palyginus su DA:O kovos tapo daug žiauresnės ,vis mėtosi mėsos gabalai ,atrodo išties Cool ,bet, dėja greitai pranyksta ^_^

Dar liko nemažai pereit ,bet žaidimas tikrai nenuvylė ,taigi dabar Bioware galės suitelk dirbant su Mass Effect 3 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU taip. Realiai kaip ir minejo. pradzioj uztenka ir A mygtuko spaudinejimo. Veliau pries stipresnius preissus arba drakonus ne taktikos nei per kur. as jau play time turiu apie 25h, tai galiu pasakyt kad yra keli labai knisantis dalykai.

 

 

* viskas sukasi aplink 1 miesta ir salia ji esancias vietoves.

* jau aplankiau kokia 10 olu ir net achievmenta tave, bet olo visos vos ne 1 prie 1 :/

* kvestai kai kurie labai durni ir trumpi. nueik uzmusk pvz ta tam tikroj vieotj. tai nueni ir esi tokioj kaip uzdaroj vos ne zonoj. nudedi ir 5 metrai i prieki ir iseini lauk is mapo ir tie kvestai jau butuose vieotje :/

 

 

siaip paklkas DA:O > DA2. (nes truksta ivairoves, matos kad metus tekure). Tikiuosi ant galo pageres, nesp risiminus DA:O tai magic toweri, feidus, deep roads. oho kiek laiko praleist reikejo o cia 10min ir mapukas baigtas ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.