kiler01

padekit issirinkt routeri

Rekomenduojami pranešimai

Ce apie tapati routeri snekam, nenoriu apsipirkt ? Reikia ir man naujo wireles routerio nes senasis uzluzo. Is kur pats pirkai ir kiek mokejai ?

tas pats. pirkau per skelbimus, mokejau ~120 ar 150 kazkas tokio. dabar vienas is vilniaus dar pardavineja. seip routeris tai zveris sitas yra. tik veikianti reikia nusipirkti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is eBay Top-rated seller perkant gaunas apie +- 180 LT, kiek ziuriu LT tai visi devetus pardavineja uz 150 lt ir man kazkaip net ranka nekyla pirkt deveto, nu nzn reik ziuretis dar.

 

O sito routerio bievielis greitis 4 mb o lan 16 mb ?

Cia va radau skelbima . uz 150lt naujas, nes is jo pirkai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is eBay Top-rated seller perkant gaunas apie +- 180 LT, kiek ziuriu LT tai visi devetus pardavineja uz 150 lt ir man kazkaip net ranka nekyla pirkt deveto, nu nzn reik ziuretis dar.

 

O sito routerio bievielis greitis 4 mb o lan 16 mb ?

Cia va radau skelbima . uz 150lt naujas, nes is jo pirkai?

as pirkau is kazkokio chiuvo kaune, tai uzsiroviau gerokai. bet kai ziuriu skelbima dabar tai zinok net foto tos pacios taigi manau sitas, reikes pabendraut man turbut vel su juo :thumbsup4:

EDIT: paziurek i skelbimo data. pries beveik 4 menesius....

ir pas ji skelbime parasyta kad irasyta tomato fw. o dave su dd-wrt micro

beje ten kur 4 ir 6 tai ten yra dydis ramu atrodo ar kazkas (4 tai tikrai nvram i kuriuos isiraso fw. o ktias nzn) cia paziurek puslapi atgal, ten bites postas yra kur linkas i wikiipedija su visa info apie wrt routerius :D

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis tau neveikianti ikiso ?

O ka kazin is Dlinku galima panasaus nusipirkt ?

Nuejau siandien i Akropoli, i Topocentra, 1nas Dlinkas pamestas, tik nepamenu kaip vadinosi DIR .... atrodo su viena antena lygtai ,isvis 0 pasirinkimo ir dar buvo keli numesti neaiskios kilmes. Seip turejau as Dlinka, bet paprasta, nebuvo bevielis, gerai laike man kokius 2-3 metus, kol nepakele greicio ir uzluzo jis man, neatlaikes apkrovos matyt, tai db ir skauda galva ka ce nusipirkt kad neapsipirkt nes isvis nk nesuprantu apie juos =] Tas Linksnys gerai butu bet kad lt niekur nerandu pirkt.

Redagavo res5ect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis tau neveikianti ikiso ?

O ka kazin is Dlinku galima panasaus nusipirkt ?

Nuejau siandien i Akropoli i Topocentra 1 Dlinkas pamestas isvis 0 pasirinkimo ir dar buvo keli numesti neaiskios kilmes.

priklauso nuo poziurio tasko. kai gavau veike, po to pradejo lyst bedos, po to FW norejau perrasyt ir nors dariau vska teisingai parejo brickas, dabar reikai routeriui JTAG daryti (taip, JTAG.) ir tai nezinia atsigaus ar ne nes kazkas keisto su juo.

 

http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php...c9c002ef90491cc

sitam topike gali permesti mano istorija pilnai, nors dar nelabai ka suprasi tai gal bevertis bus topic.

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.