wader

Mafia 2

Rekomenduojami pranešimai

neturiu monitoriaus.

 

P.S. Taip google naudojaus, bet nieko naudingo neradau :D

galbut zinot kur .cfg ar .ini failas kurio as taip ieskau ir nerandu, kuriame galeciau pakeist?

Redagavo Tropican

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet vistiek turi but kazkur isaugomi parametrai, ar tai registre, ar tai cfg ar ini faile.

Per regedit landziot bandziau, bet tuscios pastangos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, perėjau ir aš. Susidariau savo numonė, bet ją rašysiu off topic'e ir spoiler tag'uose, kad nekiltų panika:

Ne į temą

žaidimas labai patiko, bet su pirma mafia nepalyginsi. Labai patiko aplinkos, grafika, pats žaidimas kur kas spalvingesnis, tačiau istorija nusivyliau. Intriga? chm.. jokios sakyčiau. Praktiškai visos svarbios žmogžudystės įvykdytos dėl keršto or other shit. Pradžioj džiaugiaus misijų įvairove, tačiau įpusėjus prasidėjo žudynės, žudynės ir žudynės. Vis dėl to, kaip ir pirmoji, antroji dalis privertė jaustis lyg žiūrėtum filmą, nors pirmoj mafijoj tas jautės labiau, nes siužėtas išplėtotas labiau. O misija, dėl kurios susinervinau, nusivyliau. Galėjo 2K prie to išvis nagų nekišti. Prisimenant pirmos mafijos pabaigą, kai baigi žaidimą ir vis dar lieki susimąstes, o čia viską ėmė ir supiso.. Gaunasi, kad Tommy jie nušovė visiškai be tikslo. Dar nepatiko pabaiga, nes neaišku ką Vito darė po to, o istorijos tęsinio trečioj daly pamatyti nenorėčaiu. Nebent kažką su DLC sugalvos, nors irgi be ryčio būtų. Nepamirškit, kad žaidimas man patiko, todėl per daug nediskutuokit apie tai, ką parašiau. :first:

Priminsiu ir pirmos mafijos pabaigą -

.
Būtų įdomu su waderiu apie tai padiskutuot. Redagavo Incognito

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi su Clone DVD aš jau 13 chapterį, bet turiu jums klausimuką... Kas gali būti, jog pažaidi ~1h ir pradeda po truputį lagint, o po ~2h tai dar dažniau lagina... Lagina, kai važiuoji mieste, o kai šaudaisi misijoj nelagina, namuose nelagina, tik mieste... Išjungus ir vėl įjungus žaidimą nebelagina, bet praėjus tiek pat laiko ~1-2h, tai vėl pradeda patampimai... Patampo patampo, vėl normaliai... Po kokių 2-5min vėl patampo... Mano kompo parametrai yra parašyti parašė, nemanau, kad jie nuo jų, nes žaidžiu viską nuėmęs tik rezoliuciją palikęs 16:10... Taigi laukiu jūsų nuomonės...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi su Clone DVD aš jau 13 chapterį, bet turiu jums klausimuką... Kas gali būti, jog pažaidi ~1h ir pradeda po truputį lagint, o po ~2h tai dar dažniau lagina... Lagina, kai važiuoji mieste, o kai šaudaisi misijoj nelagina, namuose nelagina, tik mieste... Išjungus ir vėl įjungus žaidimą nebelagina, bet praėjus tiek pat laiko ~1-2h, tai vėl pradeda patampimai... Patampo patampo, vėl normaliai... Po kokių 2-5min vėl patampo... Mano kompo parametrai yra parašyti parašė, nemanau, kad jie nuo jų, nes žaidžiu viską nuėmęs tik rezoliuciją palikęs 16:10... Taigi laukiu jūsų nuomonės...

Visu pirma parasei aspect ratio :first: O palagindavo ir man panasiai kaip tau, galvojau pc gal kaista, nu bet turbut del cracko. O siaip mano pc high laisvai ima be physx efektu ;) Tai tubut crackas kaltas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas "aspect ratio"? Dėkui. :) Cracką naudoju SKIDROW fixinta.

 

Edited: Taigi perejau visą žaidimą ir parašysiu savo nuomonę apie jį... (viską rašysiu SPOILER ir OFFTOPIC tag'uose)

Ne į temą

Žaidimo istorija manęs nelabai sužavėjo, nors išpradžiu labai įtraukė į žaidimą, o vėliau skėrdynės ir skėrdynes... Pabaiga labai liūdna, o man taip patiko tas Joe. Tikiuosi istorija čia nepasibaigs, nes dabar žaidimas, kaip ir be pabaigos. Netikiu, kad Vito nesipriešins ir t.t. Iš grafikinės pusės dydžiausią įspūdį paliko miestas... Jis taip dėtaliai atvaizduotas, tiesiog gražu žiūrėti. Spalvų gama tikrai graži, diena šviesi, naktis tamsi, labai patiko, kai pradėjo lyti ant kelio besitaškantys lašai, kaip tikrovėje... Tiesa negalėjau žaisti pilnais nustatymais, negalėjau išvysti APEX (High), kas turėtu labai gerai atrodyti. Šiaip žaidimui skirčiau 9/10, Kodėl 9? Dėl istorijos, ji man pasirodė per trumpa, žaidimą perėjau per 8h 55min.

Redagavo Swizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas atrodo tiesiog puikiai viskas pukiai atitinka to meto aplinka ,igarsinimas nuostabus veikejai dar nuostabesni.Istorija mano nuomone stipriausia zaidimo puse ,nes ji tiesiog nuostabi kas nezaide ir megsta tokio stiliaus zaidimus turi ji isbandyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas "aspect ratio"? Dėkui. :) Cracką naudoju SKIDROW fixinta.

 

Edited: Taigi perejau visą žaidimą ir parašysiu savo nuomonę apie jį... (viską rašysiu SPOILER ir OFFTOPIC tag'uose)

Ne į temą

Žaidimo istorija manęs nelabai sužavėjo, nors išpradžiu labai įtraukė į žaidimą, o vėliau skėrdynės ir skėrdynes... Pabaiga labai liūdna, o man taip patiko tas Joe. Tikiuosi istorija čia nepasibaigs, nes dabar žaidimas, kaip ir be pabaigos. Netikiu, kad Vito nesipriešins ir t.t. Iš grafikinės pusės dydžiausią įspūdį paliko miestas... Jis taip dėtaliai atvaizduotas, tiesiog gražu žiūrėti. Spalvų gama tikrai graži, diena šviesi, naktis tamsi, labai patiko, kai pradėjo lyti ant kelio besitaškantys lašai, kaip tikrovėje... Tiesa negalėjau žaisti pilnais nustatymais, negalėjau išvysti APEX (High), kas turėtu labai gerai atrodyti. Šiaip žaidimui skirčiau 9/10, Kodėl 9? Dėl istorijos, ji man pasirodė per trumpa, žaidimą perėjau per 8h 55min.

tas aspect ratio yra 16:10 ka tu parasei. Rezoliucijos buna visokiausios. Didziausia tikimybe, kad pasidares 1680 x 1050, nes tavo monitorius tokia didziausia palaiko :)

 

Apie tavo monika:

 

Ne į temą

Display & Graphics

# Maximum Resolution: 1680 x 1050

# Color Support: 16.7 Million Colors

# Scanning Frequencies: 30 kHz to 81 kHz Horizontal

# Scanning Frequencies: 56 Hz to 75 Hz Vertical

# Aspect Ratio: 16:10

# Contrast Ratio: 800:1

# Brightness: 300 Nit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.