G1edrius

Laptop Baterija

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, mano brolis vis sako jog ijungus laptopa i Elektra, reikia isimt baterija, nes ji tipo prasteja ir isjungus vis maziau laiko, ar tai tiesa? Nes as kazkaip nepastebejau jokio skirtumo, kaip laiko ~1.30val taip laiko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mano brolis vis sako jog ijungus laptopa i Elektra, reikia isimt baterija, nes ji tipo prasteja ir isjungus vis maziau laiko, ar tai tiesa? Nes as kazkaip nepastebejau jokio skirtumo, kaip laiko ~1.30val taip laiko...

Tikrai abejoju dėl šito. Pas mane loptopas yra namie, tai jis laiko apie 3 valandas. Dažnai prie rozetes prijungęs būnų, o kai atjungiu, tai vis tiek jis vienodai laiko. Na gal kokia dešimtąją ir sumažėja, bet tikrai to nepastebėsi... :kryziukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laptopo baterija gali buti visalaik ideta, bet nepamirsk kas menesi bent jau po karta iskrauti jos pilnai, kad laptopas isijungtu, o po to pilnai pakrauti, taip baterija islaikys savo talpos savybes ilgiau.

mates variantu kur panos metus laiko bateriju neiskrauna, po to kai prireikia nusinest kur nors, akumas laiko tik 10min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laptopo baterija gali buti visalaik ideta, bet nepamirsk kas menesi bent jau po karta iskrauti jos pilnai, kad laptopas isijungtu, o po to pilnai pakrauti, taip baterija islaikys savo talpos savybes ilgiau.

mates variantu kur panos metus laiko bateriju neiskrauna, po to kai prireikia nusinest kur nors, akumas laiko tik 10min.

Sese rytais pasiima, tai naudoja kol nugaista, galima sakyt kasdien

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sese rytais pasiima, tai naudoja kol nugaista, galima sakyt kasdien

na tai baterija dirba savo darba, tarnaus kokius gerus 3 metus jei kasdien naudojama.

pas mane po 3 metu is batarkes liko tik 40%, laikydavo 2h, db laiko 40min. iskraunama visaip buna, kaip papuola.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.