Roolis

YAOSM ar WiiFree?

Rekomenduojami pranešimai

Heii,

taigi Wii turėtų greit pasiekt mane, ir iškart klausimas, dėl čipų:

kuris geresnis:

YAOSM ar WiiFree?

 

YAOSM atliekamos pareigos:

Spauskite "Rodyti offtopic'ą"

Ne į temą

  • Supports DMS/D2A/D2B chipsets
  • Wii originals
  • Wii original imports (partial support)
  • Wii backups
  • Wii backup imports (partial support)
  • Gamecube originals
  • Gamecube original imports (partial support)
  • Gamecube backups
  • Gamecube backup imports (partial support)
  • Gamecube homebrew
  • All medias (DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW)
  • Dual Layer support
  • Fully configurable speed setting
  • Automatic region detection
  • Stealth (well, at least as much "stealth" as any other Wii modchip currently available)
  • "Safe" Configuration disc
  • Optional status LED
  • Optional disable switch (solder wire to reset switch)
  • GameID overriding for some GameID's that was blocked by firmware 3.0
  • Support for Super Mario Galaxy backups

 

O WiiFree funkcijų neradau.

Anksčiau buvo OpenWii čipas, bet dabar informacijos apie tai neradau, tai manau, jog jis pasenęs.

Taip pat toks klausimas:

ar sėdint su softmod'u, įmano išvengti brick'o? Ta prasme, jei aš gaunų brick'ą, bet turiu susikalęs į Wii kažkokia programą, ar kažką panašaus, ir aš jo galiu išvengti?

Laaabai dėkingas,

Tadas aka Roolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 klausimas tau, is kur zinai koks dvd bus tarp wii, taigi gali net netikt sitie cipai, as pats YAOSM 2.0 isikales yra 3.2 atrodo naujausias, bet jei negaila pinigu isistatyt gali normalu, nuo bricko saugo bootmii, kuri suinstaliuot geriausia ant boot 2 tada jei brickas gaunamas, galima atstatyt visa nanda, bet pries tai pasidarius jo kopija ;] galima ir kitu naudot bet ten reik raktus keist ir panasiai ir tai gali privest iki visiskos mirties tai geriausia boot mii su savo nandu ant boot2 sektoriaus irasyta, kai idedi boot mii SD tada uzsistartuoja jis o ne system menu ir gali atstatyt. hmm siaip geriausia pasiimk hdd isorini

WBFS manageriu pasidaryk WBFS failu sistema jam

 

isdiek:

boot mii (boot 2)

dvd x

homebrew channel

 

visi sitie yra boot mii pakete

 

cios revision x (kuri naujausia bus ta ir rasyk) by waninkoko

 

tuomet wad manager 1.7 isikelk ir isirasyk su juo per (cios 249 (suprasi kai naudosi))

 

usb loader GX

ir loshi geimus is hdd ;] bus ramu

 

jei pasirasineji tai ir as pasirasysiu (kaip seniau darydavau)

 

Edmundas a.k.a RC a.k.a Bebenciukas a.k.a red-cat_eX :DDDDDDDDDDd

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 klausimas tau, is kur zinai koks dvd bus tarp wii, taigi gali net netikt sitie cipai, as pats YAOSM 2.0 isikales yra 3.2 atrodo naujausias, bet jei negaila pinigu isistatyt gali normalu, nuo bricko saugo bootmii, kuri suinstaliuot geriausia ant boot 2 tada jei brickas gaunamas, galima atstatyt visa nanda, bet pries tai pasidarius jo kopija ;] galima ir kitu naudot bet ten reik raktus keist ir panasiai ir tai gali privest iki visiskos mirties tai geriausia boot mii su savo nandu ant boot2 sektoriaus irasyta, kai idedi boot mii SD tada uzsistartuoja jis o ne system menu ir gali atstatyt. hmm siaip geriausia pasiimk hdd isorini

WBFS manageriu pasidaryk WBFS failu sistema jam

 

isdiek:

boot mii (boot 2)

dvd x

homebrew channel

 

visi sitie yra boot mii pakete

 

cios revision x (kuri naujausia bus ta ir rasyk) by waninkoko

 

tuomet wad manager 1.7 isikelk ir isirasyk su juo per (cios 249 (suprasi kai naudosi))

 

usb loader GX

ir loshi geimus is hdd ;] bus ramu

 

jei pasirasineji tai ir as pasirasysiu (kaip seniau darydavau)

 

Edmundas a.k.a RC a.k.a Bebenciukas a.k.a red-cat_eX :DDDDDDDDDDd

: DD

Dėl HDD, ir dėl geresnių čipų:

Na Wii bus nenaujas taigi tikiuosi bus arba: D2B, arba DMS/D2A. Na šita paliekam ramybėj dar biškį.

Jei bus naujesnis modelis, tada tikriausiai SoftMod'insiuos, nes pinigus visus išleisiu ant Wii, ir nebeliks, nei ant geresnio čipo, nei and HDD.

Dabar dėl visų programų, aš supratau, kad reikės,

BootMii (dėl apsisaugojimo nuo brick'o?) , DVD X (kam jo reik? tiesiog įdomu?, kad galėtum žaist žaidimus iš DVD?), HomeBrew Channel (čia jasna), cios revision x.x by waninkoko (kam jo reik?), usb loader GX (kad galėčiau lošt geimus per hard'ą arba per usb'ą, bet tikriausiai jo nereiks, nes nebus pinigų ant jų).

Ačiū, dar kart

Tadas aka. Roolis aka. roolis.lt, aka. roolis11, aka. iNit., aka. storas, aka. didžiapėdis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

: DD

Dėl HDD, ir dėl geresnių čipų:

Na Wii bus nenaujas taigi tikiuosi bus arba: D2B, arba DMS/D2A. Na šita paliekam ramybėj dar biškį.

Jei bus naujesnis modelis, tada tikriausiai SoftMod'insiuos, nes pinigus visus išleisiu ant Wii, ir nebeliks, nei ant geresnio čipo, nei and HDD.

Dabar dėl visų programų, aš supratau, kad reikės,

BootMii (dėl apsisaugojimo nuo brick'o?) , DVD X (kam jo reik? tiesiog įdomu?, kad galėtum žaist žaidimus iš DVD?), HomeBrew Channel (čia jasna), cios revision x.x by waninkoko (kam jo reik?), usb loader GX (kad galėčiau lošt geimus per hard'ą arba per usb'ą, bet tikriausiai jo nereiks, nes nebus pinigų ant jų).

Ačiū, dar kart

Tadas aka. Roolis aka. roolis.lt, aka. roolis11, aka. iNit., aka. storas, aka. didžiapėdis.

boot mii - apsaugo nuo bricko (nand dumperis recovereris)

dvd x - dvd diskam paleist iskeptiem

cios (modifikuoti iso leidzia neorginalius geimus paleidinet ir idieginet viska kas pirated)

 

prasom

 

Edmundas a.k.a rubuilis a.k.a bebenciukas a.k.a redcat a.k.a RC a.k.a red-cat_eX a.k.a undersky'er a.k.a redas a.k.a Edmis a.k.a Edmutis ;DDDDD siaip dar yra senas senas a.k.a ssj9_kakaroto_xXx :DDDDDDDDDDDDDDD turbo uber cool shit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yaosm 3.2 rekomendinu, nebus problemu su tuo.

 

wad manager tai cia wad'am instaliuot i wii, channeliai, ios'ai ir panasiai pvz wiiware jei turi wad faila kokio game gali su juo idiegt ;] neblogas ir pravartus homebrew'as

 

 

Aaaaam, ačiū, tik tu mano post'ą edit'inai : D.

O, ar jei būsiu su softmod'u (vargu, bet vistiek įdomu), ar galėsiu suinstaliuoti BootMii ir saugotis nuo brick'o?

Redagavo Roolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yaosm 3.2 rekomendinu, nebus problemu su tuo.

 

wad manager tai cia wad'am instaliuot i wii, channeliai, ios'ai ir panasiai pvz wiiware jei turi wad faila kokio game gali su juo idiegt ;] neblogas ir pravartus homebrew'as

Aaaaam, ačiū, tik tu mano post'ą edit'inai : D.

O, ar jei būsiu su softmod'u (vargu, bet vistiek įdomu), ar galėsiu suinstaliuoti BootMii ir saugotis nuo brick'o?

sorry kartais nusispaudzia ;DD

 

tai softmodui ir rekomenduoju boot mii jei chipas stovi tai pom jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry kartais nusispaudzia ;DD

 

tai softmodui ir rekomenduoju boot mii jei chipas stovi tai pom jau.

Tai jei pas mane pvz.: YAOSM 3.2, tai dėl brick'o galiu nesiparint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei pas mane pvz.: YAOSM 3.2, tai dėl brick'o galiu nesiparint?

bricko del chipo nebun, tik semi kuris settings sushika, bet cia loshiant geima ne savo regiono ir darant is jo update, bet nevisada, geriausia yra, senas system menu 3.2 geriausias, neblokina nieko. ir chipas ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bricko del chipo nebun, tik semi kuris settings sushika, bet cia loshiant geima ne savo regiono ir darant is jo update, bet nevisada, geriausia yra, senas system menu 3.2 geriausias, neblokina nieko. ir chipas ;]

Nu, o jei gaunu semibrick'ą, tai galiu jį su kažkokia programa atsistatyt, nors jei neesu pasidaręs nand'o backup'o?

Ir dar klausimėlis:

ar tu pats įsidėjai Yaosm čipą? Nes tikslios informacijos nelabai randu, kaip suprogramuoti, ir tiksliai kur jį įlituoti.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man idejo, siaip messed up buvo tai siunciau Slaptas/Jonas tai jo brolis sutvarke ;] ten taip pat kaip wiininja, open wii lituojas jie visi ant pic'o stovi paziurek wiinewz.com forumuos ten officiali bustine yra jiem forumo temoj ir ten viskas sudeta.

 

semi bricka atstatai padares update is savo regiono zaidimo disko ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man idejo, siaip messed up buvo tai siunciau Slaptas/Jonas tai jo brolis sutvarke ;] ten taip pat kaip wiininja, open wii lituojas jie visi ant pic'o stovi paziurek wiinewz.com forumuos ten officiali bustine yra jiem forumo temoj ir ten viskas sudeta.

 

semi bricka atstatai padares update is savo regiono zaidimo disko ;]

Tai taip išeina, kad semi-brick'as nelabai baisus.?

Ne į temą

Šiandien sužinosiu, ar gausiu Wii ar ne. To be continued : D

 

Redaguota 2010.07.20 11:10min. by Roolis

 

Taigi, Wii jau laimėtas iš Ebay.co.uk, belieka tik sulaukt, ir dar keletas klausimų:

1. Su kuo geresnė grafika bus: ar su tulpėm, ar su scart'u (ar sameshit ? ) apie komponentinį nekalbu, nes nėr kur jungt?

2. Biškį pasiklydau per tuos visuos cios, bootmii, dvd x ir t.t.. Jei aš įsistatau YAOSM čipą su 3.2 versija, tai man reikės susiinstaliuoti:

DVD X - kad DVD diskus paleistų;

CIOS - modifikuoti iso leidzia neorginalius geimus paleidinet ir idieginet viska kas pirated (kaip tu rašei), bet kam tada CIOS, jei jau galima su DVD X paleist žaidimus? Ir kaip suprast modifikuoti ISO?

Boot Mii - ar reikia, jo su YAOSM čipu?

ir ar dažnai naudoji Classic Controller (kažkur skaičiau, kad turi), ir ar jį apsimoka pirkt, ar labai, 2 vairus, ir 2 šautuvus?

Ačiū,

tikiuosi neįkirėjau : D

Redagavo Roolis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip išeina, kad semi-brick'as nelabai baisus.?

Ne į temą

Šiandien sužinosiu, ar gausiu Wii ar ne. To be continued : D

 

Redaguota 2010.07.20 11:10min. by Roolis

 

Taigi, Wii jau laimėtas iš Ebay.co.uk, belieka tik sulaukt, ir dar keletas klausimų:

1. Su kuo geresnė grafika bus: ar su tulpėm, ar su scart'u (ar sameshit ? ) apie komponentinį nekalbu, nes nėr kur jungt?

2. Biškį pasiklydau per tuos visuos cios, bootmii, dvd x ir t.t.. Jei aš įsistatau YAOSM čipą su 3.2 versija, tai man reikės susiinstaliuoti:

DVD X - kad DVD diskus paleistų;

CIOS - modifikuoti iso leidzia neorginalius geimus paleidinet ir idieginet viska kas pirated (kaip tu rašei), bet kam tada CIOS, jei jau galima su DVD X paleist žaidimus? Ir kaip suprast modifikuoti ISO?

Boot Mii - ar reikia, jo su YAOSM čipu?

ir ar dažnai naudoji Classic Controller (kažkur skaičiau, kad turi), ir ar jį apsimoka pirkt, ar labai, 2 vairus, ir 2 šautuvus?

Ačiū,

tikiuosi neįkirėjau : D

1. same shit

2.jei chipas ir tik zaist tai nieko nereikes, beto neupdatink versijos jei nebus 4 palik trecioj tada neblokins chipo bo kitaip reikes softmoda dar papildomai daryt

tau nk nereikes jei nenaudosi homebrew o tik zaisi geimus ;]

 

classic neturiu turiu tik gamecube iranga, gaila neturiu nei motion plus nei classic nei zapperio ;// galetu visi susirinkt saibu ir nupirkt uz pagalbas ;DDD

 

ne neikirejai ;] sekmes jei kas dar klausk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. same shit

2.jei chipas ir tik zaist tai nieko nereikes, beto neupdatink versijos jei nebus 4 palik trecioj tada neblokins chipo bo kitaip reikes softmoda dar papildomai daryt

tau nk nereikes jei nenaudosi homebrew o tik zaisi geimus ;]

 

classic neturiu turiu tik gamecube iranga, gaila neturiu nei motion plus nei classic nei zapperio ;// galetu visi susirinkt saibu ir nupirkt uz pagalbas ;DDD

 

ne neikirejai ;] sekmes jei kas dar klausk

Chip'as kolkas tik žaist ir pasinaudot HomeBrew.

Tai man nereik jokių CIOS, DVD X ir t.t.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, suprantu, kad suinstaliuot HomeBrew chanell'į nereikaligas, čipas.

Aš nelabai vis dar suprantu apie tuos CIOS, DVD X, ir Boot Mii.

Boot Mii, kaip suprantu reikalingas apsisaugot nuo brick'o, ir jis reikalingas.

O ką daro CIOS, ir DVD X?

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.