Sark3r

Creative 5.1 pc kaloneliu prijungimas prie TV, padekit !

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas esate susidūrę arba žinote kaip prijungt creative 5.1 kurios skirtos pc prie TV. Ant teliko yra dvi tulpes. O creative 3 skirtingu spalvų ausiniu jungtys. Pajungiu kad grotų pora, bet kad visos tai nežinau kaip padaryt ... Patarkit ką daryt, dekui is anksto...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas esate susidūrę arba žinote kaip prijungt creative 5.1 kurios skirtos pc prie TV. Ant teliko yra dvi tulpes. O creative 3 skirtingu spalvų ausiniu jungtys. Pajungiu kad grotų pora, bet kad visos tai nežinau kaip padaryt ... Patarkit ką daryt, dekui is anksto...

o tai niekaip ir nepajungsi visu.su kitom kolonkem buna toks perejimas,kuris sumixuoja stereo kanalus ir paskleidzia po visas tada,toks buna su kolonkem arba reikia atskirai ieskot kazkur isigyt. siaip kitaip nepajungsi ne tokios 5.1 pc kolonkes tik pc ir skirtos daugiau niekam netinka.

tau reikia va tokio adapterio,ebay ar amazon yra,paciose parduotuvese nesu mates,gan retas dalykas,nes siaip buna su paciomis kolonkem jisai.

Nuotrauka

 

siaip jei idomu amazon $5 kainuoja

http://www.amazon.com/Console-Adapter-Conv...e/dp/B0006U3ACY

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn kas per koloneles pas tave, bet as jungdavau kompiuterines 5.1 anr mp3 grotuvelio, tai ijungdavau stereo rezima ir visos iskyrus centrine grodavo!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nzn kas per koloneles pas tave, bet as jungdavau kompiuterines 5.1 anr mp3 grotuvelio, tai ijungdavau stereo rezima ir visos iskyrus centrine grodavo!

kur tu ijungdavai ta stereo rezima.nelygu kokios pc kolonkes dar,kitos neturi jokiu perjungeju ir jokiu rezimu.turi 3 kistukus nuo kolonkiu,jei paimsi viena is ju ta pagrindini ir pajungsi i bet ka,kad ir mp3 grotuva tai turesi garsa tik per 2 kolonkes. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galite ir man padeti? Pas man prie logitech 5.1 sistemos buvo toks adapteris ir as noriu pajungti prie pc visas kolonkes kad grotu. Nes groja tik bosas ir dvi paprastos. O pas man prie pc tik kolonkem vienas lizdas ir mikrafui. Prasau padekit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galite ir man padeti? Pas man prie logitech 5.1 sistemos buvo toks adapteris ir as noriu pajungti prie pc visas kolonkes kad grotu. Nes groja tik bosas ir dvi paprastos. O pas man prie pc tik kolonkem vienas lizdas ir mikrafui. Prasau padekit.

 

Tau reikia 5.1 garso kortos arba adapterio kokio nors

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NuotraukaNuotrauka

 

Kiek žinau tau reikia šitų abiejų.Bet aš nesu 100 proc įsitikines.Jeigu klystu pataisykit.Beja tavo vietoje aš įsigyčiau šita dalyką Creative Sound blaster 5.1,su šita bent jau turėtum tikrą 5.1 garsą.

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui. As pirma adapteri turiu. O kur antra galima gaut?

 

Bet kurioje elektronikos parduotuveje..

 

www.lemona.lt

www.sirenitas.lt

www.milgreta.lt

 

Net Maximose maciau,kad juos pardavineja....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas esate susidūrę arba žinote kaip prijungt creative 5.1 kurios skirtos pc prie TV. Ant teliko yra dvi tulpes. O creative 3 skirtingu spalvų ausiniu jungtys. Pajungiu kad grotų pora, bet kad visos tai nežinau kaip padaryt ... Patarkit ką daryt, dekui is anksto...

 

Jei kokybiskai - niekaip.

Televizoriuje yra stereo isejimas, skirtas pajungti isoriniam stereo stiprintuvui.

Kompiuterines koloneles yra skirtos pajungti prie kompiuterio ir dazniausiai turi tris analoginius suporintus garso iejimus - is viso sesis analoginius garso iejimus.

Nera sistemos, kuri is dvieju kanalu padarytu kokybiskus penkis. Nekokybisku ir senu algoritmu yra - Dolby Pro Logic (bus keturi kanalai, ar Dolby Prologic II (penki kanalai). Bet jie nebus savarankiski. Norinti gauti savarankiskus penkis garso kanalus, reikia, kad kartu su vaizdo transliacija i televizoriu butu perduodamas ir penkiakanalis + zemu dazniu kanalo garsas. Televizorius gali pats dekoduoti ir isskirti atskirus garso penkis kanalus ir juos atkurti (daroma retai), arba perduoti nekoduodamas per optini garso isejima (taip pat daroma retai, nors dazniau nei pirmu variantu).

 

Zodziu nera konverterio. Tai kas siuloma uz 5 USD amazoneje ar dar kur - geras negali buti. Jis net maitinimo neturi. Vadinasi, maksimum, kas ten gali buti - paprasciausias laidu sujingimas tarp atskiru jungciu, gal dar siek tiek apribotas varzom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kokybiskai - niekaip.

Televizoriuje yra stereo isejimas, skirtas pajungti isoriniam stereo stiprintuvui.

Kompiuterines koloneles yra skirtos pajungti prie kompiuterio ir dazniausiai turi tris analoginius suporintus garso iejimus - is viso sesis analoginius garso iejimus.

Nera sistemos, kuri is dvieju kanalu padarytu kokybiskus penkis. Nekokybisku ir senu algoritmu yra - Dolby Pro Logic (bus keturi kanalai, ar Dolby Prologic II (penki kanalai). Bet jie nebus savarankiski. Norinti gauti savarankiskus penkis garso kanalus, reikia, kad kartu su vaizdo transliacija i televizoriu butu perduodamas ir penkiakanalis + zemu dazniu kanalo garsas. Televizorius gali pats dekoduoti ir isskirti atskirus garso penkis kanalus ir juos atkurti (daroma retai), arba perduoti nekoduodamas per optini garso isejima (taip pat daroma retai, nors dazniau nei pirmu variantu).

 

Zodziu nera konverterio. Tai kas siuloma uz 5 USD amazoneje ar dar kur - geras negali buti. Jis net maitinimo neturi. Vadinasi, maksimum, kas ten gali buti - paprasciausias laidu sujingimas tarp atskiru jungciu, gal dar siek tiek apribotas varzom.

 

Ne į temą

Į labai seną klausimą atsakei, manau tam vartotojui tai seniai nebeaktualu
Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Į labai seną klausimą atsakei, manau tam vartotojui tai seniai nebeaktualu
:whistling:

Užtat man aktualu....... b***** bučiau žinojęs tai prie tv nebučiau pirkęs.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.