ViPeRkillz

“Machinarium”

Rekomenduojami pranešimai

Kur reikia rasti dar vieną veržliaraktį, ten kur ta tokia bačka yra ir ten reikia užsuktu tris vamzdžius, niekur nerandu? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur reikia rasti dar vieną veržliaraktį, ten kur ta tokia bačka yra ir ten reikia užsuktu tris vamzdžius, niekur nerandu? :)

siaip siulyciau isgalvoti paciam, viskas yra tam paciam kamary ir niekur daugiau. o kiek laiko jau jieskai?>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daejau iki ten kur

kazkokiem gatves muzikantams reik grazinti prarastas instrumentu dalis, toj vietoj toks bicas siulo suzaist zaidima, labai jis man nesiseka :) Beja net nezinau koks atlygis uz laimejima

 

Nuotrauka

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ViPeRkillz, jau radau visus, vienas buvo ...[DELETED]... o paskutinis ant tu vamzdžių. Redagavo ViPeRkillz
dalis pranesimo pasalinta del galimo siuzeto detaliu atskleidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ViPeRkillz, jau radau visus, vienas buvo ...[DELETED]... o paskutinis ant tu vamzdžių.

matai, todel ir nenorejau is kart tau pasakyti, kartasi ateini su svaria galva ir is kart viskas gaunasi :lol:

 

Daejau iki ten kur

kazkokiem gatves muzikantams reik grazinti prarastas instrumentu dalis, toj vietoj toks bicas siulo suzaist zaidima, labai jis man nesiseka :) Beja net nezinau koks atlygis uz laimejima

 

 

pries ji laimeti turi butinai, kitaip toliau nepereisi, man irgi sunkiai sekesi ji nukalt, ten yra tokia speciali strategija kaip delioti savo verzles kad jis pasimestu, ja suzinojau tik pasitelkes pagalba (minigame) :)

 

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip reikia tą paukštį nuo laido numesti? Niekaip nesugalvoju.Naudojausi pagalba(minigame)

o tai kaip tu bandei numesti? pagalboj juk turi buti viskas parodyta, ir kodel man atrodo kad tu viska su tom pagalbom zaidi, o kai su jom neiseina, tada rasai cia :lol:

 

siaip atvriksciai reik daryti, as jau geriau duosiu uzuomina kokia paprasta, kad tau nereiketu minigame lost ir suzinot daugiau nei reikia.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ViPeRkillz, aš tu pagalbų nenaudoju, tik tuo atveju, kai jau nieko nebegaliu padaryti. O aš tą paukštį

bandau numesti taip - atsistoju po laidu, tada tas paukštis atskrenda ant laido, tuomet aš save aukštinu-žeminu ir taip daug kartų nieko neįvyksta, o rodo, kad reikia tą laidą išjudinti.

Padėkit.

Redagavo ViPeRkillz
naudok [spoiler] text [/spoiler] tagus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ViPeRkillz, aš tu pagalbų nenaudoju, tik tuo atveju, kai jau nieko nebegaliu padaryti. O aš tą paukštį

bandau numesti taip - atsistoju po laidu, tada tas paukštis atskrenda ant laido, tuomet aš save aukštinu-žeminu ir taip daug kartų nieko neįvyksta, o rodo, kad reikia tą laidą išjudinti.

Padėkit.

 

na reiskias pastatai ne toj vietoj kur reikia, jei pagalba naudojaisi turetum zinoti kur jis turi stoveti, jei ir tada nenukrenta, turi stipriau judinti, bet ne pele o amplitude, kad paukstis kuo labaiu itemptu ta laida tupdamas.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alchemia, tokio stiliaus zaidimukas kaip machinarium. Galite zaisti tiesiai per browseri (bet ko gero tik demo), arba atsisiusti is lm.

Redagavo Dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alchemia, tokio stiliaus zaidimukas kaip machinarium. Galite zaisti tiesiai per browseri (bet ko gero tik demo), arba atsisiusti is lm.

liuks...ka daryt su traktorium kai plyta paimi :) . blem logiskai nesumastau kazkaip...

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 'game art'as' tai nesveikas , zaidimas itrauke nuo pat pradziu , aciu ViPeRkillz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.