Venox2008

[Mini Review] Beyond Good & Evil

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Developer(s) Ubisoft Montpellier, Ubisoft Milan (Windows and Xbox ports)

Publisher(s) Ubisoft

Distributor(s) Ubisoft

Designer(s) Michel Ancel, Jean-Sébastien Morin

Writer(s) Michel Ancel

Composer(s) Christophe Héral

Engine Jade engine

Platform(s) Microsoft Windows, PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube

Release date(s) November 11, 2003

Genre(s) Action-adventure game

Mode(s) Single-player

 

Žaidimas, kurį noriu aprašyti yra vienas geriausių žaidimų, kokius esu žaidęs bei matęs. Jis nėra naujas, daug kas apie jį net negirdėjo, buvo mažai perkamas, štai todėl man ir kilo noras aprašyti jį, esu jį perėjęs kokius 3 kartus, bet štai noriu ir vėl, jis turi priklausomybę, jei mėgstate platformerius bei žaidimus su nuostabia istorija ir nesate jo lošę, tai nežinau - praradote laaaabai daug ką. Taip šneku ne šiaip sau :nunchuks:

 

Žaidimo metu valdysime reporterę Jade kuri su savo draugu šernu (taip taip - šernu :) ) kovos prieš ateivius, bandys atskleisti samokslą bei dalyvaus įvairiuose nuotykiuose, viskas vyks trečiuoju asmeniu. Nėra čia ir pasakoti, nenoriu pasakoti istorijos, bet pasakysiu tik tiek, kad pats žaidimo personažas yra kažkuo susijęs su viskuo kas vyksta, na patys pamatysite.

 

Grafika man yra padariusi didelį įspudį - aplinkos gražios, spalvotos, kitos niurios, puikiai padaryti personažai, nuostabūs bosai ir t.t

 

Geimplėjus yra visiškai, absoliutiškai ir dar visaip **iškai nuostabus, kol neužstringi kur nors, o tada gali tekti pasukti galvelę, tas man ir patinka. Žaidime nemažai galvosūkių, veiksmo, tyrinėjimo, stealth, net galima bus lenktyniauti. Teks rinkti perlus už kuriuos galima bus tobulinti savo laivą, kuris gal net kada nors galės skristi į kosmosą :) .Reikės fotografuoti gyvūnus už kuriuos gausite pinigų, kuriuos galima bus išleisti ant vaistinėlių, perlų bei dar įvairiausių prietaisų, žodžiu veikti bus tikrai ką.

 

Valdymas: puikus, nesvarbu ant kur žaidžiate - tiek ant PC, tiek ir ant kitur..

 

Paskutinis žodis: patariu pamėginti visiems, visiems ir dar kartą...visiems, patarčiau ant PC jei norite geresnės grafikos nei ant konsolių, bet kas nori komforto, kaip aš, tai siūlau ant konsolės. Xbox turėtų atrodyti geriausiai, tai tiek.

 

Mano vertinimas:

 

Grafika: 9/10 (savu laiku)

Geimplėjus: 11/10

Valdymas: 9/10

 

 

screenai gali būti iš įvairių konsolių..

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O taip. Žaidimas tikrai nuostabus, padovanojo man draugas gal prieš 4 metus su gimtadieniu originalų diską. Dėja viso neperėjau, nes kažkur užstrigęs buvau, bet manau reiks vėl įsirašyti ir pereiti iki galo. Tikrai visiem nežaidusiems, siųlau išmėginti. :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kartų pereitas, bet dabar sugundei tai gal dar kartą reiks peržaisti :nunchuks: Ech....greičiau UBI praneštų ką nors naujo apie 2 dalį...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kartų pereitas, bet dabar sugundei tai gal dar kartą reiks peržaisti :nunchuks: Ech....greičiau UBI praneštų ką nors naujo apie 2 dalį...

Rimtai, gi dar antrą planuoja kurti. Sukūrė trailerį prie mašinos kažkokį ir daugiau jokių žinių... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, atsimenu zaidziau, is maximos originala pirkau :nunchuks:. Tikrai geras zaidimas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinantiems: yra naujienos apie antra dali, yra ir dar vienas treileris, pavogtas ish kazhkur, ten rodo kaip ji bega nuo kazko, shokineja kaip per koki assasins creed.. paieshkokit youtubej... ish pradziu kure, po to sustojo darbai, dabar vel Ubisoft sake "kad mes nenutraukeme jo gamybos" bet daugiau nieko ir nebepasake, ash ir laimes i kelnes privaryciau jei ishleistu nauja dali, nesvarbu ant kokios konsoles (nu galetu ne PS3 exclusive padaryti, nes neturiu PS3) tai jei ant Wii ar X360 tai man tiktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.