sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Pasibaigiau NFS Heat platina (geriausias NFS zaidimas, geresnis uz U2 / MW, btw) ir perejau prie Animal Crossing grind'o. :D Pirmas AC zaidimas, bet dabar suprantu, kodel tiek hype'o del jo yra.

41n20ND.jpg

86UTN8w.jpg

BzXE4Ma.jpg

M4Gpoco.jpg

pBF5iAL.jpg

 

Redagavo Tii
Link'u fix'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident evil 3, po kol kas ant easy žaidžiu, o paskui bandisiu ant hard, nebuvo noro ko tais žaisti ant hardo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar perėjau DEAD SPACE 2. toks pat geras, kaip ir pirma dalis, tik paprastesnis. tuo ir patiko. kiek girdėjau, trečia dalis š****, bet vistiek reikės peržaisti, nes pirmos dvi labai patiko. kartu su The Evil Within man geriausios šiuolaikinių survival-horror žaidimų serijos. 

xxx

prie visų vakar paminėtų žaidimų, kuriuos pastaruoju metu (bandau) žaisti pridedu The Witcher 2: Assassins of Kings. nežinau kiek dešimčių kartų aš jį pradėjau ir numečiau. tą prologą turbūt mintinai jau moku, bet vis kažkur ar tai užstringdavau, nesupratęs žaidimo mechanikų, ar tiesiog šiaip numesdavau. pirma dalis tikrai paprastesnė, dėl to ir perėjau, kiek leido bugai. norisi dabar tikrai pereit visą Witcher 2 ir įsigyti trečią dalį konsolei. man tai po DARK SOULS įdomiausiai atrodanti fantasy serija. 

ką gi, dar vienas žaidimas į peržaidžiamų sąrašą... eilinį kartą varvinau seilę žiūrėdamas į Cyberpunk 2077 pirmąjį paviešintą gameplay'ų. seniai supratau, kad tai yra mano svajonių žaidimas. esu tikras, kad tai bus žaidimas, sukūręs naujas RPG žaidimų taisykles ir mechanikas (kaip kažkada buvo Baldur's Gate). tai bus savo žanro etalonas ir siekiamybė. natūralu, jog žiūrėdamas gameplay užsinorėjau patirti kažką panašaus ir kuičiausi savo žaidimuose bei sąrašuose ieškodamas kažko panašaus. prisiminiau keletą kartų žaistą ir seniai pereitą DEUS EX: HUMAN REVOLUTION. irgi cyberpunkas, panašios temos, nors jis labai sukaustytas, tačiau tikrai įdomus. tad nusprendžiau artimu metu dar kartą jį peržaisti, galbūt renkantis kitokius dialogus ir pan. bandysiu viską žaisti stealth. 

tiesa, beveik neteko bandyti MANKIND DIVIDED dalies. gal kas nors bandėt ir galit parašyti atsiliepimą apie jį? ar geresnis už HR? 

na, taip pat kaip ir laikas užbaigti Mass Effect trilogiją. girdėjau daug kalbų, kad trečia dalis pasibaigia apgailėtinai, bet įdomu bus pačiam pamatyt, kaip ten viskas vyks. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MANKIND DIVIDED man jis tikrai geras tiek pat kaip ir pirma dalis, aišku aš jau senai nežaidžiau jau įspūdžiai išblėse. Tai tau kaip ir pavydžiu jei nežaidai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted 4.

Nerealus vaizdai, istorija. Toks geris gerai sueis.

 

Taip pat kitu laiku Warframe. Isejo naujas event tai grindinam smagiai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo likę 10 svarų PSN tai nusipirkau Far Cry: Primal, pradžioj galvojau, kad visai nepataikiau, bet pora valandų pažaidus darosi vis įdomiau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aviteloi nupirkau assasinus sakyciau gan pigiai:D

Ir Wd2 is ranku.

 

Pradejau nuo Origins, tai jau kokie 10h suzaista, istorija toki ne wau, bet sueis. Egiptas pats grazus, tai labiau viska tyrineju.

20200407_194418.jpg

Redagavo Furigan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 52 minutes, Furigan parašė:

Aviteloi nupirkau assasinus sakyciau gan pigiai:D

Ir Wd2 is ranku.

Pradejau nuo Origins, tai jau kokie 10h suzaista, istorija toki ne wau, bet sueis. Egiptas pats grazus, tai labiau viska tyrineju.

20200407_194418.jpg

po kiek aviteloj? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mintyse žaidžiu SOUL SACRIFICE ir laukiu algos, kurią gavęs nusipirksiu PSP ir 7 geimus 3DS ir PS Vita konsolėms. kažkaip pastaruoju metu ant handheldų patraukė...

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, Diavs parašė:

po kiek aviteloj? 

15e uz origins deluxe edition ir 22e uz odysei. Kai fb origins 10e paprastas ir nuo 15-20e odysei tai sakyciau pigiai kaip uz naujus ir dar lietuvoj:D

Dar jie turi uz 4eur Deux ex, irgi galvoju paimt uz tokia kaina

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

resident evil code veronika pradejau zaist,dar taip nebuvo kad arbaleto nebuciau rades,per toli nuvariau vel nuo pradziu teks lost :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi SONY tokie faini ir padavė originalią Uncharted trilogiją nemokamai, tai perėjau pirmą dalį UNCHARTED: Drake's Fortune. Smagus visai, nors nothing special. Manau, kad vėlesnės dalys įdomesnės bus. 4: Thief's End tai visai patiko man. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-04-14 18:10, paseles parašė:

resident evil code veronika pradejau zaist,dar taip nebuvo kad arbaleto nebuciau rades,per toli nuvariau vel nuo pradziu teks lost :D

problemos kai per daug zinai apie zaidimus. 

2020-04-13 23:25, Suveln parašė:

mintyse žaidžiu SOUL SACRIFICE ir laukiu algos, kurią gavęs nusipirksiu PSP ir 7 geimus 3DS ir PS Vita konsolėms. kažkaip pastaruoju metu ant handheldų patraukė...

cia geras dalykas mintyse zaist zaidimus. b* kiek mes prigalvodavom istoriju po MGS1 zaidimo ant PS1 anais laikais, aptarinedavom po to n valandu zaidima prigalvodavom visokiu nesamoniu. buvo laikai. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusilaužiau PS Vita, tai dabar galiu žaisti ir nepirkęs. jei labai patiks tas SOUL SACRIFICE, tai nusipirksiu. tik reikia padorios memory kortos, kurią pirksiu vos gavęs artimiausią algą. 

šiandien pabandžiau UNCHARTED 2. kaip ir kitos dalys - fun, bet nieko ypatingo. vistiek reikės pereiti, jei Sony nemokamai davė, nors vieninteliai movie-like žaidimai, kurie man patinka yra MGS. šiaip nemėgstu story-driven geimų in general, todėl net ir The Last Of Us nesu perėjęs ir artimiausiuose planuose neturiu.

įsijungiau GRIM DAWN. su DIABLO nelyginsiu, bet atrodo tikrai efektingiau nei mano ne mažiau mėgstamas PATH OF EXILE. paprasčiausiai smagu lakstyt po žemėlapius, atrasti naujas teritorijas, naujas pabaisas ir jas žudyt tiesiog spragsint pelyte. 

dar perėjau gal tris WARCRAFT III misijas. superinis žaidimas, manau, kad perėjęs žaisiu vėl ir vėl. estetiškai už Starcraft tikrai geriau ir įdomiau. o kiek dėmesio visokiom mažom, vos pastebimom, detalėm. aišku, aš RTS profanas, tai sudėtingos misijos, kur reikia per duotą laiką išgyvent, o tavo bazę vis puola priešai ir kuo toliau, tuo sunkiau išgyventi.

o dienos hitas neabejotinai buvo GOD OF WAR 1 ant PS Vitos. žaidimas toks pat, kaip ir PS2 versijoje (2005)! man kažkaip tie senieji klasikiniai GOW kur kas labiau patinka nei tas naujas (nors ten irgi amazing, tik kitaip). jei žiauresni ir tiesmukiškesni. viskas taip, kaip anksčiau, nelabai net ir frame drops kažkokių pastebėjau. sukasi kaip vijurkas. 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.