sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

prieš 11 valandų, cookeris parašė:

@MedLey kai dabar ištaisytas per tiek laiko,tai gal jau žaidžiamesnis? :D

kai atejo fallout wastelanders, tai susidare ispudis, kad tas game tapo zaidziamesnis

visai nesenai pabaigiau Beneath a Steel Sky. point and click zanro zaidimas, jei kas domisi situo zanru, ji verta isbandyt. geras humoras, geras ost, characters, itraukianti istorija, o grafika su vizualais kaip 1994 metu yra gera. dabar labai netoli iki carmageddon 1 perejimo, dar vienas nuostabus zaidimas, kuriame nereikia tureti greiciausios masinos, norint laimeti lenktynes, cia ne toms mergaitems lost, kurioms patinka pagal mainstream populiarus NFS (nuo 7 dalies, arba underground 1):D 

  • Patinka 1
  • Nesupratau 1
  • Liūdna 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 12 valandų, vaultdweller parašė:

 norint laimeti lenktynes, cia ne toms mergaitems lost, kurioms patinka pagal mainstream populiarus NFS (nuo 7 dalies, arba underground 1):D 

Suprantu kad uzsivedei su savo megstamu zaidimu. Bet be reikalo bandai stumti ant nfs zaideju. Nedarykim cia geimslt lygio blevyzgu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manes niekas neitrauktu grizti prie tu senu zaidimu. Savo laiku buvo geri, bet dabar juos kartoti man kosmaras. Viskas taip pasene. Net neidomu. Savo slove paturejo ir judam toliau. 

Tukstanti kartu idomiau nauji nfs. Jei jau lyginam. 

  • Patinka 1
  • Ačiū 1
  • Nesupratau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ilgai kazkaip neprisedau bet pabaigiau Resident Evil 3 Remake, nu ziauriai geras!

siaip ziauriai nepatinka ziadimai kai vercia ant sunkiausio lygio zaisti, arba kaip siuo atveju ant 3 sunkiausiu lvl pereiti, bet smagu kad yra shopas, be kurio neisivaizduoju inferno lygio :D gal siaip net per lengva su rocket launcheriu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įsijungiau VAGRANT STORY. nerealus game. nieko panašaus nėra sukurta. įdomu, kokia kaina jo originalaus... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-11-01 14:55, Mantinijo parašė:

Manes niekas neitrauktu grizti prie tu senu zaidimu. Savo laiku buvo geri, bet dabar juos kartoti man kosmaras. Viskas taip pasene. Net neidomu. Savo slove paturejo ir judam toliau. 

Tukstanti kartu idomiau nauji nfs. Jei jau lyginam. 

Tuo ir įdomus pasaulis, kad jame visi žmonės skirtingi. Pastaraisiais metais aš pats žaidžiu daug senų retro žaidimų ir visiškai dzin, kad kažkam jie neatrodo patrauklūs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

The order 1886 žaidžiu, buvau pardavęs PS4 ir vėl nusipirkau, tai tas nebaigtas platina buvo, nežinau kitiem labai geras, bet man kol kas tai daug prisivertimo reikia jį žaisti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-11-02 01:21, benon8 parašė:

ilgai kazkaip neprisedau bet pabaigiau Resident Evil 3 Remake, nu ziauriai geras!

siaip ziauriai nepatinka ziadimai kai vercia ant sunkiausio lygio zaisti, arba kaip siuo atveju ant 3 sunkiausiu lvl pereiti, bet smagu kad yra shopas, be kurio neisivaizduoju inferno lygio :D gal siaip net per lengva su rocket launcheriu :)

Normal sudėtingumas tikrai prastas. Jis tikrai per blogai subalansuotas ir neleidžia žaidimui suspindėti.

 

 

prieš 11 valandų, Diavs parašė:

The order 1886 žaidžiu, buvau pardavęs PS4 ir vėl nusipirkau, tai tas nebaigtas platina buvo, nežinau kitiem labai geras, bet man kol kas tai daug prisivertimo reikia jį žaisti...

Na jis ir buvo vidutiniškai įvertintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-10-31 10:38, cookeris parašė:

@MedLey kai dabar ištaisytas per tiek laiko,tai gal jau žaidžiamesnis? :D

Na aš kaip fallout fanbojus sakau kad jis man tikrai geras, nors prieš tai kartu su visais šaukiau kad paskutinis š.. :D pradedi žaisti ir nebeina išjungti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baigem legion, valhalos laukiam, nors dar ir odiseja nepereita. ubiai valdo 

o fallout 4 vis dar nerealus zaidimas , modus vis dasipildai ir losi toliau kazko naujo pamatai ar gauni nauju galimybiu. kada kas nors perlips ir duos mum nauja fallout ? 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai baigiau platiną The order 1886, nežinau dvejopi jausmai vienu metu ir neblogas ir bukas.. ? pradėjau žaisti God of War, tai nuo pirmos akimirkos kol kas užkabino panašiai kaip su Horizon Zero buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.