sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

i tarpa tarp GoW serijos paemiau Shadow of Mordor nes sausio 1d. platina bus nebeprieinama, del serverio uzdarymo, tai jei kas dar svajoja apie sio zaidimo platina pats laikas dabar!

beja sis zaidimas po pranesimo apie uzdaryma pagal psnprofiles duomenis soko i top 20 zaidziamiausiu sia savaite :D

  • Patinka 1
  • Nustebau 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigineju Ghost of Thusima platina surinkt.
Jeigu taip atvirai, tai nezinau ar labai patiko. Labai repetitive zaidimas nueik uzmusk ta, nueik uzmusk ana, nueik isgelbek kazka... Aplinkos labos grazios tai vien del to verta pazaist, pati istorija tai ne per daug itraukianti. Kazkokio cinkelio truksta...
Bet kokiu atveju liko nebedaug zaidimo iki platinos kuri yra labai lengva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perėjau BORDERLANDS 1. labai keistas žaidimas, taip ir nesupratau, kas jis toks nori būti. pabaiga išvis belenkas jau :D. bet bendrai paėmus, labiau patiko, nei nepatiko. nors dažnai nervino tai, kad man primindavo vis ką aš turiu daryt. reikės ir kitas dalis peržaist. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taipogi vakar užbaigiau God of War (2005). norėjau visą peržaisti, bet radau savo senus saves, kur netoli pabaigos ir užbaigiau. superinis žaidimas. dabar nusprendžiau ASSASSIN'S CREED III peržaisti. nepamenu, ar perėjęs aš jį, nors žaista tikrai daug. labai geras žaidimas, vienas geresnių serijoje. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katik perejau ir paimiau platina mafia 1, nostalgija kuri buvo atgaivinta, nepatiko kreivas valdymas kuris nesijaucia, kad butu siu laiku... 

pradejau spider-man pirma dali nesu labai didelis marvel gerbejas bet paziuresim ko vertas, nors pradzia visai itraukianti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradejau Demon's Souls. tai pat isirasiau Spider Man MM, Valhalla ir Astro Bot. pradziai uzteks :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baiginėju God of war platiną, reiks kokį lenktynių žaidimą išbandyt arba kitas GOW dalis, gal kas ką rekomenduot turit? ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau nežinau kelintą vakarą nepaleidžiu iš rankos 3DS. kažkurią naktį iki paryčių pražaidžiau. mano supratimu, tai yra pati brandžiausia ir rimčiausia handheld konsolė, kokią man tekę laikyti rankose. tiesiog dievinu šitą aparatą. be galo didelį susižavėjimą sukėlė Kirby: Planet Robobot ir Kirby Battle Royale demonstracinės versijos. na, automatiškai Kirby patapo vienu mėgstamiausių veikėjų video žaidimų pasaulyje ir turiu didelį norą išbandyti pilnas šių žaidimų versijas, o kiek dar nepabandytų Kirby ir kitokių veikėjų demo ir pilnų žaidimų ant 3DS manęs laukia. aš jau net nekalbu apie begalybę įdomių, gilių ir sudėtingų jRPG. žodžiu, pasiėmu į rankas 3DS ir nebenoriu daugiau nieko kito. 

iš visomis prasmėmis paprastesnių žaidimų, su PS3 pažaidžiu Uncharted 2. nu gal ir nieko, nors ne visai mano arbatos puodas čia. iš įdomesnių didelių žaidimų taip pat su PS3 žaidžiu DRAKENGARD 3. NieR1 paliko labai didelį įspūdį ir mėgaujuosi viskuo, prie ko yra prisilietęs Yoko Taro. man Drakengard netgi įdomiau už Bayonetta kažkaip. 

na ir dar krūva nepereitų tiek originalių, tiek piratinių žaidimų laukia... 

Redagavo Suveln

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baigiau Legion , dabar Valhalla, jau per 70 val , dar toli iki pabaigos. sekantis bus Cyberpunk , turbut irgi ant pc, butu galima imt ps4 pro versija ir veliau laukt ps5 pagerinimo, bet norisi iskart jau ji ismegint kazkaip. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-11-20 17:48, Diavs parašė:

Baiginėju God of war platiną, reiks kokį lenktynių žaidimą išbandyt arba kitas GOW dalis, gal kas ką rekomenduot turit? ?

Patarciau God of war 3 remastered suzaisti,jei nelosei. Patiko tiek story tiek gameplay man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Astro Bot galima sakyt kaip ir pabaigiau iki platinos. dabar uzsiemes tik su Demon's Souls. jau i pabaiga pirmas praejimas. liks tada NG+ ir pabaigt su trofejais, nes nebedaug ir tu liko. gal spesiu dar MM sulosti iki Cyberpunk. jei ne tai ne, bus vel atidetas, nes Cyberpunk visa demesi atims :)

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 4 valandas, gedunex parašė:

Astro Bot galima sakyt kaip ir pabaigiau iki platinos. dabar uzsiemes tik su Demon's Souls. jau i pabaiga pirmas praejimas. liks tada NG+ ir pabaigt su trodejais, nes nebedaug ir tu liko. gal spesiu dar MM sulosti iki Cyberpunk. jei ne tai ne, bus vel atidetas, nes Cyberpunk visa demesi atims :)

Mane cyberpunk labiausiai domina, tačiau turbūt vertės palaukti ps5 versijos dėl maksimalios išvaizdos :( 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali laukti. as zaisiu is kart. keli pixeliai nieko nepakeis. o jei labai patiks tai ir ant nauju prazaisi. maziausia cia problema. kol tu lauksi, iseis Ratchet ir Clank, GT7 greiciausiai ir dar belezino kas. taip ir prabegs tas laikas. tai nesuprantu ko laukti? kol yra laiko, ir noro, tai maziausiai reik atideliot, nes paskui ziuri neiseina, noro nera, laiko nera ar kazkas idomiau isejo :) gyvenam cia ir dabar :) dar pagal gandus Sony turi pora IP uzslepe 2021 metams, tai kosmosas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.