sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Perejau Yakuza Zero story, damusinesiu substories,gal pavyks. 51valanda prazaista, is 100substories 40 pereita :D geimas fantastiskas istorijos, activities ir gameplay veikla. Tikras laiko prastumikas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 6 minutes, tomashex parašė:

Perejau Yakuza Zero story, damusinesiu substories,gal pavyks. 51valanda prazaista, is 100substories 40 pereita :D geimas fantastiskas istorijos, activities ir gameplay veikla. Tikras laiko prastumikas :D

? uz yakuza, viena megstamiausiu man zaidimu seriju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer o taip! Dziugu Yakuzos gerbeja matyti :) laukiau kol yakuza 3 remasterins i Ps4,ir sulaukiau visu daliu patogiai. Perejes esu 1,2 dalis, kiwami, zero. Liks 3,4,5 ir 6song of life :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gow serija 6/10 pabaigiau, pradejau jau God of War: Ascension grafika tai nereali kaip ps3, tik labai nepatiko kad jausmas toks lyg zaistum koki isometrini diablo, viskas tokie maziukai ekrane begioja... dar hard labai jau dauzo :D 

kelias dienas vis pries akis maisosi rdr remake, tai neiskenciau ir rdr2 pradejau :D po to gal gow lengviau eisis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu ką žaist, rimtai. Paskutinį ką perėjau ir gavau savo pirmą ir kol kas vienintelę "platina" buvo Ghost of Tsushima. Superinis žaidimas, iš vienos pusės kas liečia mechanika, išskyrus stand off, nieko ypatinga, bet pats settingas, tiek istorijos, tiek siužeto, tiek vizualinis nerealus. Grafiškai man geriuasias ps4(pro) žaidimas. Ant gero 4k HDR tv atrodo nerealai. Šiaip labai gaila kad per Golden Joystick award žaidimas nepaėmė ne vieno apdovanojimo, tikrai buvo to vertas. Man iš tikrųjų labiau patiko, negu TLOU2, apskritai labiau mėgstu Wiycher3 open world stiliaus žaidimus, bet ką darysi. Po to bandžiau, vardiju - Alien Isolation - patiko, geras, nuostabus vizualinis stilius, bet negaliu prisiverst, jaučiasi jo amžius. The Evil Within2 - geras, bet savo laiku perėjau ant pc, antrą kartą neišeina žaist, be to imho pirmas geresnis. Dark Souls 3 - nieko, galima žaisi, jo 1080p ant 4k teliko atrodo visai neblogai, bet jaučiu ne mano stiliaus, pavargstu aš nuo jo. Liko puse nepereito Odyssey, Kassandra nuostabi, bet negali užbaigti, atsibodo nuolatinis grindas. Galvojau bandyti Demon's Souls ir Valhalla ant PS5, bet kaip visi žinome dėl geriausio starto istorijoje konsole prieinama tik perekupų botams ir pavienimas laimingiesiems, ypač LT. Jaučiu teks Valhalla ant pro eit.

P.S. Turiu mažą svajone Dead Space, (ypač pirmo), serijos 4k remaką. Įdomu kas man pritartu. Bet kaži ar sulauksim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

God of War II žaidžiu. gal šiandien pereisiu, jei iki paryčių užsižaisiu -- bus matyt. :) šiaip tikrai žaidimas kokybiškesnis ir didesnis, nei pirma dalis. mechanikos sutvarkytos. vienintelis iš pagrindinių serijos dalių, kurio nesu įveikęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai pagaliau prisėdau ir perėjau Death Stranding. Labai patiko, vienas geriausių Kodzimos kūrinių. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 16 valandų, tomashex parašė:

Perejau Yakuza Zero story, damusinesiu substories,gal pavyks. 51valanda prazaista, is 100substories 40 pereita :D geimas fantastiskas istorijos, activities ir gameplay veikla. Tikras laiko prastumikas :D

Nusipirkau su blackfriday dealu Yakuza 6:Song of life, liko 1 trophy iki GOF platinos ir kibsiu išbandyti, labai seniai norėjau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 9 valandas, tomashex parašė:

@Suveln lygtai ant ps2 ir zaides esu ji,neperejau. Galvosukiai ir siaio sunkokas tikrai. Bet geeras vistiek :)

jau perėjau. vienoj vietoj biški per sunku buvo, tai ant easy pasidariau ir damušiau. :D dabar visi GOW pereiti pagrindiniai. reikės ir tuos kur ant PSP buvo kurti su PS3 kada nors peržaist. 
o Yakuza 0 ir Kiwami 1 pereiti seniai, labai geri. planuose ir kitos Yakuza dalys pradedant 3. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-11-27 10:17, tomashex parašė:

@pspgamer o taip! Dziugu Yakuzos gerbeja matyti :) laukiau kol yakuza 3 remasterins i Ps4,ir sulaukiau visu daliu patogiai. Perejes esu 1,2 dalis, kiwami, zero. Liks 3,4,5 ir 6song of life :)

3 remaster jau kuri laika yra ant ps4, as jau perejau. Yra 3, 4, 5 remastered collection.

prieš 18 valandų, Džekeris parašė:

Final fantasy 7 remake šiuo metu lošiu, na man kaip FF fanui tai labai geras remake.

Kazkaip laiko kaina, palyginus su kitais ff. 15 atrodo uz ~5 + siuntimas nusipirkau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@pspgamer joo labai dziaugiuos kad yakuza isleido butent tas remaster kuriu reikia man,3,4,5. Tik po ju 6 losiu. Ja taip giria,kaip ir zero :) planuose ir ff15 sulosti,gerai apie ja sneka dauguma,ir tikrai stipriai atpiges

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 37 minutes, pspgamer parašė:

Kazkaip laiko kaina, palyginus su kitais ff. 15 atrodo uz ~5 + siuntimas nusipirkau. 

Laiko, nes tikrai žaidimas labai geras + jis ir PS4 exclusive metams tai kitų metų kovo.balandžio mėn. ir PC turėtų gauti

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandieną užbaigiau Spider-man (platina trophy) ir neturiu ką žaisti. Iki ps5 kol gausiu liko pora savaičių, tad nieko rimto nenoriu net pradėti žaisti nes gali susibuginti save keliant duomenis iš PS4 į ps5. Iš tos nevilties atsisiunčiau BF5, tai taršo ten mane kaip obuolį... ? 

Ant ideas kaip prastumti laiką? ? Nes atrodau ir jaučiuosi kaip tas Bičas iš @cheburator avataro... ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.