sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Ne į temą

kaip galima vienu metu zaisti kelis zaidimus?juk nusoki nuo ritmo, valdymas pradzioi pjaunasi. kazkaip stengiuosi pradeta uzbaigti ir griebti nauja :grt:

Nu tai rdr storyline perejau, o iki 100% viska ten rinkti iskart neidomu, o ir zaidimas atsibostu.. ;) Dabar neseniai gavau nba2k11, tai ji kaip ir pastoviai zaidziu, o fallout3 tik vakar pradejau, nezinau kaip jums, bet man valdymas nesipjauna, ir as zaidimo perejimu nelaikau tik storyline perejimo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik 2k11. kai subraiziau diska, tai savaite nejungiau xboxo. Siandien isirasau is naujo :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Nu tai rdr storyline perejau, o iki 100% viska ten rinkti iskart neidomu, o ir zaidimas atsibostu.. :grt: Dabar neseniai gavau nba2k11, tai ji kaip ir pastoviai zaidziu, o fallout3 tik vakar pradejau, nezinau kaip jums, bet man valdymas nesipjauna, ir as zaidimo perejimu nelaikau tik storyline perejimo ;)

Ne į temą

pilnas zaidimo perejimas, tai 1000/1000GS, taciau ir perejus zaidima ant sunkiausio sudetingumo lygio pasijunti kitaip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet dažniausiai kelis žaidimus žaidžia piratai, nes prisirašai žaidimų ir žaidi visus (kai kurių taip ir nepereini), o kai originalus, tai supranti, kad išleidai nemažai pinigų ir jauti pareigą pereiti ir tada žaidi tą žaidimą. :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet dažniausiai kelis žaidimus žaidžia piratai, nes prisirašai žaidimų ir žaidi visus (kai kurių taip ir nepereini), o kai originalus, tai supranti, kad išleidai nemažai pinigų ir jauti pareigą pereiti ir tada žaidi tą žaidimą. :grt:

as irgi esu "uzkietejas piratas", bet nesirasau visko iseiles. kol laukiu chebros, kogero bandysiu RDR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siuo metu dirbu prie:

 

castle crashers (jau is esmes baigiau, viena, du 'chievo susirinkti)

splosion man (5 leveliai SP like)

devil may cry 4

splinter cell (paskutiniai keli achv like)

kane and lynch: dead men

kai noriu susigadinti nuotaika tai dar farcry2 paimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

assasin creed 2, gta 4, nba 2k11, need for speed shift, blur. :grt:

Redagavo XevaldaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik perėjau "Fahrenhei" (kitaip "Indigo Prophecy") PS2 konsolėj, tai galiu pasakyti, kad žaidimas nuostabus. Įtemptas siužetas kuris bet kada gali pasikeisti nerealiai, toks pirmas manau mano žaistas žaidimas. Už story duočiau gerą 10, bet gameplay kartais būna sudėtingas, tai bendrai duočiau 9 ar 9.5. Rekomenduoju visiem (jis dar ant PC ir XBOX yra).

Dabar žaisiu "The Getaway: Black Monday" ir dar kartais pašaudau į kašį per "NBA 2K11" :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uzbaigineju red dead ....., stversiu po jo BIOSHOCK 2, nes like keli achievements neuzbaigti :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.