n0g4

Xbox live gold pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

Per kiek laiko jum atsiunte ta koda ir koks jusu bankas ?

Man nuskaitė greitai. Gal per 1 d.d. Bankas - Swedbank. Kortelė - Mastercard.

Dariau šią operaciją du kartus (pasibaigus kortelės galiojimui, gavau naują). Abu kartus viskas operatyviai ir be problemų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane Siaulių bankas o kortelė Visa Classic. Jau baigiu nuleist rankas...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man si problema irgi buvo bet isprendziau sitaip, neveikia lietuviskos visa ar kitos kortos nes lietuviskas adresas yra o, mikrosoft neturi serverines reiskias jiems neegzistuoja lietuva reikia ieskoti kas turi korta is anglijos/as rusijos svedu norvegu ir t.t visa nes ten yra banko adresas normalus. gryzo pusesere is anglu imeciau 4 svarus ir viskas ok nebuvo bedu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man si problema irgi buvo bet isprendziau sitaip, neveikia lietuviskos visa ar kitos kortos nes lietuviskas adresas yra o, mikrosoft neturi serverines reiskias jiems neegzistuoja lietuva reikia ieskoti kas turi korta is anglijos/as rusijos svedu norvegu ir t.t visa nes ten yra banko adresas normalus. gryzo pusesere is anglu imeciau 4 svarus ir viskas ok nebuvo bedu.

krc man reiks kada kortele isigyt (jei banu nebus) ir kaip daugelis per ebay.co.uk pirkt golda. ta gold koda per kelias dienas i el. pasta atsiuncia :D

Redagavo karolissss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc man reiks kada kortele isigyt (jei banu nebus) ir kaip daugelis per ebay.co.uk pirkt golda. ta gold koda per kelias dienas i el. pasta atsiuncia :D

Gold'ą per ebay?

Gal vis tik pirkite iš normalių parduotuvių, o ne aukcionų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

krc man reiks kada kortele isigyt (jei banu nebus) ir kaip daugelis per ebay.co.uk pirkt golda. ta gold koda per kelias dienas i el. pasta atsiuncia :D

Jei pirksi iš ebay.co.uk, yra gan nemažai šansų, kad tau jis nebus atsiūstas, ar viso labo būsi apgautas, (nesakau kad taip tikrai įvyks) nes kažkada iš ten užsisakinėjau prekę, ir jos netik kad negavau, bet ir pinigų neatgavau, verčiau pasieieškok, kad ir lietuvių sellerių ir pirk iš ten, ir žinok, kad tą prekę gausi.

 

 

Žinoma, tai tavo pačio rizika, bet kaip patyręs tai, - aš patariu pirkti iš lietuvių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinoma, tai tavo pačio rizika, bet kaip patyręs tai, - aš patariu pirkti iš lietuvių.

O aš patariu iš normalių eshop'ų. Nebent neturi kreditinės kortelės ir esi pasiruošęs lietuviams permokėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Tokia vat problema. Radau per konsolę kad man pratęs 1 mėnesį xbox live už 1 svarą , akcija, plius du arcade žaidimukai. Na aš vedu savo duomenis. Aš turiu zoom web kortelę. Suvedu 16skaitmenų kodą be tarpų , 3skaičiukus tipo security code, toliau vedu

ADRESS LINE 1: 100 Victoria Street

CITY: London

POSTAL CODE: SW1E 5JL

 

Kai paspaudžiu next , man parašo kad ...could not authorized... . Bet nuėjus į mano banko sąskaitą rodo, kad rezervuota , bet dar nenuskaičiuota vienas svaras į microsoft.

1.00 GBP (860380) MICROSOFT *BILLING>BILL.MS.NET LU

 

Tai kaip čia dabar elgtis ? Gal reik pačiam banko puslapy kažką patvirtint ar xbox.com/konsolėje kažką kitaip vest ?

Redagavo ValdemarasGe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Tokia vat problema. Radau per konsolę kad man pratęs 1 mėnesį xbox live už 1 svarą , akcija, plius du arcade žaidimukai. Na aš vedu savo duomenis. Aš turiu zoom web kortelę. Suvedu 16skaitmenų kodą be tarpų , 3skaičiukus tipo security code, toliau vedu

ADRESS LINE 1: 100 Victoria Street

CITY: London

POSTAL CODE: SW1E 5JL

 

Kai paspaudžiu next , man parašo kad ...could not authorized... . Bet nuėjus į mano banko sąskaitą rodo, kad rezervuota , bet dar nenuskaičiuota vienas svaras į microsoft.

1.00 GBP (860380) MICROSOFT *BILLING>BILL.MS.NET LU

 

Tai kaip čia dabar elgtis ? Gal reik pačiam banko puslapy kažką patvirtint ar xbox.com/konsolėje kažką kitaip vest ?

na lauk kol bankas nuskaitys,tada ir prates MS . pinigai siandia ,kedes rytoj :) MS neprates kol tavo bankas nepatvirtins nuskaiciavimo. tik nzn kodel tau ten kazkur next neduoda. pamenu as kai prasitesinejau pernai uz £1 ta iisvis nieko nedariau nes jau duomenis anksciau suvede buvau,tik patvirtinau kad noriu ir tiek.tu pirma karta cia su to kortlele moki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmą , tas ir keista. Nes iš pradžių norėjau tik įvest kortelę xbox.com , nemokėt už kažką, o tik įvest , ir man vistiek išmetė kad could not authorize. O nueinu į banką ir dar rezervavo svarą :) tai jau du rezervavo , nors antru atveju net neužsakinėjau jokios paslaugos..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu parašė, kad not authorized - reiškia nepriima kortelės duomenų! Reiškia kažkas yra negerai. Adresas kaip matau yra mano rekomenduotas. Gal tiesiog nepriima tokios kortelės. Pabandyk kortelės informaciją įvesti per xbox.com (man taip beje ir pavyko), o jau patį akcijinį pirkimą padarysi per konsolę (įvedus į xbox.com savo kortelę, ji atsiduria ir konsolėje :P ).

 

Dabar dėl 1 svaro: KIEKVIENĄ KARTĄ NET IR NETEISINGAI ĮVEDUS DUOMENIS YRA REZERVUOJAMAS 1 SVARAS. Tai reiškia, kad tą galima padaryti ir 10 kartų ir bus 10 rezervacijų. Be panikos - rezervacijos bus nuimtos po kažkiek laiko (išbandyta).

 

Bet su kortele/duomenimis vis tiek kažkas yra negerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žodžiu, nesamonė , dbr įvedžiau :

 

Adress line 1 : 72 Tavistock Road

Postal code : W11 1AN

state : england

city : London

 

nu tikrai geras adresas kaip ir pirmai buvo geras , o dėl kortelės tai nu kzn , vedu tą 16skaitmenų kur ant kortelės priekio , o security code tai kitoj pusėj trys skaičiukai.. Neįsivaiduoju kas negerai , kortelė visa swedbank zoom web , kaip ir tinkama.. Gal čia kokia nesąmonė kad ne darbo diena tai bankas ir nepatvirtina ? :P nu skamba juokingai bet kas gali dar būt ...

Redagavo ValdemarasGe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žodžiu, nesamonė , dbr įvedžiau :

 

Adress line 1 : 72 Tavistock Road

Postal code : W11 1AN

state : england

city : London

 

nu tikrai geras adresas kaip ir pirmai buvo geras , o dėl kortelės tai nu kzn , vedu tą 16skaitmenų kur ant kortelės priekio , o security code tai kitoj pusėj trys skaičiukai.. Neįsivaiduoju kas negerai , kortelė visa swedbank zoom web , kaip ir tinkama.. Gal čia kokia nesąmonė kad ne darbo diena tai bankas ir nepatvirtina ? -_- nu skamba juokingai bet kas gali dar būt ...

Nu šeip keista, kiek žinau, tai tai zoom tai tik tą web (kaip sakei) galima atsikaitinėt internetu, su kitom negalima (pats turiu tą jaunimo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur butu galima rasti londono gatves ir pasto kodus kuriuos reikia irasyt perkant ta 1men golda uz 1svara?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.