mp3magas

Namų darbai, mokslai.

Rekomenduojami pranešimai

sweiki gal kas galetu padeti man sukurti programa kuri apskaiciuotu trikampio plota kai jau zinai jos auktines ir pagrindo ilgi as cia kazka meginau daryti ,bet nezinau ar teinsingai

program programa1;

var a, h , s: real;

begin

WriteLn('ivesti trikampio pagrindo ilgi: ');

Readln(a);

WriteLn('Ivesti trikampio aukstines ilgi: ');

Readln(h);

s :=(a * h) /2;

WriteLn('Trikampio plotas = ', 0,5*a*h );

Readln(s);

 

end.

 

Jei nežinai ar teisingai tai reikia išbandyti. O čia pas tave vienoj vietoj nėra logikos. Tu s priskiri tą visą plotą, bet tarp writeln skaičiuoji antrą kartą. Ten po = ' tiesiog parašyk "s". Ir su real man rodos, jog bus negražus skaičius. Tada s:4:2 vertėtų pridėti. (4 pozicijos, 2 skaičiai po kablelio). Be to ReadLn() nereikia s. Nes readln laukia įvedimo ir po to įvestį priskiria tam, ką įrašei tarp skliaustų. Šiuo atveju nereikia nieko. Viskas atrodytų taip:

program programa1;
var  a, h , s: real;
begin
  WriteLn('ivesti trikampio pagrindo ilgi: ');
  Readln(a);
  WriteLn('Ivesti trikampio aukstines ilgi: ');
  Readln(h);
  s :=(a * h) /2;
  WriteLn('Trikampio plotas = ', s:4:2 );
  Readln();

end.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas matematika gerai ismanot?

 

Nuotrauka

 

Niekaip neiveikiau situ 4 parase bet dave pasitaisyt o dabar vis tiek man nieko nesigauna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzdave parasyt anglu rasini 200 zodziu tema: "Every student must fight for his future"

 

Ka tokia tema parasyt? Nekyla minciu isvis Neprasau as jusu rasinio man rasyt, bet, kad bent minciu duotumet.

 

Thx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzdave parasyt anglu rasini 200 zodziu tema: "Every student must fight for his future"

 

Ka tokia tema parasyt? Nekyla minciu isvis Neprasau as jusu rasinio man rasyt, bet, kad bent minciu duotumet.

 

Thx

 

Jau ko gero po laiko, bet vis... Labai paprasta , tiesiog rasyt reiktu apie tai, kad niekada nereikia nuleisti ranku moksluose, daryti namu darbus, nors ir daugumai jie atrodo bereiksmiai, bet turi didele verte mokiniui. Dar galima dadurti, kad ir kaip prastai mokinys besimokytu, visada galima pasistengti, nes ateityje to prireiks, ir tuos rezultatus nera taip sunku pakelti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia svarbiai!

 

log1 6 - log1 36 =

6 6

 

 

(2 viena antroji - trys ketvirtosios) padauginti keturios vienolitktuosios

 

kitaip neisejo tikiuosi padesit.

Redagavo WhyOrWho

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia svarbiai!

 

log1 6 - log1 36 =

6 6

 

 

(2 viena antroji - trys ketvirtosios) padauginti keturios vienolitktuosios

 

kitaip neisejo tikiuosi padesit.

 

ryte nuejas y mokykla paprasyk kokos drauges jei toka turi kad duotu nusirasyt ir paaiskintu,gal dar nusausi du zuikus venu suviu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

karoc to nebereikia man.

Dabar svarbu tik sitas

 

x2, kai x = 0

 

Kaip čia suprast? Kokia sąlyga? Kai x=0, tai ir x2=0 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man dailei reikia erdvinę kompoziciją padaryt, manot toks namelis iš degtukų skaitosi kaip erdvinė kompozicija?

 

Nuotrauka

 

o toks?

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,lietuviu kalbejimo iskaitai pasirinkau tema : Pasaulio universitetuose yra lituanistinių centrų. Pristatykite keletą jų. Kokia ju reiksme,funkcija puoselejant lietuviu kalba?

 

Gal kas nors irgi tokia tema pasirinko ir nori padeti? Ieskojau internete bet apie tai parasyta nedaug,apie viena konkretu centra nerandu daug informacijos kad isnekeciau 10minuciu.

 

Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi reikia padaryti elektronikos komponentų lentelę su detalia informacija apie kiekvieną pasirinktą detalę. Tai gal kas žinote kur galima rasti internete įvarių elektronikos deltalių informacijos, bet kad ne šeip būtu teorija o kiekvienos detalės specifikacijos ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.