Impaler

Žaidimų leak'ai

Rekomenduojami pranešimai

kazkaip vienodai , esu pirkes steam , dabar pirkes PS4 zaidimu, tai vertinu tik idomus man zaidimas arba ne. steam tie isvis nelosiami jau senai. na jie visi digital pas mane tai dezutes nesimeto niekur ir vertinu tikrai vienodai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip vienodai , esu pirkes steam , dabar pirkes PS4 zaidimu, tai vertinu tik idomus man zaidimas arba ne. steam tie isvis nelosiami jau senai. na jie visi digital pas mane tai dezutes nesimeto niekur ir vertinu tikrai vienodai. 

 

Kiekvienam savaip pakomentavau labiau, pagal save, bent aš labai atsirenku žaidimus kurios noriu įsigyti. Nu nesvarbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta prasne as nevertinu labiau tu kuriuos pirkau. pvz pirkau MGS5 ir nebaigiau jo , vietoj to as losiau koki AC unity 2 ar 3 karta jau . nes idomiau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kingdom Come Deliverance-CODEX . 32gb

atrodo jau ir su pirmo dienos patchu iskart supatchintas. ko daugiau reikia. tik ne vaikam zaist, ir ne action rpg megejam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O siaip Forza 7 nera budo lost nulauzto kaip kad Forza Horizon 3 galima ? Nes Horizon 3 tai ir dabar puikiai eina be prob ant win 10 dev mode.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman, kol  kas nėra, aš kadangi neturiu X1, o MS store pirkti nelabai norisi, tad palauksiu ne bypass'into FH3 o Codex relyzo gal kažkada išvysim :D

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad FH3 as losiu pilnai . ta kuri radau lm naujesni . veikia be prob. tik senoka versija be updeitu tai fps biski sokineja buna bet kad ir iki 45 apie nukrenta lost netrukdo. arba galima lockint 30 fps. bet as kai darau 60 fps tai kartais vaziuoja ir ant tu 60 fps. 


jau normaliai veikiantis

FF XV CODEX

77gb

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau pilna ff15, tikrai nebrangiai kainuoja 27£, kai kiti už šūdą prašo 40/50£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

header.jpg

 

FFXV High-Resolution Pack. 65gb 

 

ne as suprantu kai HD teksturos buna uzima 6 gb na iki 10gb. bet ne 65GB !!!! kas pas juos per engine ten kompresijos isvis nera ar kokio velnio ? 

 

:chan:  :chan:  :chan: 

 

kiek pamenu Gears 4k teksturos ar Forza 7 4k teksturos ten gal apie 15-20 gb prideda prie zaidimo . bet cia vistiek ne 65gb teksturu. 


77gb zaidimas + 65 gb hd teskturos ... 142 GB 

kazkaip nekyla noras net su pakankamai greitu netu. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau pilna ff15, tikrai nebrangiai kainuoja 27£, kai kiti už šūdą prašo 40/50£

Uz kai kuriuos sudus ir 55 nesigedina prasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.