ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

del TU ta ieini ten i sarasa pvz forza 4 yra pal ir yra NTSC tai ziurint kokia tavo versija toki updeita ir siuntiesi.  tai darysi tike viena karta tai nera sunku jau taip.


gali per aurora pacia daryt title update jei pasijunges neta. 


SKyrim legendary edition jau butu su visais DLC arba atskirai juos imt. skyrim ir modint galima ant 360. na zmones jau padare modus jie eina ten kur ir DLC. gan paprasta. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, pasirodo Aurora pliusų turi, galima TU paprasčiau atnaujinti :)

 

Nieko, bandysiu rasti pamokas kaip atsinaujinti ir teks studijuoti, kaip teisingai iš F3 įsidiegti aurora...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nieko nenaujinau ir TU tiesiog susukeliau. ka ten daug mokintis. reikia ir online laidu pasijungt , susijungt su pc ir pan. na kiek ten tu zaidimu tau reikia naujint ? pas mane tai visi zaidimai geriausi ten buvo ir visiem siunciau TU ir keliau , ten kelios minutes. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žinokit nemažai, žaidimų bus apie 50, tai koks 30 be coverių :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matysi bus kad nevisu Tu atnaujins ne visus coverius sukels ir pan ... bet megink gal pas tave veiks ok . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na matysi kaip veiks tavo tinklas su pc . pc ten gali blokuot tavo susijungimus ir pan ... bet bandyk jei jau nori to. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, turiu ir aurora jau :) tik vistiek, nepavyksta su TU. Pasirenku atnajjinti, lyg ir parsiunčia į hdd bet kotais vistiek neatsinaujina.. Nors rodo kad parsiųsta.

 

Ir dar, kodėl man visriek kai paspaudi xbox home tą vidurinį mygtuka ant pultelio, vistiek rodo back to freestyle 3 home. O ne aurora? Kaip čia susitvarkyt?

 

Išsiųsta naudojantis ASUS_Z01BD Tapatalk 4 Lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rodo i freestyle o i kur gtyzta is tikro ? tau tas trukdo ? del TU sakiau kad taip bus. na regionai gal netinka ar kazkas ten . pasidaryk pats tuos TU.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ištryniau tą f3 iš hdd, dingo nuoroda ir ant home mygtuko. o kaip įkelti, kad ant to mygtuko home rodytų aurora home? Nes dabar rodo xbox home...

 

ieškau dabar internete, kaip pačiam įsikelinėti...gal turi kokias pamokas išsisaugojęs, kaip tai padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ištryniau tą f3 iš hdd, dingo nuoroda ir ant home mygtuko. o kaip įkelti, kad ant to mygtuko home rodytų aurora home? Nes dabar rodo xbox home...

 

ieškau dabar internete, kaip pačiam įsikelinėti...gal turi kokias pamokas išsisaugojęs, kaip tai padaryti?

 

per "dash launch" reikia sukonfiguruot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai reikedavo xbox home kaip tik. kad galeciau setingus pasikeist garso ar vaizdo. is fsd3 eidavau i xbox home ir po to atgal gryzdavo vel. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žodžiu...viską pasidariau :) Apart to home aurora.

 

pasirodo, tas TU veikia...o veikia todėl, kad aš ne taip supratau ką reiškia tas TU :) Aš maišiau TU su cover update :) Jei TU atsisiunčia, rodo kad installed, vadinasi viskas ok. O cover update taip pat pasidariau! Ačiū labai visiems už pagalbą ir komentarus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.