ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Teisingai spalvas sukišai? Visas 3, ir raudoną?

Jai visas ir teisingai - kabelis blogas. Nepamiršk su kuo nors kontaktus pravalyt, ir nusausint. :D

Spalvos ten tik 2 garsui ir vienas 15 pin VGA laidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi tokia problema, nusipirkau Xbox 360 vga kabelį(neoriganalus)...prieš įkišant monitoriuje kaip ir priklauso rašo "Check signal cable", tada kai įkiši monitorius iškart pereina į 'power saver' būsena ir viskas. Garsas yra, pats xbox atpažįsta kabelį, bet monitoriuje(Samsung SyncMaster 940n) nėra vaizdo. Kame problema? Ko gero bus pats kabelis blogas?

Turbut brokas bus, tie neoriginalus kabeliai beveik visada buna pinigu ismetimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbut brokas bus, tie neoriginalus kabeliai beveik visada buna pinigu ismetimas.

Susiekiau su pardavėju tai jis dar viena turėjo tokį pat ir patikrinęs pripažino, kad brokas tai viskas gerai, grąžins pinigus Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

 

Savo Xbox'u jau senai buvau pamirses ir teko man ji vel issitraukti is lentynos. Dabar zaidimai jau buna su Wave6 kaip man juos pakeisti i wave3 nes pas mane ixtreme 1.51. ar imanoma tai padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

 

Savo Xbox'u jau senai buvau pamirses ir teko man ji vel issitraukti is lentynos. Dabar zaidimai jau buna su Wave6 kaip man juos pakeisti i wave3 nes pas mane ixtreme 1.51. ar imanoma tai padaryti?

klausimas koks pas tave dvd romas?

dabar jau žaidimai wave 8-9 :D tokius žaidimus be ixLT+ nepažaisi. (bet priklauso nuo dvdromo)

šiaip yra waves patcher, siusk programą, paleisk žaidimą per abgx ir žiūrėk koks wave, po to downgradink į wave 2 ir viskas.

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad tikrai dumb question, bet ar galima susikurt XBOX live acc, neturint XBOX'o? Aš jį gausiu už kelių dienų. :cheers:

Jai galima, tai gal galit pasakyt kur?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau, kad tikrai dumb question, bet ar galima susikurt XBOX live acc, neturint XBOX'o? Aš jį gausiu už kelių dienų. :cheers:

Jai galima, tai gal galit pasakyt kur?

nekurk tiktai, nes ten bus tavo nick silver, o jei kursi per xboxa bus gold.

tuo tarpu jei paskubesi susikurt per xbox.com ir tavo norimas nick bus laisvas, gausi silveri ir ant jo free 1men gold nebegausi.

todel geriau palauk, gauk xboxa, palosk biski ir tada jau kurkis LIVE acc, gausi gold ir galesi lost online normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekurk tiktai, nes ten bus tavo nick silver, o jei kursi per xboxa bus gold.

tuo tarpu jei paskubesi susikurt per xbox.com ir tavo norimas nick bus laisvas, gausi silveri ir ant jo free 1men gold nebegausi.

todel geriau palauk, gauk xboxa, palosk biski ir tada jau kurkis LIVE acc, gausi gold ir galesi lost online normaliai.

A, supratau viską. Ačiū. :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo klausimėlis :cheers: Ar ant ImageBurn riekia ką nors papildomai nustatyti rašant X'o žaidimus ? :dance: Vieni sako, kad reikia kažkokius parametrus įvesti. Ačiū už pagalba :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo klausimėlis :cheers: Ar ant ImageBurn riekia ką nors papildomai nustatyti rašant X'o žaidimus ? :dance: Vieni sako, kad reikia kažkokius parametrus įvesti. Ačiū už pagalba :D

ant ImageBurn reikia nustatyti tik tai vieną svarbų dalyką: įrašymo greitis x2 ir jokio būdų ne daugiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ImageBurn reikia nustatyti tik tai vieną svarbų dalyką: įrašymo greitis x2 ir jokio būdų ne daugiau :cheers:

Išbandžiau Verbatim DVD ir tas pats nepasileidžia. Išmeta xbox 360 screen ir viskas. Pabandžiau su CloneCD ir tas pats :dance: Ir rašiau žaidimą 2.0 Greičiu. Turiu Pioner DVD-RW DVR-111D ir manyčiau jis tinka įrašymui žaidimu. Ar gal aš klystų ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai tik nereikia čia dėl tų greičių.. Įrašinėju verbatimus ant 6x ir viskas puikiai įsirašo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išbandžiau Verbatim DVD ir tas pats nepasileidžia. Išmeta xbox 360 screen ir viskas. Pabandžiau su CloneCD ir tas pats :nunchuks: Ir rašiau žaidimą 2.0 Greičiu. Turiu Pioner DVD-RW DVR-111D ir manyčiau jis tinka įrašymui žaidimu. Ar gal aš klystų ?

jei meta xbox screen tai čia jau fw kaltas, o ne dvd. xbox'as bent jau apskritai yra nulaužtas? koks firmware?

 

Ai tik nereikia čia dėl tų greičių.. Įrašinėju verbatimus ant 6x ir viskas puikiai įsirašo.

na rašyk tu nors ir 52x greičių, niekas gi neverčia :D žmogui duodu paprasta patarimą kaip TEISINGIAUSIAI rašyti žaidimus ir tuo tarpų išbraukti minimalų broką

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei meta xbox screen tai čia jau fw kaltas, o ne dvd. xbox'as bent jau apskritai yra nulaužtas? koks firmware?

na rašyk tu nors ir 52x greičių, niekas gi neverčia :nunchuks: žmogui duodu paprasta patarimą kaip TEISINGIAUSIAI rašyti žaidimus ir tuo tarpų išbraukti minimalų broką

Taip jis nulaužtas. Turiu įrašytų DVD ir jie man eina. Ant to dalyko esu tikrai žalias.

Redagavo badbmx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.