scalman

Oddworld: New ‘n’ Tasty

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

The March 2011 issue of Game Informer (on newsstands February 14) features an exclusive interview with Oddworld Inhabitants president and co-founder, Lorne Lanning, who reveals that there’s more than just one high-definition remake from the Oddworld franchise in development.

 

“Abe HD is going into production. It’s basically Abe’s Oddysee being redone in a 3D physics engine as a 2D side-scrolling platformer,” Lanning told the magazine. “So the way Just Add Water wants to approach it, we thought was very smart; they are not trying to reinvent any wheels. It’s like, ‘Can we make that experience in a new engine, with new tech, in the old way?’”

 

Just Add Water is known to be working on a high-definition remake of Oddworld: Stranger’s Wrath for PlayStation Network and PC; it originally released on Xbox in 2005.

taigi senas geras Abe bus perkurtas kaip 2D side scrolleris toks pat koks orginalas buvo ,tik su nauju 3D fizikos enginu. :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Puikus zaidimas , atsimenu kai ji seniau kaldavau :)

as ir dabar PC turiu abi dalis pilnas CDversijas su visais intarpais . niekaip nesu perejas iki galo. bet ziauriai cool. o remaikintas i HD tai butu tikrai cool.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkuria vasara ant ps1 buvau parsiputes, norejau senus laikus prisimint, puse perejau ir kazkaip numeciau i sona, si kart butinai pereisiu !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir dabar PC turiu abi dalis pilnas CDversijas su visais intarpais . niekaip nesu perejas iki galo. bet ziauriai cool. o remaikintas i HD tai butu tikrai cool.

O dar buvo mintis nusipirkt grinai STEAM shope , bet gerai kad nepirkau, buciau toki promacha dejas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar buvo mintis nusipirkt grinai STEAM shope , bet gerai kad nepirkau, buciau toki promacha dejas :)

gaila pc versija turi lieva reza , psone versija man labiau patiko , na ant emules galima pagrazint,arba ant PSP man ji buvo geriausia lost aisku. po PSone eitu PSP. o del grafikos tai PSP geriausia kala.nes pc su emule aisku sublurina ten ir pan. o PSP tokia orginalia psone palieka bet daug detalesne. bet yra tikrai sunkiu vietu krc. o jei dar nori isgelbet visus iki vieno.. :) . Abes exodus - 2 CD, ten tai monstras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane tai parodo kureju tinguma ir pinigu melzima. Uzuot sukure ka nors naujo jie perleidzia senus zaidimas. Negi ateityje jie vel perleis? Pagal mane geriau sukur tesinius klasikiniams zaidimam kurie butu panasus kaip senos dalys, kaip tai capcom padare su mega man, marvel vs capcom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau ant psone daugybe kartu,zaidziu db kai ner ka veikti ant psp abi dalis,ir gal pries kokiu pora savaiciu svajojau,kad kurejai padarytu 2d abe su nauja istorija,ir cia opapa,yra!nerealu,jaigu bus tik ant ps3,as ji butinai isigysiu,man sitas zaidimas geriausias is geriausiu,nes tas abes wrath jau sugadintas ziauriai,va cia tai temu temele!uz tai pradedu justi susizavejima sony:)

Kiek db skaiciau tai ant visu platformu jisai iseis,man asmeniskai ant ps vitos noretusi ji zaisti,nes pripratau prie psp valdymo,tik idomu ar grafika skirsis vitos nuo ps3

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau ant psone daugybe kartu,zaidziu db kai ner ka veikti ant psp abi dalis,ir gal pries kokiu pora savaiciu svajojau,kad kurejai padarytu 2d abe su nauja istorija,ir cia opapa,yra!nerealu,jaigu bus tik ant ps3,as ji butinai isigysiu,man sitas zaidimas geriausias is geriausiu,nes tas abes wrath jau sugadintas ziauriai,va cia tai temu temele!uz tai pradedu justi susizavejima sony:)

Kiek db skaiciau tai ant visu platformu jisai iseis,man asmeniskai ant ps vitos noretusi ji zaisti,nes pripratau prie psp valdymo,tik idomu ar grafika skirsis vitos nuo ps3

 

del naujos istorijos tai ...cia juk tik pirmo abe HD remeikas. juk matosi visa pradzia ta pati is pirmo Abe. bet kaip graziai atrodo. kiti screenai daugiau detaliu ir nauju kazkokiu dalyku turi pavaizduotu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del naujos istorijos tai ...cia juk tik pirmo abe HD remeikas. juk matosi visa pradzia ta pati is pirmo Abe. bet kaip graziai atrodo. kiti screenai daugiau detaliu ir nauju kazkokiu dalyku turi pavaizduotu.

 

Na kitaip perteiktas nors ir su ta pacia istorija keicia vis vien man zaida i gera aisku puse,juk psone varianta zaidziu jau 6 kart,ir nenusibosta;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidimai kurie man per sunkus is tikro.. turiu omeni 1,2 dalis ant PS1 . na niekaip po keliu lygiu jau toliau nebepereinu su tais visais right timing sokinejimais ir begiojimais. o taip noretusi pereit

 

bet kiek galima laukt sito. jau per ta laika butu ir nauja sukure dali . o dabar ta pati vel lost.

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As abi dalis perejau isgelbedamas visus mudakonus. Pirmoje dalyje 99 , antroje jau 300 :-D

Super geimas. Laukiu...laukiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.