Impaler

Teisingas PlayStation CD/DVD įrašymas su Alcohol 120%

Rekomenduojami pranešimai

Na, o mano versija yra kitokia. Draugelis skaite, kad originalus DVD yra irasomas ir uzkoduojamas su kazkokiais skaiciukais - tipo numeriu. O kai megini nukopijuot DVD, skaiciuku neina ikelt i diska. O man isejo kazkaip. Lygtais tris diskus sugadinau, kol irasiau jam. Bet manau reiktu klausti tu, kurie nulauzo PS2. Jie tiksliau zinos ka jie ten ilituoja ir ka tas duoda. Nu kiekvienas turi savo nuomone ir kiekvienas gali jos laikytis. :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha. Paklausk, nes man tai labai idomu paciam. Bet zinok, jeigu tas zmogus tik turi darba, kuris sieja ilituoti detale, tai abejoju ar jis zinos. Nu, bet tai jug nesunku paklaust :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atnaujintos programos, jas rasite pirmajame pranešime:

 

WinRAR v3.60 - po daugybės v3.60 beta versijų pagaliau išleista finalinė versija

Alcohol 120% v1.9.5.4327 Retail - ne taip retai atnaujinama, bet vis vienas kitas pataisymas

 

8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma, kad gadina. Nieko nera amzina. Lazeris nusidevi ir po to nebegali normaliai nuskaityti disko. Geriau jau pirkt kokybiskus diskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka ten nusipeizeja del necipuoto kompo piratiniu dvd skaitimo,joks man zinomas stardantinis cidekas negali palikti tuscio tarpo berasant cd,kai raso orgus palieka po nulinio takelio tarpa pagal kuri kompas atpazysta kad ira orgas o programos su kuriom kopinam praliaidzia ta tarpa ir sujungia dalis.......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma dabar viskas aisq, kodel neskaito piratiniu disku originalas. O antra mane jau uzkniso apie tai rasinet. As pasakiau savo istorija, o jus galvokit kas, kur ir kaip. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pleas help :? ka daryt jajgu kaj nori isharchiwuot ps2 zaidima win rar ismet diagnostic messages jau ne pirmama failuj ir swarbeusia neisein is archiwuot zaidima kad galeciau isirasyt i dvd , help :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad nereiketu zmonem sukelt iliuziju, apie tai kaip originalus pavyksta nukopint, is to laimes nebent prekeiviai parduodantys laikmenas :D

 

visi puls kept ir mazdaug is trecio bandymo tikesis, kad pavyx. sukepe kokiu 200 disku ir issitapetave jais sienas varys cipuotis...

 

Jei ir buvo tox linksmas nutikimas, tai negalim laikyt jo taisykle.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meginom, kaip gi ir viskas ok, isskyrus tai, kad clone cd kopina tik cd o ne dvd. PS2 mazai isleista zaidimu telpanciu i viena cd, tai nelabai naudos is to clone cd, be to jei kepsi, greiti numazink iki kokiu 2x - 4x...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.