balcitom

XBOX 360 WMC

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nesenai norėjau išmėginti WMC ant XBOX 360. Taigi susikonfiguravau viską gerai, bet kai per PC ieškojau XBOX 360 ir pradėjo ten konfiguruoti išmetė, kad ESSE Smart Security blokuoja t.y. įjungtas Firewall, paėmiau išjungiau kuriam laikui, kad susikonfiguruoti. Susikonfiguravo, tada įjungiau atgal antivirusinę ir mėginau jungti per XBOX 360 WMC man išmesdavo "Try again", tada nesupratau kas per problema. Vėliau pabandžiau išjungti vėl antivirusinės Firewall ir tada jungti per X360 WMC pasileido, tačiau įjungus Firewall per antivirusinę, vėl rišys nutruko. Na man nebūtu bėdu ir palikčiau atjungtą tą Firewall, bet kaip žinot ESSET ne tokie durni, kai išjungiu Firewall per ESSET (o ne per Win) man atvirusinė užsidega raudona spalva, kad ji yra neaktyvi.

 

O dabar klausimai: Kaip nustatyti per ESSET antivirusinę, kad įleistu tik XBOX 360? Ta prasme, kaip atjungti Firewall TIK XBOX'ui?

Nesiūlykit keisti antivirusinės, nes nesenai pratėsiau jos galiojimą nusipirkęs ją, todėl iki 2012 vasario 11d būsiu tik su ESSET.

Dėkui visiems! <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisk antivirusinę <_< Ką čia daugiau patarsi.

 

Mano siūlymas: pažiūrėk FW galimybės maršrutizatoriuje ir atsisakyk FW lokaliame tinkle (t.y. nenaudok FW savo kompiuteryje).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali plačiau, kaip tą padaryti? Nes nelabai nutuokiu apie tai, o antivirusinės tikrai nekeisiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisk antivirusinę :thumbsup4: Ką čia daugiau patarsi.

nesamone.

apacioj dvi foto pridedu. pabandyk per tenai pasikeisti kazka. jeigu nepades tai gali ieskoti biski zemiau "exclusions" gal tai pades. bet kad turi buti kaip nustatyti isimtis tai faktas.

 

Nuotrauka

 

 

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone.

Čia gi joke buvo :thumbsup4:

 

Gal gali plačiau, kaip tą padaryti? Nes nelabai nutuokiu apie tai, o antivirusinės tikrai nekeisiu.

Nežinau, koks pas Tave maršrutizatorius. Nežinau, kam Tau ta ugniasienė apskritai reikalinga (o rimtai, kam ji Tau reikalinga? kokias funkcijas atlieka? ar yra kokios nors naudos iš jos lokaliame kompiuteryje, kuris tiesiogiai neišeina į internetą ir pan.)?

 

Aš ugniasienę įsivaizduoju taip: apsaugoti lokalų tinklą nuo grėsmės iš išorės. Tad ugniasienės vaidmenį turėtų atlikti maršrutizatorius, o viduje - jokių ugniasienių ;) Tipo nuo xbox'o saugaisi? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra ZEBRA modemas Pirelli DRG a125g. Saugausi nuo durnelių, kurie lendą, nes antivirusinė aną mėnesį užblokavo 5 IP mėginusius patekti į lokalų tinklą.

Štai parodysiu jums irgi porą screen shot:

Čia neatjungta antivirusinė:

http://www.part.lt/perziura/05c693ebcaebfa...abfec6da899.png

Čia atjungta FW:

http://www.part.lt/perziura/8d53fa6f30f4be...e3c8e5a2979.png

 

kiler01, daug ką išmeginau iš tų nustatymų pakeisti, bet kažko vistiek neina.

 

Radau sprendimą paspaudęs Switch to interactive filtering mode ir ten išmetė kelias lentelės su Allow or Deny. Paspaudžiau kelis sykius Allow kol išmetė su WMC paspaudžiau Allow ir veikia. Tačiau mėto tas lentelės kas 5 min. :thumbsup4: Reikia vėl atgal ir mėginti kitaip. Dėkui už pagalba visiems!

 

Jeigu kas turite dar sprendimų rašykit, išmėginsiu visus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.