urbis

consider replacing your battery.

Rekomenduojami pranešimai

sveiki playmanai.

taigi iškilo bėda su loptopo baterija.kai istraukiu pakrovėja jis laiko tik apie 10 min.o ant icon yra kryziukas ir raso consider replacing your battery.loptopas toshiba satellite l300 windows 7.Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki playmanai.

taigi iškilo bėda su loptopo baterija.kai istraukiu pakrovėja jis laiko tik apie 10 min.o ant icon yra kryziukas ir raso consider replacing your battery.loptopas toshiba satellite l300 windows 7.Nuotrauka

pas mane ant ASUS'o tokia pat nesamone darosi. Zodziu buvau LINUX'us susimetes, tai man graziai parase, kad mano batarke pazeista ir netinkama naudojimui. Tipo "BATAI". Jeigu tai tiesa, vadinasi nusprogus batarke, tiek pas mane, tiek pas tave. net ir kraunant pas mane ant jos raudona X meta. nu zodziu kazkokia pieva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant mano seno HP paviliono taip budavo. Tai batareike esu keites gal 3 kartus, nes nusprogdavo kas keli menesiai, kol galiausiai susitaikiau su tuo, kad laptopas visada tures but pajungtas ant krovimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi numire baterija, bet ir naudojau gal 2 ar 3 metus. Taigi, pirk nauja baterija, ir nieko nepadarysi :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dbr issiaiskinau kodel cia viskas.todel kad pats microsoftas raso kad kai naudoji namie su maitinimu batarke reik isimt.kai jau kur vaziuoji isidek.nsupratau kas ten tiksliai vyksta bet vnz negalima laikyti batarkes kai pc naudojamas su maitinimu.jis pas mane beveik 24/7 ijungtas tai as nieko nesistebiu...taigi visiem patariu isimkit batarkes kai naudojates namie.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dbr issiaiskinau kodel cia viskas.todel kad pats microsoftas raso kad kai naudoji namie su maitinimu batarke reik isimt.kai jau kur vaziuoji isidek.nsupratau kas ten tiksliai vyksta bet vnz negalima laikyti batarkes kai pc naudojamas su maitinimu.jis pas mane beveik 24/7 ijungtas tai as nieko nesistebiu...taigi visiem patariu isimkit batarkes kai naudojates namie.

naujiena.... savo laptopo aprayme kiekvienas gali susizinoti kiek ju batke atlaikys pakrovimo/iskrovimo ciklu, tik gal kaikurie galvoja kad jei ikistas pakrovejas batke nesinaudoja, NETIESA, kai ikistas pakrovejas pasikrauna batke, kai batke pilna pakrovejas issijungia, ir maitinimas is batkes ateina, kai batke sesta vel isijungia maitinimas is pakrovejo ir kraunasi batke ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujiena.... savo laptopo aprayme kiekvienas gali susizinoti kiek ju batke atlaikys pakrovimo/iskrovimo ciklu, tik gal kaikurie galvoja kad jei ikistas pakrovejas batke nesinaudoja, NETIESA, kai ikistas pakrovejas pasikrauna batke, kai batke pilna pakrovejas issijungia, ir maitinimas is batkes ateina, kai batke sesta vel isijungia maitinimas is pakrovejo ir kraunasi batke ir t.t.

bet g***** taip istraukinet ir ikisinet, pavyzdziui pas mane daznai kompa issinesa sese i virsu, poto as is jos ir taip gana daznai, o batarkes nera ir vis reikia ijungt ta kompa ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet g***** taip istraukinet ir ikisinet, pavyzdziui pas mane daznai kompa issinesa sese i virsu, poto as is jos ir taip gana daznai, o batarkes nera ir vis reikia ijungt ta kompa ;)

nu taip jau yra, tel batke laikui einant irgi silpsta, su kompais taspats, bent siai dienai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu baterijos gi ir yra neamzinos ;) cia kaip ir automobiliu akumai ;) nors ir naudoji bet su laiku issikrauna ;) Kazkada vienas klientas dare eksperimenta: nusipirko nauja notebooka ir baterija pasidejo i stalciu (kad pataupyt) ir po metu prisireike padirbet su baterija. iskart pranesimas issoko, kad baterija mirsta ;) laike tik 10 min.

taip kad nesuk sau galvos ir pirk nauja baterija, arba nustatymuose pasidaryk kad ignoruotu ta pranesima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.