gh0st12

Juodas taškas PSP kampe.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Ar man čia vienam taip ar buvo jau kažkam? Išardžiau savo PSP, sudėjau atgal ir atsirado juodas taškas. Jei baltas fonas tai matos, kad jis sudarytas iš daug mažu taškeliu.

Tai ne "Dead pixels" nes paleidęs buvau ta vaizdo įraša ir tas pats (leidau ne 1 karta). Ar čia LCD keist reik ar dar kokių programų yra, ar kas. Jei keist LCD tai kokios jų kainos. Nors jis nelabai man trugdo žaist , bet kartais nervuoja B) . Gal kas nors suprasit ka nors iš photo.

post-39527-1300198038_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is foto sakyciau, jog sitoj vietoj yra ispaustas ekranas. Ar nesi kokio varzto palikes po ekranu? O del to video. Kiek laiko ji buvai paleides? Girdejau, jei nori, kad jis butu veiksmingas, tai reikia ji laikyti ijungta 24 valandas. Bet siaip nepanasu, kad tai butu dead arba hot pixelis.

Redagavo usblaidas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is foto sakyciau, jog sitoj vietoj yra ispaustas ekranas. Ar nesi kokio varzto palikes po ekranu? O del to video. Kiek laiko ji buvai paleides? Girdejau, jei nori, kad jis butu veiksmingas, tai reikia ji laikyti ijungta 24 valandas. Bet siaip nepanasu, kad tai butu dead arba hot pixelis.

Gal 6 kartus :huh:. varžto tikrai nepalikau po psp, tiesa sakant dar liko ;D. Tai sakai LCD keist teks?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne. Neskubek dar keisti. Sakau, tu gerai paziurek, ar tas ekranas tau kur nors nesiremia ar nera prispaustas. Pas tave slimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isardyk viska, pasiziurek, ar viskas gerai sujungta. Bet greiciausiai, busi ispaudes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tu zinok ziurek ne vien toje vietoje, kur yra taskas, o ir priesingoje puseje, nes man karta buvo, kad as tokia plastmasine plokstele idejau ten kad man prispaustu kairiojo valdymo kontaktus, tai man priesingoje puseje buvo toks panasus i tavo, tik ilgas ispaudimas. Tai vat viska gerai apziurek. Gal dar kokio varzto nedasukes? Pamegink pajungti ekrana neuzdejes faceplate'o. AR be jo dar yra tas juodas taskas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai manau jei keisi ekrana tai vistiek gali pabandyti paziureti pats, gal pavyks pataisyti :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai manau jei keisi ekrana tai vistiek gali pabandyti paziureti pats, gal pavyks pataisyti :huh:

Na, ištikruju, tiesa tu tu sakai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet kad ta ekrana ten labai paprasta atkelti, nes, kaip supratau, tu jau buvai ji isardes, tai ten toliau lengva yra. Svarbiausia - nebijok, nes kitaip rankos drebes ir ka nors kreivo padarysi :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.