Fake

Žaidimai reikalaujantys 4.30 OFW

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Jau iseina zaidimai, reikalujantys 3.60 OFW ir ne zemesnes versijos, o kadangi rudeni skinsime tikra zaidimu derliu ir mes piratai tuos vaisius dazniausiai ragaujame pirmi siulau cia dalintis patirtimi paleidziant juos.

MotorStorm®Apocalypse pakeiciate EBOOT.BIN faila kuris randasi BCES00484\PS3_GAME\USRDIR ir megaujates zaidimu, galioja 3.41 ir 3.55 CFW

Siustis zaidima

Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, Eboot faila jau ir pasalinti spejo. Reikia manau geresne talpinimo vieta rasti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetum pasiulyti kur talpinti failus ilgam laikui. Matau daug kas neissaugota bandysiu savaitgali viska atstatyti.

PS EBOOT.BIN siuskites

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galetum pasiulyti kur talpinti failus ilgam laikui. Matau daug kas neissaugota bandysiu savaitgali viska atstatyti.

PS EBOOT.BIN siuskites

 

Malacius FAKE. Spaudziu desine! Nes atnaujinus, nei like negaliu det, nei posto teigiamai ivertinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Crysis 2 pakeiciate EBOOT.BIN ir PARAM.SFO faila kuris randasi kompakto numeris\PS3_GAME\USRDIR ir megaujates zaidimu, galioja 3.41 ir 3.55 CFW

NEATNAUJINTI ZAIDIMO

Siustis zaidima

 

Nuotrauka

 

Need For Speed Shift 2: Unleashed pakeiciate EBOOT.BIN (randasi parsisiustame zaidime) faila kuris randasi kompakto numeris\PS3_GAME\USRDIR ir megaujates zaidimu, galioja 3.41 ir 3.55 CFW

Siustis zaidima

 

Nuotrauka

Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau nusispoofinkite konsole iki 3.60fw nereiks vargt su tais eboot cia ir zaidimus laisvai patchit galesit

 

O kokia nauda, visviena zaidimai reikalauja FW atnaujinimo, nebent siunteisi zaidima su pakeistu EBOOT failu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matyt pas mane crysis2 ir shift2 buvo su eboot pakeistu nes man asmeniskai neprase jokio atnaujinimo laisvai supatchino :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matyt pas mane crysis2 ir shift2 buvo su eboot pakeistu nes man asmeniskai neprase jokio atnaujinimo laisvai supatchino :whistling:

 

Ne į temą

tai ziurint is kur imi aisku. siaip nzn is kur ima kiti. bet imant pvz is ps3iso. ten buna ir patchai jei reikia.viskas parasyta kas ir kaip ir su kuo ir ant ko eina ,ant ko neina. tikrai informatyvu ir viska suprast galima lengvai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame reples?? Vieni zaidimai reikalaujantys 3.60FW pasileidzia, kiti ne. Pvz. is cia pasileido crissis2, o shift2 ir motorstorm ne. Viska darau pagal taisykles, pakeiciu kur reik eboot ir param. Ir seip is kitu psl irgi siunciaus, tai kitiems pasileidzia man ne... Vistiek reikalauja atnaujinti softa i 3.60... Su senesniais zaidimais niekad problemu nebuvo, viskas pasileisdavo. Naudoju Kmaew ir gaia. Seip kur reik pakeist ant virsaus uzmetu ir replacinu. Ka ne taip darau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet is to ps3iso lievai siuncia nes ten per visokius filestube ir pns kur kad gerai siustu reik moket pinigus taip kad mano nuomone nesamone is ten siustis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet is to ps3iso lievai siuncia nes ten per visokius filestube ir pns kur kad gerai siustu reik moket pinigus taip kad mano nuomone nesamone is ten siustis

 

Ne į temą

na juk galima pustis pilnu greiciu per JD ar IDM, greitis kai torentu buna. beja LM nieko ps3 beveik nededa atsilike kai visada. o is kur dar paimt normaliu torentu be pakvietimu , po to laikyk ratio ir pan. o cia nieko nereikia rupintis. atsiuntei ir pamirsai. na jei zinot is kur geriau paimt be pakvietimu ir ratio palaikymo tai idomu butu suzinot. dar pvz ps3iso turi KZ3 versiju atskirai 2D, 3D. ir siaip daugiau special versiju yra ir pan.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame reples?? Vieni zaidimai reikalaujantys 3.60FW pasileidzia, kiti ne. Pvz. is cia pasileido crissis2, o shift2 ir motorstorm ne. Viska darau pagal taisykles, pakeiciu kur reik eboot ir param. Ir seip is kitu psl irgi siunciaus, tai kitiems pasileidzia man ne... Vistiek reikalauja atnaujinti softa i 3.60... Su senesniais zaidimais niekad problemu nebuvo, viskas pasileisdavo. Naudoju Kmaew ir gaia. Seip kur reik pakeist ant virsaus uzmetu ir replacinu. Ka ne taip darau?

 

Viska normaliai darai, paprasciausiai Gaia gal nepakeicia PARAM.SFO, kalbu prielaidomis, nes nenaudoju Gaia ir nezinau realios padeties. Pas naudoju multiman'a su juo problemu nebuna, paleidziant zaidimus reikalaujancius 3.60FW, nes jis automatiskai pakeicia PARAM.SFO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska normaliai darai, paprasciausiai Gaia gal nepakeicia PARAM.SFO, kalbu prielaidomis, nes nenaudoju Gaia ir nezinau realios padeties. Pas naudoju multiman'a su juo problemu nebuna, paleidziant zaidimus reikalaujancius 3.60FW, nes jis automatiskai pakeicia PARAM.SFO

 

Patarimas tiems, kas naudoja tik Gaia. Pirma karta paleidziant zaidima, naudokite Multiman'a, kad pakeisti param failiuka, veliau paleidziant zaidima jau naudokite Gaia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.