Gexo

PSP Go ar PSP 3000?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu naujokas, ir niekaip negaliu apsispręsti kokią pirmąją savo konsolę pirkti - PSP Go ar PSP 3000? Kaikurie sako kad Go nepatogus, bet aš manau, kad jie pripratę prie senesnių modelių, todėl jiems ir nepatogu, kaikurie sako kad jis labai trapus, nors dar nemačiau kad kas nors rašytų, kad ekranas nutrūko ir panašiai. Dar PSP Go 16gb atmintis tiesiog sako 'Imk mane', bet manau čia ji padaryta specialiai kaip magnetas. Prašau, patarkite.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau ,man patogesni senesnio modelio psp ,gal tai ir įpratimas ,taip pat psp 3000 turi didesnį ekraną negu psp go (4,3 colio prieš 3.78 colio) ,bet psp go 33% mažesnis ir turi integruotą vidinę atmintį .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau ,man patogesni senesnio modelio psp ,gal tai ir įpratimas ,taip pat psp 3000 turi didesnį ekraną negu psp go (4,3 colio prieš 3.78 colio) ,bet psp go 33% mažesnis ir turi integruotą vidinę atmintį .

 

Jei neklystu, per PSP Go gražiau žaidimai atrodo, bet grafika ta pati, nu nežinau kaip išsireikšti :thumbsup4: Ir jis man atrodo 43% mažesnis už 3000.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neklystu, per PSP Go gražiau žaidimai atrodo, bet grafika ta pati, nu nežinau kaip išsireikšti :thumbsup4: Ir jis man atrodo 43% mažesnis už 3000.

 

psp go yra 43% mažesnis už psp 1000 .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiu daugiau nuomonių, reikia gan skubiai apsispręsti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukiu daugiau nuomonių, reikia gan skubiai apsispręsti.

 

tai dar negana nuomoniu? pvz man nepatogu buvo lost GT kai meginau ant Go, ant paprasto PSP labiau patogu analoga valdyt ir knopkes minkstenses kazko jaucias.bet aplamai dydis svarbu kai nori i kisene isidet aisku. ekranas kadangi mzesnis ir turi ta pacia reza,teoriskai turetu rodyt dar graziau. na ir rodo gan graziai tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dar negana nuomoniu? pvz man nepatogu buvo lost GT kai meginau ant Go, ant paprasto PSP labiau patogu analoga valdyt ir knopkes minkstenses kazko jaucias.bet aplamai dydis svarbu kai nori i kisene isidet aisku. ekranas kadangi mzesnis ir turi ta pacia reza,teoriskai turetu rodyt dar graziau. na ir rodo gan graziai tikrai.

 

Nu tai kad mane ištrynė ir ta tema išsitrynė, tai nebeprisimenu ką sakėt :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai kad mane ištrynė ir ta tema išsitrynė, tai nebeprisimenu ką sakėt :thumbsup4:

 

Kaip tai tave istryne?

 

PSP Go pliusai (mano akimis)

16 GB

 

PSP 3000

Umd slot,

didesnis ekranas,

patogesnis (man)

nera sliding mechanizmo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai tave istryne?

 

PSP Go pliusai (mano akimis)

16 GB

 

PSP 3000

Umd slot,

didesnis ekranas,

patogesnis (man)

nera sliding mechanizmo

 

Nes aš naujas vartotojas, o po atnaujinimo juos ištrynė. Visdelto, manau imsiu PSP Go, ir įsitikinsiu savo akimis kuris geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes aš naujas vartotojas, o po atnaujinimo juos ištrynė. Visdelto, manau imsiu PSP Go, ir įsitikinsiu savo akimis kuris geresnis.

 

Ne į temą

Tikrai nemanau, kad vartotojus istryne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tikrai nemanau, kad vartotojus istryne

 

Ne į temą

Man pats administratorius taip sakė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai kad mane ištrynė ir ta tema išsitrynė, tai nebeprisimenu ką sakėt :(

 

Ne į temą

na matai zmogau viskas kas forume vyko mazdaug nuo 20 dienos,to nera,tai ir nauju vartotoju kurie susikure tuo metu neliko turbut. nieko tokio. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes aš naujas vartotojas, o po atnaujinimo juos ištrynė. Visdelto, manau imsiu PSP Go, ir įsitikinsiu savo akimis kuris geresnis.

 

As tau nuosirdziai sakau imk psp 3000. Zymiai geriau patikek jis turi daugiau pliusu ,nei GO kam tau reik tiek daug tos atminties uztektinai 4 gb korteles ,o tu 16gb visiskai nereik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tau nuosirdziai sakau imk psp 3000. Zymiai geriau patikek jis turi daugiau pliusu ,nei GO kam tau reik tiek daug tos atminties uztektinai 4 gb korteles ,o tu 16gb visiskai nereik.

 

Sakai? Nu aš dar galvoju, bet linkstu prie Go...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienareksmiskai psp 3000, galetum galvoti ape psp go jei jis kaip naujesne koncole kazka is next gen pasiulytu, bet mano akimis ziurint psp go gali ta pati kaip ir 3000, o trukumu daugau, mazesnis lcd, slankiojamas nu ir girdejau bandant pilnai atristi kaikam pavyko kaikas bric gavo, su 3000 toku sposu nebus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.