ezilka

Šiandien Amazon.co.uk XBOX 250 GB - 600 Lt.

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien Amazon.co.uk XBOX 250 GB - 600 Lt. kitaip sakant 149 tugrikai.

 

Pries savaite kainavo 159, vakar nuleido iki 149.

Sendien nusipirkau, Totale su siuntimu sumokejau 190euru tureciau gaut kaitik per savo gimtadieni ^^.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va as siandien per hotukdeals pamaciau sita geri, ir nusipirkau. O kaip ten galima padaryti kad nuo saskaitos eurus nurasytu, o ne litus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va as siandien per hotukdeals pamaciau sita geri, ir nusipirkau. O kaip ten galima padaryti kad nuo saskaitos eurus nurasytu, o ne litus?

 

Tai jei darei place order in euros tai ir nujims eurus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi norejau paklausti jusu kaip cia su tom nuolaidom matau vis dar xbox 250 gb kaina 159 svarai taigi norecaiu isigyti bet vat idomu kaip su mokesciais minejot kad su atsiuntimu gaunasi 190 svaru. Is kur cia tokie mokesciai man rodo apie 161 svaru kai daeinu iki uzsakymo lango bet neatrodo realu tokia maza siuntimo kaina taigi kur tiksliai butu galima suzinoti kaina kartu su siuntimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi norejau paklausti jusu kaip cia su tom nuolaidom matau vis dar xbox 250 gb kaina 159 svarai taigi norecaiu isigyti bet vat idomu kaip su mokesciais minejot kad su atsiuntimu gaunasi 190 svaru. Is kur cia tokie mokesciai man rodo apie 161 svaru kai daeinu iki uzsakymo lango bet neatrodo realu tokia maza siuntimo kaina taigi kur tiksliai butu galima suzinoti kaina kartu su siuntimu?

 

skaityk kas parasyta... eurai o ne svarai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

skaityk kas parasyta... eurai o ne svarai...

 

Nepastebejau dekui kad pataisei tai man prie galutines sumos raso 161 svarai tai reiskia cia normali suma( kaskaip atrodo per pigus siuntimas)? Ir ar neatsiranda ten kokiu uzsleptu mokesciu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepastebejau dekui kad pataisei tai man prie galutines sumos raso 161 svarai tai reiskia cia normali suma( kaskaip atrodo per pigus siuntimas)? Ir ar neatsiranda ten kokiu uzsleptu mokesciu?

 

Gali pasirinkt free super saver delivery bet lauksi 5~ dienas o jei sumokesi 6£ atrodo gausi per 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.