scalman

Monster Hunter: Poka-Poka Airu Village G

Rekomenduojami pranešimai

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=PT3UrWxG3XU&feature=player_embedded

 

One of the game's revealed in the wake of Japan's quake, Monster Hunter spin-off Mon Hun Nikki: Poka-Poka Airu Mura G is headed to the PSP. Here's a first look at the game in action.

 

Mon Hun Nikki: Poka-Poka Airu Mura G is the follow up to, wait for it, Mon Hun Nikki: Poka-Poka Airu Mura, but with new features and, supposedly, cuter Monster Hunter cats. Is that even possible?

 

While not as popular abroad, Monster Hunter is a juggernaut in Japan, making the PSP the country's must-have game portable.

Monster Hunter miauuu .. pratesimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip ir monster huner (net priesai toki patys )(ir vietoj zmoniu katineliai) tik supaprastinta ir sumazinta versija (cia mano nuomone)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip ir monster huner (net priesai toki patys )(ir vietoj zmoniu katineliai) tik supaprastinta ir sumazinta versija (cia mano nuomone)

 

na kai isleido jo pirma dali tai JAP nuslave visus nintendus. tai aisku kad pratesimas yra. vel bus belekas ten desis su pardavimais. bet toks kawaii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonai pagrinde tokius ir lošia. Būna aišku daug labai nuostabių žaidimų ne vaikiškų tokių, bet labai jau tokius perka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Japonai pagrinde tokius ir lošia. Būna aišku daug labai nuostabių žaidimų ne vaikiškų tokių, bet labai jau tokius perka.

 

tai tikrai nevaikiskas geimas . kad tokio stiliaus tiktai. psp isvis ten japonijoj mazai turi vaikisku zaidimu jei rimtai. tiesiog yra rinka ir jie bus kuriami. ir kazkaip net 3DS neatsilaiko jau pries PSP ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tikrai nevaikiskas geimas . kad tokio stiliaus tiktai. psp isvis ten japonijoj mazai turi vaikisku zaidimu jei rimtai. tiesiog yra rinka ir jie bus kuriami. ir kazkaip net 3DS neatsilaiko jau pries PSP ten.

 

Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, bet man, kad ir Little Big Planet labai vaikiškas. Esu žaidęs, kartais jei su draugais kokiais 3-4 loši, linksma padurniuot, bet taip, tai ne mano skonio tokie. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, bet man, kad ir Little Big Planet labai vaikiškas. Esu žaidęs, kartais jei su draugais kokiais 3-4 loši, linksma padurniuot, bet taip, tai ne mano skonio tokie. :)

 

Ne į temą

na LBP vaikas tikrai palostu. o tokiu kaip sitas tikrai ne, kur kruvos teksto ir menu pasirinkimu ir pan dalyku.aisku cia pagal skoni kas kam.as nesakau kad csitas mano skonio geimas irgi. bet ir nepeikiu del to kad man jis nelimpa. kaip geimas jis ok, savo publikai skirtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip pats geimas gal ir nieko as pats psp pirkau tik del monster hunter ir vii pirkau vien del monster hunter tri ten ir yra panasus katineliai tik kaip ir sakau labai jis jau panasus i munster hunter(toks vaisdaskad mh supaprastinta kopija) nes cia kiek teko matyt tai sakau visi priesai tie patys aisku cia ju uzmusimo budas truputy skiresi bet tai tik mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wtf?kas cia per nesamone?senesnes monster hunter dalys daug geresnes.sitoki zaidima,net geda butu pries draugus isijungt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

wtf?kas cia per nesamone?senesnes monster hunter dalys daug geresnes.sitoki zaidima,net geda butu pries draugus isijungt.

 

nesuprantama kam komentuoji jei net nesupranti geimo pacio. cia nera joks tiesioginis MH pratesimas. spin off kuris labai gerai perkamas japonijoj. ir jis nebus net tikriausiai anglu kalba. anyway tiesiog idomu juk paziuret ka losia kaimynai japonai irgi. bet ne visi supranta tai kaip ir animes, ar panasu dalyka. tai ne visiem tai skirta ir yra. geda pries draugus ??..ftw.. :) dar turbut net manai kad cia vaikiskas zaidimas.

 

pirma dalis buvo visai fun tikrai

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=c-LRSOg1KEY

:thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantama kam komentuoji jei net nesupranti geimo pacio. cia nera joks tiesioginis MH pratesimas. spin off kuris labai gerai perkamas japonijoj. ir jis nebus net tikriausiai anglu kalba. anyway tiesiog idomu juk paziuret ka losia kaimynai japonai irgi. bet ne visi supranta tai kaip ir animes, ar panasu dalyka. tai ne visiem tai skirta ir yra. geda pries draugus ??..ftw.. :D dar turbut net manai kad cia vaikiskas zaidimas.

 

pirma dalis buvo visai fun tikrai

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=c-LRSOg1KEY

:)

 

O tau negeda butu pries draugus issitrauk psp ir toki geima lost? :) nu nebent jie irgi tokius losia.kazkoks mergaitiskas zaidimas su kaciukais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.