HnrKS

GTA IV, RGSC

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, parsisiunčiau ir įsirašiau GTA IV, bet va kažkodėl nenori įjungti. Mat kažkokį RGSC reikia instaliuoti...

1. Štai ką meta kai bandau įjungti:

Nuotrauka

2. O čia kas vyksta kai bandau instaliuoti RGSC:

Nuotrauka

Pasirenku kalbą, tada išmeta nr 1 o paskui iš karto pereina į nr 2.

Padėkit :S

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo operacine sistema nepalaiko RGSC (bent jau taip pats sako).

Ne į temą

Be to, ne cia yra vieta kurti tema tokiais klausimais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O tai kaip ją pakeist? O gal įmanoma pažaist ir be jo?

Ne į temą

Gal galėtumėte perkelt temą?
Redagavo HnrKS

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

RGSC Yra rocstar games social club. Cia jau net as supratau ka parase, reikia but injungus social club, kad paleistum zaidima (nu as turejas originala tai galiu patvirtinti, kad praso), insujungi social club ir leidi zaidima. maciau google ten yra visokiu update, gal jie pades... Ir ar zaidimas crackintas? Gal cracko pabandyk paieskot... Nu daviau ivairiausiu minciu, naudokis kazkuria :)

EDIT: va isiziurejau i nuotraukas, tai tada liko tik update RGSC ieskot, google yra. Gal pades. O jei ne, tai siuskis crackinta kita relyza, yra tokie, kurie isvis nepraso to social club...

Redagavo pataloska

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Naujausios temos

• Naujausi pranešimai

• Sveiki visi, turiu kelis klausimus apie XBOX.  Niekad nesu turėjęs Xbox, todėl labai tikiuosi kad atsiras žmonių kurie pokonsultuos Taigi planuoju pirkti Xbox Series S, ir pagrindinis klausimas dėl prenumeratos. Kiek domėjausi, prenumeratas dauguma perka iš Eneba. Pažiūrėjau ta Eneba, ten labai neaišku pasidarė dėl tų regionų. Visur parašyta “Lietuva yra netinkamas regionas aktyvacijai”. Tai kaip suprantu tiesiog kai registruosiu Xbox acc, turėsiu pasirinkti kitą regioną (jeigu taip, gal galit rekomenduoti kokį regioną geriau rinktis) ir tada jau kai pirksiu gamepass’a reikės žiūrėt kad ta prenumerata galima būtų aktyvuoti tame regione kurį aš pasirinkau kai registravau xbox paskyra?  Ir antras klausimas - Eneba prie visų gamepass pasiulymu parašyta “Tinkamas: Xbox One ir Xbox series X”. Jeigu pas mane bus Xbox series S? Aš galėsiu aktyvuot prenumerata? Ar čia rimtai tas prenumeratas galima bus aktyvuot tik ant Xbox one ir Series X?  Iš anksto ačiū už atsakymus 🙏🏼  
    • Turiu Viaplay. ruskių kalbos pasirinkima siūlo, apie lietuviška įgarsinima nėra kalbos. 😅  O jie koncentruotai atėjo į mūsų rinka. Kai kancelinsiu paslauga, parašysiu apie šita jiems riebiai.
    • ryzen9 5900x. motinine msi b550 gaming,ram 64gb 3200mhz,rtx 3070ti,maitinimas 1000w man cia labiau i sioki toki detaliu kratini panasu. proces HI motinine MID, ramo kuo daugiau, bet leto ir nesvarbu ar isvis tiek reikia. vaizdas MID, hdd neaisku, PSU 1000.. ir kam tiek reikia? softas irgi neaisku koks, o ir siaip daug neaiskumu, bet biski per letai dirba ir palagina    
    • Jie jau yra rimtai įsijungę. Kad developeriai pradėtu kurti daugiau ir kokybiškesnių žaidimų reikia ir atitinkamų devaisų pardavimo kiekio. Užburtas ratas gaunasi. Man tai atrodo kad apskritai priklauso ar tau reikia to VR ar ne. Nes buvo žmonių kurie labai noriai ir pirmąją kartą pirkdavo. Jeigu reiki, tuomet pirksi. Aš tai norečiau pabandyt. Dar priklausys nuo to už kiek pardavinės juos.  
    • Kazkaip netikiu ir situo sony bandymu. tam, kad tai pasiteisintu reiktu, kad zaidimu kurejai rimciau ziuretu i tai. o daba tik keli AAA zaidimai palaikomi. manau. kad tam jog tai pasikeistu reiktu, kad ir PC bei microsoftas rimtai isijungtu. Tada developeriai pradetu matyt, kad is to galima uzdirbt ir pradetu kazka rimtesnio leist. o iki tol tai vel bus gal tik keli geri zaidimai
  • 28 Dizainas

1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?

• Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?

• PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

• Naujausios viktorinos