Wolwerine

Bad company 2

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal yra tokiu, kurie noretu palost Bad company 2 per XBOX360? Zaistume rush, paprasta, o ne hardcore. Jeigu kas noretu, tai palikit savo Xbox live nick arba pakvieskit mane buti draugu. Mano nick : Tutis5 LT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors vis dar matau savo friendliste žaidžiančių, tačiau pagrindinis boom'as jau praėjo. Kažkodėl man atrodo, kad daugiau šansų surasti lietuvių ir Hardcore režime (nes neHardcore - for pussies :whistling: ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bullka, nesakyk taip. As hc nelosiu vien del radaro nebuvimo, kas yra man peilis, nes kai yra radaras buna tiesiog raping time with M14 and motion sensor.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi ,kai tik pradėjau žaisti ,atrodė ,kad be radaro nesmagu žaist ,bet dabar galiu pasakyt tai tiesiog įpratimas ir šeip hardcore pagrindinis pranašumas ,kai iššoki prieš tris priešus gali juos visus nušauti , o ant core jei vieną patiesęs nebūsi nušautas ,tai po antro paprasčiausiai baigsis kulkos apkaboje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pats hardcore rezimas labai fainas, bet ,kad ten losia vien snaiperiai. Per rush padet bombos bega kokie 3-4 zmones, o gynejai net nesistengia apgint M-com deziu. Kad galima nukalt priesa is keliu kulku man labai patinka, bet, kad per hardcore visiskai nera veiksmo,todel as jo nelosiu. Dar norejau paklaust, ar gauni dead jeigu mirsti ir medikas tave prikelia?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hardcoras geras vien dėl mažesnio reikiamo damage, norint nukalt priešą ar mašiną, bet daugiau tai man vien minusai.

Pirmas minusas, kad nėra radaro. Dingsta daug įdomumo ir taktinių dalykų, kaip pvz. motion sensoriaus metimas ir chaoso kėlimas susibūrusių priešų tarpe.

Antras minusas, bet ir iš dalies pliusas tas, kad nerodo kill-cam. Iš principo battlefielde čia ne kill-cam, o killer feed ar dar kaip jį čia pavadint. Iš vienos pusės taip įdomiau(killerio atžvilgiu), bet iš kitos nelabai(aukos atžvilgiu). Pažiūrėjus iš trečios pusės, killer-feed nebūvimas leidžia snaiperiams(wookiams) tupėti nors ir visą raundą kažkur tai krūmuose kitam mapo gale, visiškai nesirūpinant užduotimi, tarkim užimt vėliavas..

Manau tereikia išmokt ne-spray'int belekur kur papuola ir soft-coras pataps malonus.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.