dudeperfect

Reikia pagalbos dėl GH

Rekomenduojami pranešimai

Nusipirkau gitarą, viskas veikia. Bet pasidarė įdomu, kodėl pvz šiame video:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mB3ZIHS63Lo

Įžangoje spaudo abiem rankom tas penkias knopkes, o pvz pas mane spaudant jas be strum bar neveikia nei viena. Kame paslaptis?

 

:thumbsup4: Todėl, kad čia yra (nepamenu tiksliai kaip vadinasi, bet berods...) hamer ons, taip gali daryt tik tada kai fretai turi virš savęs tokią baltą šviesą einančią (nežinau kaip aiškiau paaiškinti) ir žodžiu jei nesuklysti juos spaudydamas, tada gali taip ir varyt be strumo iki tol kol prieis vėl paprasti fretai (be šviesos). Aš tai visad tą strumą naudoji, man taip patogiau :)

EDIT: pažiūrėjau video ir prisiminiau, kad ant naujų GH būna dar tokie neryškūs fretai, tai juos irgi galima be strumo spaudinėti arba jei tavo gitara turi touch padą su juo gali varyti :whistling: Šiaip yra tutorialai pačiame žaidime, ten viską gerai paaiškina.

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neverta prasidet su tuo guitar hero :whistling: tik uzkabliuoja, atima laiko ir neleidzia normalei mokintis su tikra gytara grot xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neverta prasidet su tuo guitar hero :grt: tik uzkabliuoja, atima laiko ir neleidzia normalei mokintis su tikra gytara grot xD

 

Negaliu sakyt, kad tai kvailiausias komentaras kuri esu mates, bet tikrai vienas is durnesniu. As del guitar hero ir pradejau mokintis grot su bosu. Priklauso nuo noro viskas. Man pilnai uzteko laiko ir guitar hero palost, ir su tikru bosu pasimokint grot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negaliu sakyt, kad tai kvailiausias komentaras kuri esu mates, bet tikrai vienas is durnesniu. As del guitar hero ir pradejau mokintis grot su bosu. Priklauso nuo noro viskas. Man pilnai uzteko laiko ir guitar hero palost, ir su tikru bosu pasimokint grot.

 

Nu b***** prikolinu, o cia prijama uz rimta... :grt: Tiesiog mane kartais per daug uzkabliuodavo, bet tai tikriausiai nera blogas dalykas, nes be guitar hero nebuciau gal kai kuriu geru grupiu zinojes ir nebuciau laimejes 2 bilietus i metalica ir guitar controlleri uz 700lt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos bet reik pagalbos, noriu nusipirkti xbox 360 gitara, bet niekur nerandu, gal kas zino kas pardavineja naudotas arba kiek kainuoja naujos lietuvoj, man tarkim nera skirtumo ar belaide ar su laidu ir nera skirtumo ar Guitar Hero ar Rock Band gitara... gal kas pades siuo klausimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.