WaveLT

iPhone 3gs recovery mode

Rekomenduojami pranešimai

Nesamonė kažkokia kad neranda, turi tas DFU mode išeit visvien. :) Jai turi kitą PC, pamegink per jį, gal iTunes dviejų nepriima, nu būna nesamonių su jom. :)

Ir beto, kaip sutvarkei tą savo 3GS, ne iš eBay? :) Megink ir iš eBay tąpatį daryt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal bandyk tada ilgai laikyti home ir power mygtukus (nes jau nieko kito neisivaizduoju ka daryti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Steve'ai Jobs'ai :)

 

Nu va zodziu jau aptiko, toliau nieko nespaudziau, tik nuejau i iTunes, spaudziau restore, ir meta 11 rerror. Kame beda? Todel kad neiejau i DFU mode?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va zodziu jau aptiko, toliau nieko nespaudziau, tik nuejau i iTunes, spaudziau restore, ir meta 11 rerror. Kame beda? Todel kad neiejau i DFU mode?

 

0011 error? Ar 0010?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug ka bandziau, gal man veiktu padarant update i 4.3.1? Bet jei bus mano 4.3.1 tai ar ji galesiu nulauzti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daug ka bandziau, gal man veiktu padarant update i 4.3.1? Bet jei bus mano 4.3.1 tai ar ji galesiu nulauzti?

 

Jei jau niekaip kitaip neiseina, tada updatink. Po kiek laiko vis tiek atris aksciau ar veliau.

 

Ne į temą

Prasau be doublepost'u

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau niekaip kitaip neiseina, tada updatink. Po kiek laiko vis tiek atris aksciau ar veliau.

 

Ne į temą

Prasau be doublepost'u

 

Jai sakai, tai ir sakyk teisingai ir dabartį. :whistling: 4.3.1 jau ir Jailbreak'inta ir Unlock'inta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur galeciau rasti kaip unlock"int ir jailbreak'int? Nes per google randu tik pwnage tool, kuris veikia tik su mac... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.