Impaler

Ką manote apie Narių rangus?

Naujieji rangai  

32 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar patinka naujieji rangai?

    • Taip
      24
    • Ne, senesni buvo geresni
      8


Rekomenduojami pranešimai

Visa reikiama informacija apie naujuosius forumo rangus yra pateikta žemiau.

nariu-rangai.png

Prašau Jūsų pakomentuoti.

Ar patinka tokia naujoviška idėja, kurios dėka atsisakėme tekstinių rangų ir taškų sistemos? :)

Gal turite pasiūlymų kaip ją patobulinti? Žodis jums. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai patinka kaip dabar yra. Anksciau tai ta tasku sistema man visiskai nereikalingas dalykas atrode. Nuotrauka

Redagavo MrAlex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra gerai. paziuri i pulteli ir zinai ar visciukas ar koks kietesnis :) bet aisku ne pagal tai apie zmogu sprendziam. anyway gera sistema. ir paprasta. o paprastai yra gerai.nereik daug galvos sukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia gerai ir labai gerai atrodo joystickai, nes tinklapis apie viską kas susiję su žaidimais (na 90% kokių). Užskaitau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vertinu skeptiškai. Tas rangas rodo viso labo pranešimų skaičių.

Tai aš tiesiog pasižiūriu į pranešimų skaičių (skaitinę reikšmę) ir man to pakanka.

 

Siūlau tą controller'į apskritai išmesti ir vietą išnaudoti kam nors naudingesniam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Reikėjo dar daugiau joystick'ų Scalman'uj sukurt. :)

Btw, viskas ok. Anksčiau buvo gerai, ir dabar gerai. :) Tik vat tas "Paspausk mane :)" nelabai patinka man.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik vat tas "Paspausk mane :)" nelabai patinka man.

 

Jis čia tik laikinai, kad visi atkreiptų dėmesį. Po savaitgalio nuimsiu tą tekstą.

 

Aš vertinu skeptiškai. Tas rangas rodo viso labo pranešimų skaičių.

Tai aš tiesiog pasižiūriu į pranešimų skaičių (skaitinę reikšmę) ir man to pakanka.

 

Siūlau tą controller'į apskritai išmesti ir vietą išnaudoti kam nors naudingesniam.

 

Rangai gi tam ir yra skirti tiesioginė jų funkcija - atspindėti postus, bet kiek įvairiau. Kaip kas sugeba. Aš štai taip padariau. Neįsivaizduoju ką nori, kad išspausčiau aš iš viso to?

 

O žmogaus kompetencijai įvertinti yra skirta REPUTACIJA, kuri yra po pranešimų kiekiu.

 

Sakai geriau rinkti taškus iki begalybės ir neturėt kur jų dėti? Jie irgi buvo gaunami už pranešimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visai nieko, tik galetu kazkaip "mandreti" tas joystickas su rangu, nes dabar sakykim tiesiai paziurejus i pulta tai nieko nepasako :) (as ne daltonikas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Rangai gi tam ir yra skirti tiesioginė jų funkcija - atspindėti postus, bet kiek įvairiau. Kaip kas sugeba. Aš štai taip padariau. Neįsivaizduoju ką nori, kad išspausčiau aš iš viso to?

 

O žmogaus kompetencijai įvertinti yra skirta REPUTACIJA, kuri yra po pranešimų kiekiu.

 

Sakai geriau rinkti taškus iki begalybės ir neturėt kur jų dėti? Jie irgi buvo gaunami už pranešimus.

 

Na aš nesakau, kad rangai yra blogai. Ar kad reputacija blogai skaičiuojasi.

 

Aš tiesiog norėjau pasakyti, kad rangas yra = pranešimų kiekiui. Dabar prie žmogaus nick'o yra ir rangas, ir pranešimų kiekis. Mano nuomone: tai informacijos dubliavimas. Na bet čia šiaip pastaba.. nereikia rimtai reaguoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš nesakau, kad rangai yra blogai. Ar kad reputacija blogai skaičiuojasi.

 

Aš tiesiog norėjau pasakyti, kad rangas yra = pranešimų kiekiui. Dabar prie žmogaus nick'o yra ir rangas, ir pranešimų kiekis. Mano nuomone: tai informacijos dubliavimas. Na bet čia šiaip pastaba.. nereikia rimtai reaguoti.

 

Pritariu 100%. Gražu - taip, bet jokios naudos neatneša.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudos žinoma nėra, bet užtat labai gražiai atrodo prie dizaino naujo ir derinasi puikiai. Toks linksmas, žaismingas forumas atrodo, o jei nepatinka, gi neverčia jūsų žiūrėti ten. Senesnėje versijoj irgi juk buvo ten "naujokas", "nedrąsus" ir t.t., bet juos juk dėjo ne pagal žinias, o irgi pagal pranešimų kiekį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudos žinoma nėra, bet užtat labai gražiai atrodo prie dizaino naujo ir derinasi puikiai. Toks linksmas, žaismingas forumas atrodo, o jei nepatinka, gi neverčia jūsų žiūrėti ten. Senesnėje versijoj irgi juk buvo ten "naujokas", "nedrąsus" ir t.t., bet juos juk dėjo ne pagal žinias, o irgi pagal pranešimų kiekį.

 

Būtent

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudos žinoma nėra, bet užtat labai gražiai atrodo prie dizaino naujo ir derinasi puikiai. Toks linksmas, žaismingas forumas atrodo, o jei nepatinka, gi neverčia jūsų žiūrėti ten. Senesnėje versijoj irgi juk buvo ten "naujokas", "nedrąsus" ir t.t., bet juos juk dėjo ne pagal žinias, o irgi pagal pranešimų kiekį.

 

Beabejo niekas nieko neverčia, forume lankytis irgi niekas nieko neverčia. Niekas nieko blogo ir nesako, tik yra pažymima, jog dubliuojama informacija... Galbūt yra galimybė kaip nors tai pakeist, išvis, jei tai yra problema? Pvz. palikt tik pulteli, postų kieki panaikint ir ji parodyt tik tuomet, jei su pele yra užeinama ant pultelio...

Redagavo Epikus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prie to paties - 4 prabalsavo, kad senesni buvo geresni. ŽIAURIAI įdomu būtų išgirsti KUOM tekstiniai rangai jiem buvo geriau.

 

Ne į temą

Kažko neapleidžia jausmas, kad yra tokių konvervatorių, kuriuos lazda reikia vyti naujovių :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prie to paties - 4 prabalsavo, kad senesni buvo geresni. ŽIAURIAI įdomu būtų išgirsti KUOM tekstiniai rangai jiem buvo geriau.

 

:) lygiai to paties galima juk paklausti ir apie naujuosius rangus, kuom jie geresni. Tai labai subjektyvu, kaip ir kalbos apie grožį ar maistą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.