Sharasi

DVD-ROM pirkimas PATARKYT

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi ruosiuosi pirkti dvd roma, kadangi senasis ne tik neiraso DL disku skirtu xbox360 zaidimams irasyneti bet ju ir nebenuskaito... prasau patarimo koki geriausiai isigyti DVD rom i savo pc kad kokybiskai irasynetu xbox zaidimus ir kad butu ilgaamzis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nieko nera amzino :D pats naudoju Sony Optiarc AD-7260S-0B ir esu kol kas patenkintas. Taip pat jau daugiau nei metus naudoju isorini lite-on firmos DVD irasinetoja su lightscribe funkcija - nebuvo dar taip kad neirasytu dvd dl. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nieko nera amzino :D pats naudoju Sony Optiarc AD-7260S-0B ir esu kol kas patenkintas. Taip pat jau daugiau nei metus naudoju isorini lite-on firmos DVD irasinetoja su lightscribe funkcija - nebuvo dar taip kad neirasytu dvd dl. ;)

 

bet isoriniai dvigubai brangesni nei integruojami, tai tiesa ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi kazkoki Optiarc su Lightscribe uz 20$ puikiai veikia :D

 

Na taip, teoriskai jie brangesni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet isoriniai dvigubai brangesni nei integruojami, tai tiesa ar ne?

 

na siuo metu kainininke matau: "LiteON slim ext DVDRW 8x , LS, USB 2.0 white" - 185 lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi kazkoki Optiarc su Lightscribe uz 20$ puikiai veikia :D

 

Na taip, teoriskai jie brangesni.

 

pas mane pati stovejo samsung su light scribe, na jam jau 4 metai irases su juo gal apie 50 disku bet paprastu cd ir dvd, ne dvisluoksniu ir kokius metus ar net daugiau is visd nenaudojau ir jis man va nebeiraso DL disku, speju lazeriukas gerokai pasilpes... tai vat noretusi kazko patikimo, idomu kokios firmos geriausi dvd irasymo irenginiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pati stovejo samsung su light scribe, na jam jau 4 metai irases su juo gal apie 50 disku bet paprastu cd ir dvd, ne dvisluoksniu ir kokius metus ar net daugiau is visd nenaudojau ir jis man va nebeiraso DL disku, speju lazeriukas gerokai pasilpes... tai vat noretusi kazko patikimo, idomu kokios firmos geriausi dvd irasymo irenginiai...

 

o kuri masina geresne? BMW ar MB? ;) Irenginiu paskirtis irasinet ir tiek :D aisku gali imti nerealius brandus uz nerealia kaina, pvz Pioneer DVD, suplosi kokius 300 lt ir bus tas pats kas nusipirkus Samsung DVD uz 65 lt ;) Patariu nesukt galvos ir imt optiarc ar liteon ar samsung. vistiek irenginiai turi 2 metu garantijas ir per ta laika, gedimo atveju, pasikeisi i naujesni modeli ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kuri masina geresne? BMW ar MB? ;) Irenginiu paskirtis irasinet ir tiek :D aisku gali imti nerealius brandus uz nerealia kaina, pvz Pioneer DVD, suplosi kokius 300 lt ir bus tas pats kas nusipirkus Samsung DVD uz 65 lt ;) Patariu nesukt galvos ir imt optiarc ar liteon ar samsung. vistiek irenginiai turi 2 metu garantijas ir per ta laika, gedimo atveju, pasikeisi i naujesni modeli ;)

 

na taip, teisingai kalbi, o is kur geriausia pirkti? is topo centro ar kokios lietuviskos internetines parduotuves? is uzsienio nenoriu ir nelabai galiu nes neturiu galimybes prie paypal prisijungti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip, teisingai kalbi, o is kur geriausia pirkti? is topo centro ar kokios lietuviskos internetines parduotuves? is uzsienio nenoriu ir nelabai galiu nes neturiu galimybes prie paypal prisijungti...

 

pirk jau geriau is realios parduotuves, ten gedimo atveju lengviau akis padraskyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O prie loptopo galima pajungti betkoki dvd rom išorinį? Ir ką daro Lightscribe, ką tai reiškia?

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O prie loptopo galima pajungti betkoki dvd rom išorinį? Ir ką daro Lightscribe, ką tai reiškia?

 

zinau kad jis gerai, bet ka daro nezinau :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur buvau skaitęs,kad patys geriausi dvd-romai X360 žaidimams Pioneer Dvd-romai,bet lietuvoje jų kiek žinau nėra,pats turiu samsung'ą kuriam jau 4 metai ir jokių problemų su juo neturėjau ir neturiu (kol kas),ankstesnis dvd-romas ir cdromas,taipogi buvo Samsungai ir labai puikiai atitarnavo savo laiką....tai nžn,man atrodo,kad samsungas pagal kainą ir kokybę tikrai optimaliausias sprendimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lightscribe - galimybe piesti ant disko su specialu dvd romo lazeriu. Jei yra sita funkcija tai ant dvd romo yra tokia emblema nedidele LightScribe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau kad jis gerai, bet ka daro nezinau :DDD

 

LightScribe is an optical disc recording technology that uses specially coated recordable CD and DVD media to produce laser-etched labels with text or graphics, as opposed to stick-on labels and printable discs

Vienu žodžiu gali ant specialus disko užraša ar paveiksliuką kažkokį pasidaryt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lightscribe - galimybe piesti ant disko su specialu dvd romo lazeriu. Jei yra sita funkcija tai ant dvd romo yra tokia emblema nedidele LightScribe

 

O tai kaip čia reike piešti ant mano dvd romo yra tokia galimybė?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.