scalman

Wii U

Rekomenduojami pranešimai

kas cia ko laukia aplamai. :kid: kazkas rinkosi praeita Wii ,kazkas ne ir niekad jos neims del labai paprastu priezasciu - zaidimu. taip pat ir dabar bus ir taip pat bus su naujom konsolem. isvis ne prie ko yra kad nauja konsole tai reik imt , su tokiu mastymu tai .. :god:

visais laikais rinkomes zaidimus ir rinksimes toliau pagal tai. mano manymu tai kad Wii U dabar gaus xbox ir ps3 zaidimu ir sau tai jai jokio pliuso neprideda isvis. juk nepirksi naujos konsoles tam kad zaist ta pati ka ir ant jau turimos namie konsoles.

aisku kiti zmones perka siaip sau bet ka kas tik nauja iseina.nieko nezino ar neidomu apie zaidimus,mastymas buna mazdaug toks: "isejo naujas daiktas, visi apie ji sneka..o reik imt ,pasirodysiu kad paemiau, busiu kiec " :badass:

 

Aš manau jog yra tai. Kažkas rinkosi? Tai yra 97.18 milijonai, jeigu taip ir su wii U bus tada nintendo tikrai vėl bus pirmaujantys pagal pardavimus to jie ir nori. Kas rinksis žaidimus kurie ant kitu konsolių jau išleisti? Tie kurie nežaidė arba nori vėl pažaisti juk neveltui yra perleidžiami žaidimai iš naujo laikas nuo laiko. Tie žmonės kurie ima jog būti kietas būna "fanboy" ar mažvaikiai kurie žaidžia nepagal amžių (nuo kuriu nintendo stengiasi apsisaugoti) ir kaip žinom kiekviena pusė turi jų, o nintendo tikrai neagresyviausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu Nintendo visad turėjo geriausius žaidimus, ypač ekskliuzyvus, ir ypač siaubo žaidimus, ekskliuzyvios resident evil, silent hill dalys, tokie žaidimai kaip cursed mountain, project zero ir t.t. aš vien Wii pirkau dėl RE0 ir RE Remake, Capcom paskelbė kad Wii U taip pat turės ekskliuzyvą. Bent jau siaubo žaidimu atžvilgiu net nėra ką lyginti, kai microsoft ar sony tegali pasiūlyti bukus, USA rinkos "siaubo žaidimus" kaip resident evil 6 ar dead space. O ką kalbėti apie Metroid Prime, Zelda ar Mario...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nenori ziuret viso direct:

 

 

"Nintendo Unveils The Legend of Zelda: Wind Waker HD for Wii U"

"New Yoshi Title Being Developed By The Guys Behind Kirby's Epic Yarn"

 

Man atrodo tuoj neistversiu ir mano pinigai iseis ant wii u...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nenori ziuret viso direct:

 

 

"Nintendo Unveils The Legend of Zelda: Wind Waker HD for Wii U"

"New Yoshi Title Being Developed By The Guys Behind Kirby's Epic Yarn"

 

Man atrodo tuoj neistversiu ir mano pinigai iseis ant wii u...

 

Pamiršai http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OK5-EIzDtKo

 

Aš manau palauksiu kol išeis šie žaidimai, bei mario kart su smash bros tada galvosiu apie pirkama gal iki tada bus jau kita kaina arba naujas modelis išleistas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na neblogai remeikins Wind Waker nuo GC

 

Nuotrauka

 

Geriau būtų twilight princess. Gal dar ne laikas, nes gali žaisti wii versija ant wiiU, bet ateityje...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anglijos prekybos milzinas Asda (ale Maxima pas mus) 50 svariuku sumazino Wii U kainas.Basic versija kainuoja 199£, o Premiumas 249£.

http://direct.asda.com/Nintendo-Wii-U-8GB-Console-%28White%29-%28Basic-Pack%29/003774365,default,pd.html O,kad tokios kainos pasiektu mus... Tiesa shopto basic versija pardavineja dar pigiau nei Asda 189.5 :)http://www.shopto.net/video%20games/wiiu/WIIUHW01-nintendo-wii-u-console-8gb-white-basic-pack

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasu, kad Wii U nulauze. Tai gerai ar blogai palieku spresti kiekvienam asmeniskai. O nulauze lygiai tokiu paciu principu kaip xk3y ar 3k3y - optinio skaitytuvo aparaturinis emuliavimas (optical drive hardware emulation) panaudojant tikrojo rakta.

 

Wiikey U is the first and only optical drive emulator that allows you to play all your WiiU games from any USB media!

 

* Play your WiiU and Wii games from any USB media!

* Compatible with all WiiU models and regionsD

* User friendly intuitive interface

* No soldering required

* Multi-language support

* Supports most popular file systems, including EXT4/3/2, Max OS X, and NTFS

* Powerful embedded Linux system

* High-speed USB2 interface

* Firmware and FPGA fully in-system updatable from USB media

* Recovery mode - it is always possible to recover from a bad flash

* Stylish USB remote with powered USB hub and charger function

* Bulletproof high quality hardware (not manufactured in China!)

 

The admin of x3key forum confirmed its made by their team: http://k3yforums.com/viewtopic.php?f=8&t=11113

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.nintendolife.com/news/2013/05/nintendo_issues_statement_on_wii_u_hacking_attempt

"Nintendo is aware that a hacking group claims to have compromised Wii U security. However, we have no reports of illegal Wii U games nor unauthorized applications playable on the system while in Wii U mode. Nintendo continuously monitors all threats to its products' security and will use technology and will take the necessary legal steps to prevent the facilitation of piracy."

 

Siaip matant situacija su 3DS labai abejoju kad nulaus greit kas nors ta wii u...

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras dalykelis cia bus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.