Oligarchas

Padekit del ekrano laptop!

Rekomenduojami pranešimai

Man atsirado tokia linija kaip nuotraukoi pavaizduota ir kad ir ka bedaryciau zaisciau zaidimus pc perkraunu vistiek jinai man yra.

O kai dariau nuotrauka jos nebuvo cia su paint as ja taip padariau. Galit patart ka daryti?

Nuotrauka

Pagelbekit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atsirado tokia linija kaip nuotraukoi pavaizduota ir kad ir ka bedaryciau zaisciau zaidimus pc perkraunu vistiek jinai man yra.

O kai dariau nuotrauka jos nebuvo cia su paint as ja taip padariau. Galit patart ka daryti?

 

Pagelbekit.

 

Jei kai darei nuotrauka su print screen nerodo , reiskia , kad parejo tavo ekranas :) greiciausiai teks keisti

Redagavo reDzyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ouc cia nieko gero tada.

 

Ir jinai bliksi kartai pranyksta po to vel atsiranda. nesuprantu...

Redagavo mechanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebus kurnors kasnors prisilietęs viduje stipriai sakykim? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm drysciau abejoti,nors visko gali buti. Dar zinant kad laptopas yra tai daug nepirksi cia visko gali buti,reikes pirmadieni turbut aps meistra nunesti paziuret kas cia daros,jei neuzsileks.

 

P.S klausimelis o zaidimus zaist galiu,nieko nebus ziauraus? nes db kazkaip baisu,nes kai pareitu man laptopo ekranas tai neapsimoketu naujo det...

Redagavo mechanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmm drysciau abejoti,nors visko gali buti. Dar zinant kad laptopas yra tai daug nepirksi cia visko gali buti,reikes pirmadieni turbut aps meistra nunesti paziuret kas cia daros,jei neuzsileks.

 

P.S klausimelis o zaidimus zaist galiu,nieko nebus ziauraus? nes db kazkaip baisu,nes kai pareitu man laptopo ekranas tai neapsimoketu naujo det...

 

gali zaisti tik erzins ta juosta ir tiek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bus matrica atsokus, taisymas: ekrano keitimas.

taisymas namie: pabandyk pakraipyti ekrana, paspaudinek ir jei pavyks rasti kokia jautresne vieta su kokiu sagtuku sugnybk :(

neprosal butu ir varztus suvarzyti nuemes priekine plastmase nuo ekrano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha zinau jau kad ekrana teks keist,pasidomejau,o del tos matricos paieskosiu kokios vieteles :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.