Killis99

Problema su gitara

Rekomenduojami pranešimai

Paskutiniu metu grojant Guitar Hero gitara ir spaudžiant strum bar žemyn maždaug kas 2-4 nata sugroja du kartus per viena paspaudimą. Neįmanoma grot, nes sugadina visą note streak. Spaudžiant strum bar aukštyn viskas veikia be problemų, bet tai yra nepatogu. Baterijas keist bandžiau, vistiek tas pats. Ar įmanoma tai pataisyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia ardyti ir žiūrėti kas ten darosi,nes čia tikrai ne elementai kalti....o kokia gitara (ta prasme kurio žaidimo)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu grojant Guitar Hero gitara ir spaudžiant strum bar žemyn maždaug kas 2-4 nata sugroja du kartus per viena paspaudimą. Neįmanoma grot, nes sugadina visą note streak. Spaudžiant strum bar aukštyn viskas veikia be problemų, bet tai yra nepatogu. Baterijas keist bandžiau, vistiek tas pats. Ar įmanoma tai pataisyt?

 

pas mane ta pati problema tik atvirksciai, zemyn viskas ok, o aukstyn kartais nereaguoja o kartais sureaguoja dvigubai, buvau issiardes ir nieko ten neradau ka butu galima pataisyti bent jau namu salygomis, bet pas mane Les Paul gitara, tai ten yra tokia platele su pritvirtintu dvieju mygtuku bloku, bet jo neatidarysi... tai manau reiktu ta platele su mygtukais keisti, bet kazin ar yra kur nors pirkti is vis toks dalykas... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia ardyti ir žiūrėti kas ten darosi,nes čia tikrai ne elementai kalti....o kokia gitara (ta prasme kurio žaidimo)?

 

 

Guitar Hero 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.