Jazas

Baninti Xbox 360 gali pasijungt i live!

Rekomenduojami pranešimai

Bandžiau jungtis šiandiena - jau ragutis. Meta error'ą, kad esu banintas. Puota baigėsi, gerai, kad vakar spėjau žaidimų updeitus ir visokius kitus freebies žaidimams parsisiųsti. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ryte buvau pasijunges tuoj pabandysiu vel. hmm bet as nebuvau jokio geimo idejes gal pamate nestealthinta geima ir tiek. siaip kam neina pasijungt del update atsisiunciat is xbox.com isirasot per flasha ir tad jau duos jungtis ir paklaus ar sutinkat su info ;]. o siaip tai c4eva sake, kad perflashintas dvd po update taip pat lauziamas jei turit key tai persiflashinat atgal i lt1.1+ ir vel galit su nauju dashu losht.

 

jo banas vel parejo.

Redagavo red-cat_eX
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tikriausiai buvo:

Vienas iš MS darbuotojų: "Oooh what is this button do"

Taip netyčia buvo atbanintos daugiau kaip 1mln konsolių :thumbsup4:

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reports are coming in from Bungie.net, NeoGAF and Xbox-Scene that modified Xbox 360 consoles were playable online for a period yesterday.

 

Microsoft banned modding users for Xbox Live in November 2009.

 

Some users attribute the reprieve (which is no longer in force) to emergency testing following recent breaches in security on PlayStation Network.

 

There's been no official comment from Microsoft, but the Xbox Live Status page notes that maintenance work is being performed on matchmaking services to stamp out a fishing attack on Modern Warfare 2.

 

Do we smell a thickening plot?

 

 

Čia iš xbox360 oficial magazine.

 

Mano akimis jie pratestavo kaip kas veikia, dabar vėl užbanino. Dabaigs jie DB naują įmes ir vėl atbanins visus, o toliau vyks ankščiau paminėta Buko ir protingo pirato teorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, jei taip, tai gal bus įmanoma atjungus dvd rom updatint? Tada updatinus xbox prijungsi dvd rom ir viskas čiki piki bus, jokio reflash ir t.t. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, jei taip, tai gal bus įmanoma atjungus dvd rom updatint? Tada updatinus xbox prijungsi dvd rom ir viskas čiki piki bus, jokio reflash ir t.t. :thumbup:

 

Kažkaip abejoju ar tas iždeks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, jei taip, tai gal bus įmanoma atjungus dvd rom updatint? Tada updatinus xbox prijungsi dvd rom ir viskas čiki piki bus, jokio reflash ir t.t. :thumbup:

 

Jei ir pavyks tą padaryti, ką veiksi su nauju Dashboard ir senu DVD ROM FW?

Po Dashboard atnaujinimo FW ir taip gali persirašyti atgal į LT+.

Bet kas iš to?

 

Įsiskaitom: "New Beta Dash 2.0.13141.0 Stops All Non AP2.5 Games From Booting:"

 

Plačiau naujojo dashboard temoje: http://www.playmanija.lt/forumas/t29473/dashboard-update-2011m-pavasaris/page__view__findpost__p__217101

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ir pavyks tą padaryti, ką veiksi su nauju Dashboard ir senu DVD ROM FW?

Po Dashboard atnaujinimo FW ir taip gali persirašyti atgal į LT+.

Bet kas iš to?

 

Įsiskaitom: "New Beta Dash 2.0.13141.0 Stops All Non AP2.5 Games From Booting:"

 

Plačiau naujojo dashboard temoje: http://www.playmanij...post__p__217101

 

Dabar aišku, matai aš xbox visiškai buvau apleidęs ir jo scene visiškai nebesidomiu nuo jailbreak atsiradimo ant ps3 :thumbup: Dabar vėl prie xbox grįžau, tai pradėjau domėtis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O dabar jeigu gauni bana užblokuoja HDD, ar jau nebe? Nes kažką draugas minėjo lyg ir nebe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O dabar jeigu gauni bana užblokuoja HDD, ar jau nebe? Nes kažką draugas minėjo lyg ir nebe

 

1. MS šiuo metu nebanina konsolių (išskyrus jtag ir kt. exclusive atvejus).

2. Seniau gavę baną HDD gali atsiblokuoti atsinaujindami Dashboard'ą (normali oficiali procedūra per USB ar DVD).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. MS šiuo metu nebanina konsolių (išskyrus jtag ir kt. exclusive atvejus).

2. Seniau gavę baną HDD gali atsiblokuoti atsinaujindami Dashboard'ą (normali oficiali procedūra per USB ar DVD).

 

Ne į temą

Matai kame, aš nesijungiau į live nuo 2009 lapkričio ar kada ten ta banų banga buvo, užflagintas ko gero esu 100%, bet neturiu to optical media update, kad galėtum žiūrėt formatus kaip avi, ir matai galvoju gal kaip nors spėčiau prisijungęs atsinaujint, dėl to ir klausiu, nes jei ką dabar hdd kuriam laikui prarast nesinori

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Matai kame, aš nesijungiau į live nuo 2009 lapkričio ar kada ten ta banų banga buvo, užflagintas ko gero esu 100%, bet neturiu to optical media update, kad galėtum žiūrėt formatus kaip avi, ir matai galvoju gal kaip nors spėčiau prisijungęs atsinaujint, dėl to ir klausiu, nes jei ką dabar hdd kuriam laikui prarast nesinori

 

Tai reikėjo vakar prisijungti ir viską atsinaujinti, ką reikia (išskyrus žaidimų leidimą, nes lyg paleidimo metu yra daromas tikrinimas ar kopija legit).

Bet jei jo to nepadarei, tai sėdėk offline toliau :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2 drake345:

 

Dashboardas 2.0.8955.0 gavus bana nebeleidzia leisti game is HDD.

Dashboardas 2.0.9199.0 vel ijungia HDD, bet banas lieka

 

Media update skirta ziureti avi failus galima sudeti ir per USB.

pats isirasiau is USB

Paieskok tinkamo failo nete

Redagavo Brunsvikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.