FUZA

PS3 Slim Panelė

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,taigi toks reikalas,įsigijau PS3 Slim labai pigiai,parvežtą iš Norvegijos...Vizualiai atrodė grąžiai,visi laidai komplektacijoje,pultelis taip pat,trūksta tik harduko (jo gavimas mažiausia bėda :D )ir sensorinės front panelės

Nuotrauka

Ar įmanoma,be tos panelės užkurti PS3 ar ji būtina šiam dalykui,bandžiau tai padaryti su pulteliu tai nepavyko (nors pultelis geras ir išbandytas veikia tikrai)...Gal kas netyčia esate susidūrę su šitokia bėda...

Dėkui už pagalbą :)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,taigi toks reikalas,įsigijau PS3 Slim labai pigiai,parvežtą iš Norvegijos...Vizualiai atrodė grąžiai,visi laidai komplektacijoje,pultelis taip pat,trūksta tik harduko (jo gavimas mažiausia bėda :) )ir sensorinės front panelės

Nuotrauka

Ar įmanoma,be tos panelės užkurti PS3 ar ji būtina šiam dalykui,bandžiau tai padaryti su pulteliu tai nepavyko (nors pultelis geras ir išbandytas veikia tikrai)...Gal kas netyčia esate susidūrę su šitokia bėda...

Dėkui už pagalbą :)

 

slim panele ne sensorine, tau jos isvis nera? pajunk pulteli per usb laida ir tada junk, jei neveiks ant pultelio yra reset mygtukas jy paspaudes bandyk turi isijunkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panelės iš viso nėra,bandžiau jungti su pulteliu,nesigavo,bandžiau tada su tuo usb

Nuotrauka

laidu,taipogi nieko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada kyla klausimas ar jis tikrai veikiantis buvo? :/ nes pas slim nera sensorines paneles, tik du myktukai. o jis bent reaguoja kaip maitinimo laidas yjunktas, ar dega raudona lempute?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susimaliau aš čia biški su ta panele,ne sensorinė gi ji,na bet tai ne esmė,o šiaip tai lemputė mėlyna dega tai kaip suprantu veikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susimaliau aš čia biški su ta panele,ne sensorinė gi ji,na bet tai ne esmė,o šiaip tai lemputė mėlyna dega tai kaip suprantu veikia :lol:

 

melyna skirta BDromui, zalia/raudona indikuoti ijungima/standby, jei nerodo vaizdo ir garso neskleidzia, tai speju kad nustatyti uotput irenginiai tokie, nei db pats naudoji, tai siulau kokiu nors budu nuspausti ijungimo knopka ir ja palaikyti kol isgirsi berods du pyptelejimus, tada display nustatymai persistatys i default: vaizda ir garsa duos per compositini kabeli (3 tulpes balta raudona geltona), na jei negali nuspaust knopkos, susirask paneles piouta ir uztrumpink kontaktus ijungimo... tiek tegaliu pasiulyt... gal kas turi kitokiu ideju...

 

jei pas tave paneles nera tai kaip pas tave vapsia kas sviecia?, lemputes tai juk ant paneles, paaiskink kaip cia yra

 

krc jei turi priejima prie sleifo tai sutrumpink pirma nuo desines su penktu nuo desines, fotkej kuria pridedu pazumink prie sleifo nuspalvojau kontaktus kuriuos reik sutrumpint

post-18301-0-09499200-1304089059_thumb.jpg

Redagavo mxpxun
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui labai už info ir foto :lol: O situacija yra tokia:vienu žodžiu gavau aš tą PS3,jau kaip minėjau be panelės ir hardo...tas žmogelis iš kurio gavau man sakė kad su atsuktuvėliu ir su tais kontakčiukais buvo jį užkūręs t.y. lemputė švietė,cooleris dirbo,bet nebuvo jokio vaizdo...taigi paėmiau aš iš jo tą konsolę,pats su tais kontakčiukais žaisti nenorėjau,todėl daviau ją draugui baigusiam elektroniką,ja besidominčiam + jis pats turi PS3 slim taigi apie šią konsolę šiuo metu tikrai daugiau raukia nei aš...na viskas ok,jis ją pasiėmė,išsiardė sakė viduj viskas lyg ir ok,sako panelė bus brangoka,bet galima iš ebay kažkokią valdymo schemutę paimti ir viskas bus ok...schemutę gavom (kainavo apie 20lt),bet jis ten krapštėsi ir sako nieks nebus reikia tos pačios panelės...tai va kai jūs dar pradėjot šnekėti ar dega lemputė tai aš jo ir paklausiau,na ir jis sako,kad dega mėlyna,pats dabar pas jį nebuvau ir nežiūrėjau,bet jis tikrai man nemelavo,nes tolko jam iš to jokio :rolleyes:problema tik ta,kad jis tą schemą gavo 3ienį,o aš tai pats jos net akyse nemačiau kol kas,todėl neįsivaizduoju kaip ten iš tikro su ta lempute yra...

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sekmes tau bandant, tik nepamirsk, jei nera garso ir vaizdo, palaikyk ijungimo knopke kol isgirsi du pyptelejimus, tada vaizdo nustatymai persistatyt is default composita (3 tulpers geltona rondona balta)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sekmes tau bandant, tik nepamirsk, jei nera garso ir vaizdo, palaikyk ijungimo knopke kol isgirsi du pyptelejimus, tada vaizdo nustatymai persistatyt is default composita (3 tulpers geltona rondona balta)

 

Ačiū tau labai už pagalbą,jeigu prireiks dar konsultacijos kreipsiuos :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.