auksinis

Krepšinio kamuolys

Rekomenduojami pranešimai

nezinau kur rasyti nu bet cia susija su konkursu visi turi yvairiausiu konsoliu ir visiem neytiksi tai pagalvojau pavasaris orai atsyla (seip lietuvaiciai krepsinio tauta) o ka jai prizas butu kases kamuolys butu malonu isgirst nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kur rasyti nu bet cia susija su konkursu visi turi yvairiausiu konsoliu ir visiem neytiksi tai pagalvojau pavasaris orai atsyla (seip lietuvaiciai krepsinio tauta) o ka jai prizas butu kases kamuolys butu malonu isgirst nuomone

 

Kaip tik sprogo mano vakar. :notworthy:

AŠ UŽ. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz, bet kadangi lietuvaiciai krepsynio tauta tai manau visi ir turi ta kamuoli. ;] Bent jau as tai turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as apie kamuolius nelabai ismanau kaip sitas http://www.acasports...roducts_id=2454

 

Salėje žaisti tiesiog nuostabus Nuotrauka O lauke geriausias manau guminis būtų, todėl manau geriau žiūrėk guminį, nes visgi vasarą lauke daugiausiai visi loš :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš, kaip mėgstantis kašį ir radęs laisvą minutę bėgantis į kiemą palošt orinį ar kašį esu už tokį prizą. Sportas yra gerai. O gerai ypač PlayManui, kuris GALBŪT daug sėdi, žaidžia ir mažai juda :) padėtų prajudėti, kiek aktyviau pagyventi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikinimai laimetojui. narkata respect gerus prizus dalini

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aišku,kad geras prizas...Manau dauguma turi krepšinio kamuolius,bet kiek iš jų turi tokius gerus?Manau būtų super prizas,ypač kai pavasaris jau čia,o vasara ant nosies :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia visiems aišku ne įtiksi. Vieniems gal dar rankinio ar tiklinio, bet sakoma, kad Lietuva krepšinio šalis, tai tokia ir dovana. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz krepsinio kamuoli kaip tik gerai butu kamuoleli geresni laimet :) O siaip tai manau geriau gal butu Molten firmos outdoor ,nes tas Spalding labiau salei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.