thumper

Žaidimai nespalvoti.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi man Impaler nulaužė ps2 na lyg viskas gerai. Isirašėm du pirmus žaidimus jie veikė puikiai. Isirašėm kitus žaidimus be spalviai. Galite padėti. Laukiu ats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir per Skype jau sakiau, bet pasikartosiu.

 

Beveik užtikrintai yra dėl to, kad parsisiuntėt NTSC regiono žaidimus, o ne PAL. Siųskitės PAL regiono žaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo,kad geriausias variantas tiesiog PAL regiono siųstis,nei tuos žaidimus dar su papildomom programom apdirbinėti...ir tiesiog atkrepti kitą kartą dėmesį į torrento prierašą PAL ar NTSC...

Ne į temą

Būtų kaip su Xbox360,įsirašai NTSC,nepasileidžia ir 6lt į balą,tada greit supranti kokį regioną reikia siųstis ir daugiau pamokėlių nebereikia :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zmogus ziurejo, kartais visko prirasyta buna, o kartais ir visai nieko, paciam su 30kb/s netu taip buvo, tai per nauja siustis nesinori, tai ntsc to pal changer padejo ne karta!

Ne į temą

karta siunciausi wwe svr 2010, o prejo mortal combat armagedon kuri as jau turejau!! :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laikas butu sileli ismest ir nusipirkt kad ir paprasciausia pigu multisistemini tv ;] tuomet nebuna problemu ir nk keist nereikia sutaupai laiko ir problemu. bet cia patarimas ne krastutinumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia pries kelis metus , kur dabar esu pasijunges PS3, man PS2 rode zalia vaizda.. Tik prie Samsung teliko rodydavo normaliai, o PS3 atvirksiai ;D Ant Samsung neveikia, o ant SONY jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.