fflexas

Call Of Duty 4

Rekomenduojami pranešimai

Scalman, kažkodėl daugiau niekas kas siuntėsi iš LM nesiskundė tokia problema, kaip tavo, nemanau, kad relyzas blogas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super žaidimas, duočiau 9.8 ;) Single Player smagus, tik gal kiek per daug linijinis, nenustębinantis. Bet Multiplayer tai tik vienas žodis: Nerealu. Labai daug ginklų (5 klasės ir kiekvienai klasei po ~5 ginklus), ginklus galima keisti (tarkim pridėt Granade Laucher'į), taip pat yra tokie dalykai kaip Perks kurie prideda kulkom jėgos, padidina gyvybę, leidžia tau iššauti dar iš pistoleto paskutinį šūvį, po to jau kai guli ant žemės ir t.t. Visas tas gėris atrakinamas renkant XP ir kylant laipsniais. Taip pat žaidime daugybė mapų lyginant, tarkim su CoD2. Žaidžiau virš 10 mapų ir dar nei vienas nepasikartojo ;) Best MP ever.

 

Beje, ZZ1, dėl ko praleisi žaidimą? Nes MP negali žaisti?

man CoD3 nepatiko, ir del to kad multi nera, ir delto kad va zmones sako kazkas gal negerai, ir del to kad ir taip jau tu shooteriu uzsiverciau, o ir kita savaite karsta laukia. Zinau kad CoD4 didelis zaidimas, bet kazka reikia praleist... TimeShift katik baigiau, tai gerai uzveze, kitasav. bus nauju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman, kažkodėl daugiau niekas kas siuntėsi iš LM nesiskundė tokia problema, kaip tavo, nemanau, kad relyzas blogas.

o tai ko man tada neina jei ten geras relyzas,va ne man vienam neuzsikrauna COD4 kad zinociau kad del disko gal tada meginciau i kita irasyt,tuo labiau kad nauja rekorderi pirkau ir COD4 buvo pirmas zaidimas kuri iskepiau ant jo,po to kepiau Stranglehold i Acme DL ir viskas eina gerai,sakau gal ta philips DL partija kuria as imu bloga,nes jau 8 Philipsus suvariau viso, butent is ten pat pirktus

kas turi kokiu nuomoniu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal tie philipsai dvd-r(dl)? nes kiek zinau tai tik ant + veikia;)

na gal as zinau tiek jau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vadinasi scalman cia jau pas tave problemos. ok dbr einu ramia sirdim irasinet;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As is LM siunciau viskas puikiai veikia, visa graju perejau.

Kaip Chernobily perėjai? Pasakyk taktiką.

 

Ir viskas veikia aš Jums sakau. b***** VEIKIA ten geriausiai, jokių problemų. Su ms28 xtreme 5.2 išm,ėgintas veikia. Į pilipsa rašytas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrau, kad daug kas apturėjo problemą su CoD 4 X360 versija, jei tiksliau su Call_Of_Duty_4_USA_XBOX360 relyzu (iš BC forumo: "this is the first time i've ever encountered this on my 360, says the disc is bad or dirty. looks like others are having this issue too...eagerly awaiting another release"): 2 act'e 2-aj misijai (iškart po Al-Hasad'o nužudymo) load'inantis išmeta lentelę Disc unreadable ir siūlo pasirinkti iš kelių variantų kaip su tuom kovoti:

1. Pravalykit diską su minkštu skuduraičiu.

2. Restartuokit konsolę.

 

Num, kadangi disko valymas minkštu skuduru nepadėjo ir po restartavimo, eisiu bandyt su švitriniu popierium .. Palinkėkit man sėkmės :D

 

Ar dar kasnors turėjo toje vietoje problemų?

TUREJAU CIA KALTA KONSOLE PAKEITE KONSOLE IR DINGO PROBLEMA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo tik viena misija kur reikejo jau pavargt... t.y "Heat" kai reikia ten apgint ta kalva,ir begt paskui link malako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

super zaidimas,visi kiti nauji shooteriai manes nedomina visai,man kazkaip nepatiko neitrauke nei vienas,o cod4 super,ir dar graw2,jei taip imti is shooteriu tai tik situs losiu,yapc graw2 idomu pamastyt,pagalvot ka kaip daryto tik paskui kazka daryt,nebutina begt lekt kaip cod4,bet cod4 grafika belekokia ten jau nera lygiu manau,viskas gerai ,misijos idomios,zaisti neatsibosta,viskas puiku,tik gaila kad visa pereini gana greit ir norisi dar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as pvz dauguma misiju jau isnaujo perejes per Arcade mode.Labai idomu lost ta pirma misija kur reikia Nicolai'u isgelbet ant veterano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir visdelto parsisiunciau, bet kaip ir numaniau nepatiko man (nepatiko ir cod3 taip pat.)

visiskai action pagal skripta, veikti ten gali ka nori, gali nieko neveikti; susisaudymai pagrysti laiko matuokliu, gali priesu nusauti belekiek, o jie visvien lenda ir lenda.tada laikas baigiasi, visi kazkur dingsta, prasideda kita skripto dalis. zodziu pasakaite, kurioje galima pasisukioti paciam, bet ne kazin ka nuveiksi. iki chekpointu (kur pasikeicia skripto dalis) galima tiesiog nubegti, kartais is keliu kartu reikia...

 

na o is kitu sio rudenio saudykliu man patiko TimeShift.

Redagavo ZZ1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir visdelto parsisiunciau, bet kaip ir numaniau nepatiko man (nepatiko ir cod3 taip pat.)

visiskai action pagal skripta, veikti ten gali ka nori, gali nieko neveikti; susisaudymai pagrysti laiko matuokliu, gali priesu nusauti belekiek, o jie visvien lenda ir lenda.tada laikas baigiasi, visi kazkur dingsta, prasideda kita skripto dalis. zodziu pasakaite, kurioje galima pasisukioti paciam, bet ne kazin ka nuveiksi. iki chekpointu (kur pasikeicia skripto dalis) galima tiesiog nubegti, kartais is keliu kartu reikia...

 

na o is kitu sio rudenio saudykliu man patiko TimeShift.

o man nepatiko nei timeshift nei visos kitos naujos isgirtos saudykles,o cod4 patiko ir labai,tiesiog patinko ta tema,patiko kad pries teroristus varai ten,na ir siaip ziauriai idomu live palost,geri servai,jokio lago

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.