Impaler

PlayManija.lt konkursas #9 „nagingiems“ PlayManams

Rekomenduojami pranešimai

Po 1 diena, kad nepersidziaugtumete :]

 

Ne į temą

Tai tau visus galimus minusus sudesiu tada jei tik 1 :rolleyes: (joking) Siaip menesukas butu nieko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar visi stop

sakiau matysit tik laimetojus o gal ir visus da pagalvosiu

buvo renkami darbai taip kekvienas (tai yra as vahtangas ir impaleris surasem savo trejetujus ar ketvertukus cia kaip gavosi) ir ziurejom kas gaunasi o gavosi

 

tai jei nebus parodyti darbai, laimetojus sudesit kaip noresit, o pagrystai ar ne, niekas to nesuzinos.

gausis taip - Dalyvavo tie, laimejo sitie, prizai toke, aciu geros dienos.

o, kaip laimejo? kas tiksliai dalyvavo? kokie ju darbai? pagal ka rinko nugaletoja? nieks neaisku

 

 

tu teisus laimetujus sudesim kaip noresim nes mes sprendziam mums patinka ar ne(ir tai yra musu nuomone jai per kases varzybas teisejas pasako kad bauda nors jos ir nebuvo betn jis teisus nes jis teisejas

 

Kažkaip man atrodo,kad nėra čia ko pavydėti :rolleyes: žmonės kurie stengėsi ir dalyvavo bus apdovanoti,kad nelaimėjimo kartėlį nuplauti ir pergalės džiaugsmą aplaistyti,o mums kurie nedalyvavom reiks susitaikyti su organizatorių sąlygomis,norės rodys,norės ne...bet manau,kad parodymo atveju neturėtų prasidėti tokios stumiančios kalbos,nes jeigu sakysi anas darbas geresnis už laimėtojo ir pan. tai reiškias tu abejoji organizatorių kompetencija,o šito būti NEGALI :) Sėkmės renkant geriausią...

P.S. To Auksinis:minėjai,kad nemažai dalyvių atsiuntė po kelis darbus,tad jei jau nuspręsite visų darbų nepublikuoti,tai nors laimėtojo ne tik laimėjusią foto įdėkit,bet ir tas kelias kur jis atsiuntė taipogi konkursui,vis įdomu pamatyt... :)

 

 

taip pasistenksim ydet tiksliau prasysiu impalerio kad ydetu:) jai ka vakar po mano komentaro kuri rasiau nakti PARASYTA einu gulti ba jau nusisneku o tai reiskia kad ten tiesos nedaug

 

Aš būčiau už darbų publikavimą, portale.

 

Yra tikrai įvairių darbų ir manau juos verta būtų visiems pamatyti.

 

Kad ir ką išrinktumėm - visada bus nepatenkintų, tokie dėsniai visatoje.

 

Manau sudėti į portalą ir tegu komentuoja ten, jei bus didelis flame'as - išjungsiu komentarus ir baigta.

 

Ką manai, Auksini?

 

as sutinku

 

o dalyvavusiems po kiek vipa duosit?

 

 

vipus paliksime impaleriui

lai jis sprendzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dalyvavo viso 12 post-31729-0-51962200-1307724731_thumb.pngASIPRASAU TYMBARKFM uz klaida jo nike bet neturiu laiko kaska perdarinet nes ir taip visi nekantrauja

 

taigi 1vieta ALTEC128 jis gauna: headsetapost-31729-0-82937700-1307725942_thumb.jpg

2vieta EPIKUS 2gb ipodpost-31729-0-41639900-1307726021_thumb.jpg

3vieta SWPRO kisenine kamerapost-31729-0-64654400-1307726102_thumb.jpg

JENKIS uz nostalgija gausi maza priziuka peles kilimelipost-31729-0-82066700-1307726194_thumb.jpg

BATISTA ir GIN gaus irgi mazus priziukus uz atkakluma

 

 

visi kiti gaus vipus laiminguosiu prasau parasyt man savo adresus

Redagavo auksinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zjbs siunciau darba, bet manes net nera... kas per?

Redagavo 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu zodziu kazkokia nesamone. Tiek dariau ir net 3 vietos nepajemiau, tai kas ten per darbai tokie nerealus kitu zmoniu. Kiek ten idomu dare, nu ziuresim. Neapsimoka dalivauti. Kai sunervino. Ne del to, kad nelaimejau, bet del to kiek kru...si prie tu darbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu zodziu kazkokia nesamone. Tiek dariau ir net 3 vietos nepajemiau, tai kas ten per darbai tokie nerealus kitu zmoniu. Kiek ten idomu dare, nu ziuresim. Neapsimoka dalivauti. Kai sunervino. Ne del to, kad nelaimejau, bet del to kiek kru...si prie tu darbu.

 

Nu ko tu nervuojiesi ka zinai gal tie dar daugiau dirbo ir stengese. Dziaukis bent kazka gausi :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu zodziu kazkokia nesamone. Tiek dariau ir net 3 vietos nepajemiau, tai kas ten per darbai tokie nerealus kitu zmoniu. Kiek ten idomu dare, nu ziuresim. Neapsimoka dalivauti. Kai sunervino. Ne del to, kad nelaimejau, bet del to kiek kru...si prie tu darbu.

 

Visi pralaimėjusieji dabar taip jaučiasi, tad tavo reakcija normali patikėk. :rolleyes: O šiaip ne pergalė svarbiausia, o dalyvavimas, am I right? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu bent esi... As dariau, net nera manes...

 

Gal Auksinis tave pamiro paminėt sąraše. Kai žiūrėjau darbus, tu tikrai buvai ir tavo darbą aš tikrai apžiūrėjau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nerupi man tas kazkas, man greiciau idomu paziureti kas ten tokio nerealaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.