Impaler

Pasiūlymai parduotuvei, kritika

Rekomenduojami pranešimai

Norėčiau iš Jūsų visų sulaukti kokių turite pasiūlymų kaip būtų galima pagerinti el. parduotuvę iš techninės pusės, vartojimo patogumo, dizaino ir panašiai (tik nesiūlykite kokių reikia prekių).

 

Dėkoju už pastabas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaip jau rašiau temoje apie atidarytą parduotuvę,tai taip čia ir nukopinau savo postą...

Dar Impaleri,siūlyčiau pagalvoti apie sutartį su kažkuriuo banku,kad būtų galima įsigyti kokią konsolę ir lizingu(čia aišku kalba eina apie tuos playmanus kurie dirba ir aišku apie pinigų sumas didesnes nei 150lt,nes tik nuo tokios sumos ir lizingas duodamas),nes kitą kart ne visi turi tiek pinigėlių vietoje ir jiems visai patogu tai pasidaryti lizingu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taippat kopijuoju iš šaudyklos.

Šaunu, bet sorry, neužskaitau tų prierašų prie pavadinimų *gold*, *silver*. Nepaprasčiau būtų įėjūs į konsolę tada pamatyti varijantus ir užsisakyti?

Ir dar apie PS3 silver kalbant:

Nuotrauka

Ar nebūtų geriau sumaišyti vietas ant silver? Na faktiškai kam tau reikia pultelių kroviklio pastatomo jai turi tik vieną pultelį su kuriuo gali krauti per USB ir žaisti tuo pačiu metu? Na ir aišku kainą pakelti keliais litais, nes man atrodo pultelis už stovą daugiau kainuoja (bet nesu tikras). :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas pastebejimas

Su ipodu nieko nerodo (tikslaiu rodo tuscia foruma)

 

Man su telefonu tas pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau būtinai reikia įtraukti ir Nintendo konsoles, ir prie to paties, būtų smagu matyti pirkti supercardus NDS'ui, nes Lietuvoje sunku jų gauti, todėl tenka patiems siųst iš užsienio Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siulau pardavineti netik konsoles ir ju priedus, bet ir zaidimus nes tarkim zmogus perkantis konsole gali ir zaidima iskarto nusipirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siuliciau prideti tuos aparaciukus, su kuriais filmuojami ps3,xbox gameplay, manau daug kas imtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siuliciau prideti tuos aparaciukus, su kuriais filmuojami ps3,xbox gameplay, manau daug kas imtu.

 

Na butu tikra naujiena nezinau ar tikrai daugelis pirktu bet vertetu pabandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As siuliciau prideti tuos aparaciukus, su kuriais filmuojami ps3,xbox gameplay, manau daug kas imtu.

 

Puiki mintis pritariu tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jūs tai geri... Juk impaleris parašė, kad nesiūlytumėte kokių reikia prekių, o jūs vien tik tai ir terašote kokių norite prekiu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man regis visos nuomonės reikalingos, manau tik įnauda jam žinoti ko nori klientai. Aš norėčiau kad būtų galima įsigyti Xbox Live taškų ir gold'o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man regis visos nuomonės reikalingos, manau tik įnauda jam žinoti ko nori klientai. Aš norėčiau kad būtų galima įsigyti Xbox Live taškų ir gold'o

 

Visiškai teisingai. Žmonės rašo ko jiems reikia. Į tai pardavėjas gali atsižvelgt ir pasiūlyt. PSN bei Xbox live papildymai būtų labai gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Malonu, jog pas jus atsirado parduotuvė. Todėl siūlau, įsigyti SSL sertifikatą, saugumui užtikrinti. O gal jūs jį jau turite, nežinau. Čia tiesiog toks mano pasiūlymas. :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.