Jenkis

PS3 JailBreak DUK

Rekomenduojami pranešimai

Dažniausiai užduodamu klausimų susijusių su PS3 Jailbreak pagrindai:

 

Update 2014 / 01 / 03

 

K. Ar galima žaisti ONLINE su atrištu PS3? Ar tai saugu?
A. Taip, galima. Tikimybė gauti baną, kaip ir per XBOX 360, visada yra. Jei norite ją kuo galima labiau sumažinti, naudokite naujausią CFW, necheatinkite, nežaiskite neišleistų žaidimų prieš laiką, nesigirkite per PSN, kad naudojatės CFW, naudokite PSN patch programą.
 
K. Kaip sužinoti, ar mano PS3 atrišamas?
A. Per XMB eikite į Settins>>System settings>>System information. Jei jūsų versija yra 3.55 arba žemesnė, užteks įrašyti CFW per USB atmintinę, kas yra labai lengva. Jei FW aukštesnė, teks downgradinti arba dėti ODE.
 
K. Kaip sužinoti, ar mano PS3 downgradinamas? Kiek kainuoja downgrade?
A. Nudowngradinamos visos FAT konsolės, SLIM CECH-20xxA, CECH-20xxB, CECH-21xxA, CECH-21xxB modeliai ir kartais CECH-25xxA bei CECH-25xxB. Pastarųjų nužeminimas priklauso nuo gamyklinės versijos. Ji turi būti 3.56 arba žemesnė. Ją sužinoti galima šios pamokos pagalbahttp://www.homebrew-...3 MinVerChk.pdf.  SLIM CECH-30xxA, CECH-30xxB bei SUPER SLIM nužeminti neįmanoma. Downgrade kaina apie 150-200lt.
 
K. Kas yra ODE? Kiek tai kainuoja?
A. ODE (optical drive emulator)-įrenginys, skirtas atrišti nenužeminamas PS3 konsoles (naujausias SLIM bei visas SUPER SLIM). Priešingai nei downgrade, įdiegiant ODE, įrenginys yra paliekamas, todėl kaina yra tokia didelė. Su ODE žaidimai gali būti žaidžiami tik iš išorinio HDD. ODE įdėjimas kainuoja apie 400lt.
 
K. Kokia šiuo metu CFW yra naujausia?
A. Šiuo metu pati naujausia CFW yra 4.53 HABIB 1.04 /w COBRA.
 
K. Kokių funkcijų suteikia visos COBRA cfw?
A. PS1, PS2, PS3 žaidimų paleidimą iš vidinio/išorinio FAT32 arba NTFS kietojo disko, ISO žaidimų, DVD, BLU-RAY filmų palaikymą, žaidimų per lan paleidimą.
 
K. Jei turiu konsolę su naujesne nei 3.55 versija, ar galiu ją nulaužti be downgrade ir ODE?
A. Ne, tai yra neįmanoma.
 
K. Mano konsolės versija 3.55. Naujesni žaidimai neveikia. Ką daryti?
A. Šiuo atveju yra 2 variantai. Pirmas variantas yra ieškoti fix'ų tam žaidimui, bet antras ir paprastesnis variantas yra įsirašyti naujesnę CFW, pvz. 4.53 HABIB 1.04.
 
K. Kaip atsinaujinti CFW?
A. Parsisiųskite norimą CFW. USB atmintinėje, suformatuotoje FAT 32 formatu, sukurkite aplankalą PS3, o jame aplankalą UPDATE. Tada išarchyvuokite CFW (jei ji buvo suarchyvuota), pervardinkite failą į PS3UPDAT.PUP ir įkelkite į UPDATE aplankalą. CFW atnaujinkite per XMB arba recovery menu. Po CFW atnaujinimo nepamirškite įdiegti naujausią MULTIMAN versiją (http://store.brewolo...w.php?brewid=24).
 
K. PS3 man išmetė lentelę, kad reikia atsinaujinti versiją. Ar tai saugu?
A. Priklausomai nuo dalyko, kurį konsolė siūlo atnaujinti. Jei siūlo atnaujinti žaidimą, tai yra saugu. Jei siūlo atnaujinti programinę versiją (system software)-tai panaikins jūsų nulaužimą, tad JOKIU BŪDU NEATLIKITE SISTEMOS ATNAUJINIMŲ IŠ PSN ARBA IŠ ŽAIDIMŲ!!! 
 
K. Ar yra būdas sumažinti PS3 žaidimų dydį?
A. Galite ištrinti nereikalingus failus (3D intarpus, jei neturite tokio televizoriaus, kitų kalbų failus ir t.t.), tačiau pats paprasčiausias būdas yra ištrinti PS3_UPDATE aplankalus. Juose būna 256MB užimantis UPDATE failas, kuris yra ne tik nereikalingas, bet ir pavojingas, nes jei jūsų konsolės versija bus žemėsnė, tai žaidimas paprašys atnaujinti versiją, ir jei sutiksite, tai panaikins jūsų nulaužimą. 

 

Update 2011 / 06 / 05

K - Tai Playstation 3 konsolė nulaužta ir aš galiu žaisti žaidimus kuriuos parsisiunčiau iš interneto?
A - Taip

K - Ar JB pažeis mano PS3 Garantija?
A - Ne, Tau nereikės ardyti konsolės.

K - Ar yra kokiu regionų problemu tarp PAL ar NTSC ?
A - Ne. JB PS3 pilnai susidoroja su betkokiu regionu.

K - Kuri FW tinka norint nulaužti PS3?
A - Visos iki 3,55.
(Šiai dienai nera jokio budo nulaužti 3,60 ar 3,61 FW)

K - Pas mane sena FW (pvz: 3.41) Kaip aš galiu updatinti iki 3,55?
A - Tau reikia parsisiūsti OFW 3,55, Procesas vyksta per USB atminties laikmena.
(drive):\PS3\Update\(PS3UPDAT.PUP arba PS3PATCH.PUP)
Tuomet per PS3 eini i settings, system update, tada update via storage media.

K - Ar turėdamas 3,55 galiu žaisti žaidimus kurie reikalauja 3,60 FW??
A - Taip Viska rasi čia


K - Ar JB veikia su visais Žaidimais?
A - Taip tik kai kuriems žaidimams reikia papildomu keliu minučių, kad juos paleisti..
Kai kurie veikia iš išorinio HDD, kai kurie is Vidinio HDD, kai kuriems reikia eBoot kai kuriems pakeisti parametrus.


K - Ar sunku pasikeisti PS3 kietajį diską?
A - Tavo močiutė tai sugebėtų pažiurėjus YouTube Tutorialus

K - Ar galiu žaisti Online su JB ?
A - Taip viską rasi čia

K - Jeigu aš kuriam laikui noriu pajailbreakinti konsolę, sulošti kelis žaidimus OFFLINE, tada įsirašyti OFW ir be baimės lošti online ir negauti bano. Įmanoma taip?
A - Imanoma. Tačiau tuomet prarasi savo galimybę veliau JailBreak'int konsole. Procesas toks: jei jau turi JB konsole tesiog tereikia atgal įsirašyti OFW 3,55 ir padaryti update i 3,61 (dabartinę versija) ko pasekoje nebegalėsi Jailbreakint savo konsoles (bet jau ne šiai dienai)

 

 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimėlis, jeigu aš kuriam laikui noriu pajailbreakinti konsolę, sulošti kelis žaidimus OFFLINE, tada įsirašyti OFW ir be baimės lošti online ir negauti bano. Įmanoma taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimėlis, jeigu aš kuriam laikui noriu pajailbreakinti konsolę, sulošti kelis žaidimus OFFLINE, tada įsirašyti OFW ir be baimės lošti online ir negauti bano. Įmanoma taip?

 

 

Atsakyta, Tema Updated. Jei Impaleri nori patikrint ar mano žinios geros ar dar kas. tai nevark. Niekada neminėjau, kad mano žinios 100 proc teisingos. tesiog viskas kas čia parašyta yra paremta kitų žmonių patirtimi ir nuomone. Tad lygiai taip pat jūs galite kritikuoti ir peikti mano informacija. Nes man vienodai žydi sodai :) jei kas galite padaryti geriau mielai skaityčiau tai jau padaryta kažkieno kito negu pats ieškočiau info kituose forumuose ir poto postinčiau ją čia .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dažniausiai užduodamu klausimų susijusių su PS3 Jailbreak pagrindai:

 

 

K - Kuri FW tinka norint nulaužti PS3?

A - Visos iki 3,55. Dar 3,56 Tačiau tam reikia Downgradinti FW.

(Šiai dienai nera jokio budo nulaužti 3,60 ar 3,61 FW)

 

 

Tai jau yra tikras 3.56 downgrade? Kur radai sia informacija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau yra tikras 3.56 downgrade? Kur radai sia informacija?

 

 

Vat tokiu postų ir laukiau. Sakiau, kad info negaliu garantuot 100 proc. Klaida ištaisyta. ir... Sorry už klaidingą info. Neabejoju, kad atsiras koks forumo narys kuris už patirtą moralinę žala dėl klaidingos info, jus pavaišins arbata :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia paskaites, kažkiek supratau, bet man neaišku dar, na aš čia mačiau šitame puslapyje parduoda PS3 ir parašyta nulaužiamas tai tas nulaužimas tai ir yra JailBreak?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia paskaites, kažkiek supratau, bet man neaišku dar, na aš čia mačiau šitame puslapyje parduoda PS3 ir parašyta nulaužiamas tai tas nulaužimas tai ir yra JailBreak?

 

 

Nulauziami yra tie PS3 kuriu Programine iranga arba kitaip FIRMWARE yra 3.55 arba zemesnes versijos. Tai galima patikrint isijungus konsole pries perkant Naulauzimas - Jailbreak.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau galima jeilbreikinti PS3 be tos usb jailbreak fleskes? Jei ne, tai kur galima nusipirkti pigia ir gera ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau galima jeilbreikinti PS3 be tos usb jailbreak fleskes? Jei ne, tai kur galima nusipirkti pigia ir gera ?

 

Žinok jau labai seniai galima atrišti ps3 be fleškės, tu aplankyk jailbreak skiltį ir užeik į CFW temą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau galima jeilbreikinti PS3 be tos usb jailbreak fleskes? Jei ne, tai kur galima nusipirkti pigia ir gera ?

 

Ne į temą

Atsibudo :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry tiesiog daugiau nei puse metu nejungiau ps3 :)

 

Gidas, kaip pasidaryti: CFW versija - http://www.playmanija.lt/forumas/t27625/page__st__165/index.phpt27625/ps3-cfw/__st__165

 

O cia linkas i daznai uzduodamus klausimus: http://www.playmanija.lt/forumas/t27625/ps3-cfw/page__st__315

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau "sticky" prižiūrėtumet...Informacija pasenusi. :thumbsup4:

 

Dažniausiai užduodamu klausimų susijusių su PS3 Jailbreak pagrindai:

 

 

K - Tai Playstation 3 konsolė nulaužta ir aš galiu žaisti žaidimus kuriuos parsisiunčiau iš interneto?

A - Taip

 

K - Ar JB pažeis mano PS3 Garantija?

A - Ne, Tau nereikės ardyti konsolės. (pažeis, jei bus daromas "downgrade")

 

K - Ar yra kokiu regionų problemu tarp PAL ar NTSC ?

A - Ne. JB PS3 pilnai susidoroja su betkokiu regionu.

 

K - Kuri FW tinka norint nulaužti PS3?

A - Visos iki 3,55.

(Šiai dienai nera jokio budo nulaužti 3,60 ar 3,61 FW)

(Jei viršyta 3.55 versija, galimas versijos žeminimas (downgrade). Žeminti galima visas konsoles, kurios pagamintos iki 2011m. (gamykliškai ne aukštesnės nei 3.55 versijos) )

 

K - Kaip sužinoti, kada buvo pagaminta konsolė?

A - Reikia žiūrėti ant konsolės galo (phat) arba dugno (slim) esantį DATE CODE. DATE CODE šifruojasi taip: XY - X metai, Y - metų ketvirtis.

 

K - Pas mane sena FW (pvz: 3.41) Kaip aš galiu updatinti iki 3,55?

A - Tau reikia parsisiūsti OFW 3,55, Procesas vyksta per USB atminties laikmena.

(drive):\PS3\Update\(PS3UPDAT.PUP arba PS3PATCH.PUP)

Tuomet per PS3 eini i settings, system update, tada update via storage media.

 

K - Ar turėdamas 3,55 galiu žaisti žaidimus kurie reikalauja 3,60 FW??

A - Taip, bet yra ir išimčių. Viska rasi čia

 

 

K - Ar JB veikia su visais Žaidimais?

A - Taip tik Kai kuriems žaidimams reikia papildomu keliu minučių, kad juos paleisti..

Kai kurie veikia iš išorinio HDD, kai kurie is Vidinio HDD, kai kuriems reikia eBoot kai kuriems pakeisti parametrus. Dauguma naujausių žaidimų pasileidžia tik su TrueBlue (a.k.a. Jailbreak 2.0) USB dongle'u. Kai kurie nepasileidžia visai.

 

 

K - Ar sunku pasikeisti PS3 kietajį diską?

A - Tavo močiutė tai sugebėtų pažiurėjus YouTube Tutorialus

 

K - Ar galiu žaisti Online su JB ?

A - Taip viską rasi čia (praplėsto local network principas, ne PSN)

 

K - Jeigu aš kuriam laikui noriu pajailbreakinti konsolę, sulošti kelis žaidimus OFFLINE, tada įsirašyti OFW ir be baimės lošti online ir negauti bano. Įmanoma taip?

A - Imanoma. Tačiau tuomet prarasi savo galimybę veliau JailBreak'int konsole. Procesas toks: jei jau turi JB konsole tesiog tereikia atgal įsirašyti OFW 3,55 ir padaryti update i 3,61 (dabartinę versija) ko pasekoje nebegalėsi Jailbreakint savo konsoles (bet jau ne šiai dienai) norint gryžti prie jailbreak, reikės žeminti versiją.

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar apsimoka pirkti tb flesha uz 200lt ??

 

Nelabai, nes kažkodėl jaučiu, kad neužilgo ir šis daikčiukas nebegalės paleisti visus žaidimus :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.