Jenkis

PS3 JailBreak DUK

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki nusipirkau naudo ps3 su fw 4.11. Kaip galeciau pasidaryti versija 3.55 ir paruosti nulauzimai. Ar yra vilniuje taisyklu kurios daro si downbrake?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki nusipirkau naudo ps3 su fw 4.11. Kaip galeciau pasidaryti versija 3.55 ir paruosti nulauzimai. Ar yra vilniuje taisyklu kurios daro si downbrake?

 

Parasyk pagaminima savo ps3. arba ant galo yra kodas, pagal ji gali suzinoti, kada pagaminta tavo konsole ir kokiu CW jau isejo is gamyklos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasyk pagaminima savo ps3. arba ant galo yra kodas, pagal ji gali suzinoti, kada pagaminta tavo konsole ir kokiu CW jau isejo is gamyklos.

 

Pas mane irgi SLIM, 4.11, DATE CODE: 9C. Kaip galėčiau downgrade'int?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasyk pagaminima savo ps3. arba ant galo yra kodas, pagal ji gali suzinoti, kada pagaminta tavo konsole ir kokiu CW jau isejo is gamyklos.

 

Labas, iš tavo žinutės susidarau nuomnonę kad yra įmanoma downgradinti ?

Tačiau tai priklauso nuo minėtos išleidimo datos.

Vadinasi - mano pirktas ps3 gal ~2007tais gali būti downgradintas ? Nes jo pirmoji versija ten buvo vienetu ar dvejetu prasidedanti.

 

Ar tu čia šiaip sau rašineji nieko nežinodmas ?

 

Jeigu kas gali patvirtinti minėtą faktą, tai aš norėčiau nusilaužti vieną iš savo dviejų konsolių. Parašyk man jeigu žinai kainą ir į ką kreiptis (o gal ir pats galėčiau tai tuomet kur čia parašyta kaip?).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Um.... norejau Editint tema kad patvarkyt bet .... nerandu kaip.... gal pasenau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas, ar galiu downgrade'inti savo PS3 Slim iš 4.20 ofw į 3.55. Turiu 2011m. slimą kai pirkau ir įjungiau buvo su 3.55 ofw. Pirkau iš Topo Centro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei buvo su 3.55 FW tada taip, gali.

 

Tai kaip man čia taip pasidaryt? Nes kiek žiūrėjau nieko neradau kaip recovery ir downgrade :genius: Redagavo Doncius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip man čia taip pasidaryt? Nes kiek žiūrėjau nieko neradau kaip recovery ir downgrade :nsure:

 

Labai daug nesidomėjau downgrade, bet atrodo tau reikės pirkti e3 flasherį, jį lituoti į ps3 irrrr ten daug žaisti ir kankintis :genius: yra lietuvoje kas downgradina, bet man atrodo, kad kaina pas jį ganėtinai didžiulė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug nesidomėjau downgrade, bet atrodo tau reikės pirkti e3 flasherį, jį lituoti į ps3 irrrr ten daug žaisti ir kankintis :megusta: yra lietuvoje kas downgradina, bet man atrodo, kad kaina pas jį ganėtinai didžiulė.

 

 

200 minimum, priklauso kur rasi... bent jau manes tiek paprase .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa pasakius jei konsoleje buvo OFW 3.55 ir zemesne versija jai padaryti downgrade imanoma su e3 flasheriu, ji galima nusipirkti internetu su instrukcija ir vismis tam reikalui skirtom dalimis iki atsuktuvo, isskyrus lituokli, visa kita padaryti nesunku. Naujieji e3 flesher net nereikaluja litavimo kiek as prisimenu, tai nera sudetinga pasidaryti paciam. Internete yra ju svetaine lengvai viska galima paziureti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimu:

 

Ka prarasiu nusijailbreak'ines ps3?

Koks skirtumas tarp paprasto JB, Blue dongle ir t.t.?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pora klausimu:

 

Ka prarasiu nusijailbreak'ines ps3?

Koks skirtumas tarp paprasto JB, Blue dongle ir t.t.?

 

 

Kaip suprantu pats, PSN prarasi (Galimybe zaist ONLINE) nes jei pamenu iskart prasys update daryt kad prisijunkt prie Online.

 

Paprastas JB yra CFW 3.55 ant kurios ne visus zaidimus pazaisi (nors ju daugeja kas diena) o tas TrueBlue Dongle yra Mulkiu kompanija kuri surado buda kaip zaisti visus (beveiK) zaidimus nu ir padare ale savo CFW ir turbo dongla be kuriu tipo zaidimai nauji neis, bet kaip sakiau kiekviena diena vis atsiranda nauju Fix'u kurie leidzia zaisti naujus geimus ir ant 3.55 pries savaite seile varvinau ziedamas Dragon's Dogma video, nes nebuvo kaip pazaist su 3.55 o dabar jau pats zaidziu ir be jokiu donglu :whistling: dar maciau kazkas rase kad Duplex lygtais nulauze TB dongla taip kad jei tai tiesa tai tu FIX'u vis dauges.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklaust, nes truputi atsilikau nuo PS3.

 

Pas mane yra PS3 + 3.55CFW, koki reikia CFW rasytis kad naujausi zaidimai eitu? Ir irasant nauja CFW sena CFW reikia istrynti ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nepalaikykit kvailu ar dar kokiu, bet esu visiškai žalias šiose temose. Norėjau paprašyti gal kas parašytų trumpą gidą ar numestų kokį linką kur būtų parašyta kaip kelti ps3 žaidimis į vidinį hdd, nes nieko internete konkrečiai paaiškinto neradau. Planuoju pirkti nulaužta ps3 su naujausia versija. Ar kėlimas visada yra vienodas nepaisant kokia pas tave versija? Dėkui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.