Starscream

Microsoft konsolių naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Vis labiau ir labiau as linsktu i sony puse,gal ir gerai,jaigu bus visokie prialomi netai ir kinect,tai man to nereik,nereiks galvos lb lauzyt ka imti,ps4 vienareiksmiskai=)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip po tu visada online gandu, nebelabai ir rupi man tas xbox, bet pristatyma butinai zesiu, gal kas patrauks aki, o kolkas linkstu i sony puse, jei dar anonsuos, kad ps4 gaus God of War kolekcija, mano pasirinkimas aiskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau lygini kas geresnis kai dar net oficialiai nepristatyta? Siauras poziuris ir fanbojiskas elgesys... pamate PS4 pulteli ir jau isivaizduoja konsole :) PS4 pristatymas be pacios konsoles... labai originalu, tik vat sito originalumo manau MS nekopijuos.

Ir lygini PS3 su X360 nors nei vienos konsoles neturi, tiktai akmens amziaus Sony konsoles :)

 

Jei jau pats neturiu ps3 ar xbox360 tai nereiskia, kad man nera teke su jais susidurti ir ju ciupineti. Prie ko cia ps4 pultelis ir konsoles isvaizda? Man asmeniskai isvaizda paskutinei vietoj, svarbu kad turetume ka zaisti. Ir xbox is zaidimu puses iki siol neblizgejo ir abejoju ar kas nors pasikeis po isleidimo. Per katra vieta mano elgesys fanbojiskas? Vien paziurejus pagal dabartinius duomenys, ps4 konsole galingesne, naujos galimybes su network, turi tikrai gerus excliusivinius zaidimus (ir ju gan nemazai), nemokamas internetas, ir ko gero bus pigesne uz nauja xbox. O kuom xbox pranasenis, mokamu internetu, mazesne galia (pradzioje skirtumo nejausim cia labiau ateiciai kurejai gales parodyti nauju galimybiu), mazesniu excliusiviniu zaidimu kiekiu (ranku pirstu turbut uztektu suskaiciuoti tikrai geriems excliusivams)? Vienintelis + tai kad lyg ir tures kaip ir projektoriu kuris rodys dar ir aplink tv ant sienu, bet visi kiti - nusveria sita +. Pacio elgesis i fanbojizma nesa kad iskart stoji ginti xbox nors kaip ir sakiai jis dar net nepristatytas. As sneku pagal dabartine situacija ir tikrai ps4 laimi siuo metu, aisku mano nuomone gali pasikeisti po xbox pristatymo, bet nelabai tikiu

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano poziuris i sita situacija:

PS4 pirksiu bet kuriuo atveju. Kodel? Exclusives, jrpg's, controlleris (nei silta, nei salta kokia deze bus man, bile knopkes patogios), tas pats account'as ir trophies persikelimas.

Xbox'a pirksiu iskart, jeigu neis tokie OP exclusive'ai (hint hint: Kinect) kaip dabar ir jeigu jie duos galimybe pirkti be kinect.

Galit vadint fanboy'um ar kuo norit, bet man asmeniskai is dabartinio xbox'o nulis emociju - controlleris per didelis ir per sunkus, kinect man nesviecia, uz online papildomai moketi, exclusive'ai praktiskai vien arcade/kinect, vieninteli Alan Wake'a norejau pazaisti, tai pasiskolines konsole buvau, bet ir tai veliau isejo ant pc.

Kol neuzpuolet su 'omgforzahalogearsofwar' - shooteriu ir race sim'u nezaidziu ir 140 balu is 100 metacritics nieko nekeicia.

Jeigu pulsit del storyline - visus Halo/Gears of War intarpus su dalimis gameplay esu perziurejes youtube, story nebloga, nesigincysiu, tiesiog ne mano tipo zaidimai zaisti :)

 

Taigi nuomone mano tokia, neesu nusiteikes priesiskai pries ateinanti xbox'a, bet ziurint kiek jie visiem bando ta kinect'a stumdyti ir ties juo tiek orientuojasi (tai nera blogai, jiem gerai sekasi) tai nerimas mane suima, kad nepradetu pagrinde kinect'ui ir kepti, panasiai, kaip dabar.

 

EDIT:

 

Ir lygini PS3 su X360 nors nei vienos konsoles neturi, tiktai akmens amziaus Sony konsoles :)

 

Blu-ray. lulwut. Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm o kur leakai ..ka net diena pries nebus leaku.. :spit:

:kede:

 

o siaip tikimes rytoj tada specu,dezes, pultelio ir t.t ..ir COD: Ghosts greiciausia pirmo treilerio, Forza 5 treilerio.

 

cia ji pristatys :

21st May, 6pm UK time.

 

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano poziuris i sita situacija:

 

Galit vadint fanboy'um ar kuo norit, bet man asmeniskai is dabartinio xbox'o nulis emociju - controlleris per didelis ir per sunkus,

 

Blu-ray. lulwut.

 

 

Na jei tau "plasmases gabalas" per sunkus cia jau tavo problemos...

 

Nuotrauka

 

 

Tuoj tuoj pamatysim ka parodis MS, man kaskaip belaukiant pristatymo konsoles kilo mintis ar tik nebus dar ir koks exclusive' paslepto pristatymas su nauja konsole :nsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tau "plasmases gabalas" per sunkus cia jau tavo problemos...

 

Nuotrauka

 

 

Irgi idomus tu, teisi iskart uz nuomone. :)

 

O exclusives tai zinoma, kad pristatys, multiplatforminius vien rodyt naudos jiem tikrai nera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm o kur leakai ..ka net diena pries nebus leaku.. :spit:

:kede:

 

o siaip tikimes rytoj tada specu,dezes, pultelio ir t.t ..ir COD: Ghosts greiciausia pirmo treilerio, Forza 5 treilerio.

 

Jo dėl leak MS pasistengė, bet bus įdomu, siurprizų pamatysim užtat :) Forza 5? Nemanau, greičiau jau PGR 5, kas yra tikrai ne ką prasčiau. Šiap ryt ta konferencija bus skirta komandos pasidalinimui apie taip kaip sukurta buvo konsolė ir pan., todėl daug žaidimų nematysim. COD, PGR 5, dar gal porą kokių..o visi žaidimai didieji bus per E3, na tą ir MS patys patvirtino. Jau tik 24 valandos, can't wait :omg:

 

Nuotrauka

Oh internet... :D

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Irgi idomus tu, teisi iskart uz nuomone. :)

 

O exclusives tai zinoma, kad pristatys, multiplatforminius vien rodyt naudos jiem tikrai nera.

 

Ne į temą

Nieko neteisiu tiesiog sakau kad vieniem patinka tas kitiem tas. Man pvz kaip tik labiau x pultelis, bet as jug dbr neinu ir nekritikuoju ps3 ar ps4 pultelio...

 

beto as turejau omeni visiskai nauja graju excliusivini o ne koki Forza 5.. Nes Gow kaip ir serija baigta tad kaska jug reiktu jo vieton su vel geru story imesti :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko neteisiu tiesiog sakau kad vieniem patinka tas kitiem tas. Man pvz kaip tik labiau x pultelis, bet as jug dbr neinu ir nekritikuoju ps3 ar ps4 pultelio...

 

beto as turejau omeni visiskai nauja graju excliusivini o ne koki Forza 5.. Nes Gow kaip ir serija baigta tad kaska jug reiktu jo vieton su vel geru story imesti :innocent:

 

As irgi nekritikuoju, as pasakiau savo nuomone, kuri nera "is lempos", nes esu isbandes abi konsoles (kol ps3 neturejau, pas pazistama xbox'u pastoviai besldavom) pakankamai ir argumentuoju savo nuomone.

 

Apie tavo nejima kritikuot - tai tu ir neik, tu geriau man paaiskink, kodel mano nuomone gali buti neteisinga siuo atveju. Parasytum, kad tau nepatinka ps3 pultelis - puiku, tavo rankos gal kaip desreles (neizeidineju), man nuo to nei silta nei salta.

 

Taip pat nebuvau tas, kuris pradejo ir tiesiog isiterpiau i verdancia konsoliu karu pastovia diskusija, kur pries tai zmogus svaistesi fanboy'iais vadindamas kaip pagrindini argumenta, o tu iskart su nuotraukom kazkokiom soki, sarkazma per krastus lieji.

 

Nuotrauka

 

Ka as tau daugiau galiu pasakyti, viskas su tavim aisku. :)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Chill out. Gausim daug gerų žaidimų tiek iš vienos tiek iš kitos pusės, o tai svarbiausia. Žaidžiant svarbiausia, kad būtų smagu..Nesvarbu kokia konsolė, vieniems tai viena, o kitiems tai kita. Todėl ginčai kas geriau tiesiog tušti. Svarbiausia, kad gausim daug naujų ir kietų žaidimų, kuriuos plieksim valandų valandas. Ir galiausiai nėra laimėtojų..laimim mes visi, gameriai :all:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikai cia tik karo, tikri zaidejai del tokiu dalyku nesipyksta. Man paciam patinka abi konsoles taciau as pasirinkau xbox, nes pultelis tiko didelem mano rankom ir konsole lengviau nulauziama, nes esu uzkietejes piratas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip forza 5 jau rudeni turi iseit. tai tikrai tures but. PGR5 jo greiciausia irgi .

 

svarbu zaidimai. ju kuo daugiau nauju. kuo maziau kinect ..sorry kinect fanboys :melvin: ne rimtai tai mes uz inovacijas..ir naujus zaidimus. o del forzos tai tikriausia jos ir nerodys dar naujos ..nes kazkaip zadejo Forza 5 dar ant x360 lyg.

 

next gen fifa rytoj

Nuotrauka

 

dar kazka teasina Mclarenai rytdienai tai arba PGR naujas arba Forza.

McLaren Automotive is teasing “something special” for tomorrow’s Xbox unveiling. Given how the business is involved with cars, this is likely related to a new racer of some sort for the Xbox 360 successor.

 

The tease reads:

 

“Tomorrow, 6pm BST/10am PDT, Xbox is revealing something special. We think you might like what they’re announcing…”

pats konfas zada but 1 val ilgumo .tai gana neilgas .bet uzteks parodyt tam kam reikia aisku.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

liko lygiai 20h-57min :P beto per ka geriau butu ziuret ? Nes visgi i live kanala jungsis nemazai zmoniu tai per PC ar X butu mazesnis "Lag"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.