no0ne

Android diskusijos / Pagalbos tema

Rekomenduojami pranešimai

Nu teisingai, visų poreikiai skirtingi. Tada pasižvalgyk į Homtom HT17 Pro. Šitas turėtų tavo poreikius tenkinti. Aš kol kas dar naudoju 2013 m. pirktą Samsung Galaxy S Duos. Va tas tai mėgsta lagint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, o iš kur pakvietimą gaut :D

po kokiu 3 men kai atsirado oneplus 2 panaikino pakvietimu sistema ;) bet jis nlb vykes modelis,tad siulyciau pasitaupyt iki 399€ ir imti iskart 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nutiko tokia avarija, kad ištaškiau savo Z3 Compact ekraną - ekranas veikia, šviečia normaliai, bet į prisilietimus nereguoja, Ar verta dar kažką tvarkyti, ar jau reikia užsiimti naujo telefo paieškom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka rinktumetes?Oneplus 5 ar samsung s8 jeigu jum kainuotu identiskai? nes noriu atsinaujint jau telefona ir nzn ka is ju pasirinkti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

S8 plus arba s8, arba palauk s8 note :) bet šiaip aš imčiau s8, pradėjo jau nepatikti man tas oneplus 3t, nedraugauja su mano samsung tv, su Android tv puikiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi už Samsung Galaxy S8. no brainer.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokio baisaus scamo dar nebuvau gaves per tiek metu. Tiesiai i kalendoriu. Google su savo galybe nustatymu palieka spragas.

post-12281-0-99832500-1566858843_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sony xperia z1 reikia prie google priregint, bet nežinau ankstesnio emeilo. kokie būtų sprendimai? parametrų atstatymas, prijungus prie pc ir viską nafig ištrynus,nepadėjo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, Impaler parašė:

@jerry uždėtas tipo šifravimas buvo ant to el. pašto ar kaip?

nežinau.tiesiog bendradarbio sūnus rado kažkada pamestą gatvėj. pas jį gal metus pragulėjo ,paskui man atidavė bandymam :D ir neleidžia naujos google paskyros sukurt ,tipo įvest gmailą kuriuo anksčiau telefas buvo prijungtas ,kuriuo aš aišku nežinau :)  

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykite, kokia nuotrauku redagavimo programa jus naudojate savo telefone? Ne nuotraukai pagrazinti, bet, kad galima butu atlikti paprasciausius dalykus. Kaip kad istrinti, pasalinti nereikalingus dalykus, iskirpti nuotraukos dali ir ja issaugoti. Zodziu paprasta kaip Paint windowsuose. Kiek bandziau tai visos hemaroju varo su savo sudetingumu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2020-12-06 17:07, Magnitas parašė:

Sakykite, kokia nuotrauku redagavimo programa jus naudojate savo telefone? Ne nuotraukai pagrazinti, bet, kad galima butu atlikti paprasciausius dalykus. Kaip kad istrinti, pasalinti nereikalingus dalykus, iskirpti nuotraukos dali ir ja issaugoti. Zodziu paprasta kaip Paint windowsuose. Kiek bandziau tai visos hemaroju varo su savo sudetingumu.

Snapseed bandei?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinok jau nepamenu kokias bandziau. Pabandysiu tavo siuloma. Pranesiu ar geriau uz bandytas. ?

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.