smartkheiler

kas ka groja ar isviso niekas nieko negroja?

Populeresnis instrumentas   

57 nariai prabalsavo

  1. 1. Kas ka Grojate



Rekomenduojami pranešimai

Nu man labai idomu kas ka groja koks instrumentas populeresnis? as tai gitara, pianinu tik pianinas atsibodes nes jau 5 metus einu. :whistling:

Redagavo smartkheiler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pieninu Nuotrauka Rašosi pianinas, o ne pieninas :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekuo negroju, bet visai norėčiau "pieninu" išmokti. Patinka man jo skambesys.

 

Ne į temą

  • Nu šiaip ir "akardijonas" rašosi kaip akordeonas. Ir jo - pieninas nužūdė :whistling:
  • Aš groju savo kompiuteriu ir kartais konsolėmis :cheers: bet ne muziką...
  • Beje, smartkheiler, kodėl tu sakai, jog groji gitara ir pianinu, o pažymėjai visus variantus, net ir "negroju"? :D
Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Groju gitara,prieš 14 metų buvau pradėjęs groti pianinu,bet nuo 16 įsigijau savo pirmają gitarą ir pamiršau pianiną...dar prieš 4 metus turėjau ir elektrinę gitarą su visa jai reikalinga įranga,bet po pardaviau...štai ką daro šeima :beta: liko tik akustinė gitara,ir kai pas tėvus nuvažiuojiu,tai dar kartais ir prie pianino prisėdu... :beta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negroju seip ,

Ne į temą

bet pienino kartais isgeriu :beta:
Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dar labai gerai žmonos nervais groju :beta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau pradėjęs mokytis su gitara praeitą rudenį, bet po poros mėnesių mečiau. Nesu toks prie muzikos matyt :beta: Daugiau niekuo negroju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš groju(bent jau grojau) Saksafonu, tokia specialybe baigiau muzikos mokyklą(šiaip ne taip, nes jau vienu metu norėjau mest), dabar gerai nereiks eiti į muzikos pamokas :beta: ir dabar turiu elektrinę gitarą, kol kas dar vienos stygos trūksta, nes tokią gavau jau naudotą, bet nemokamai, taigi susitvarkysiu bridge, įsidėsiu naujas stygas ir gal jau rimčiau pradėsiu grot. Ai ir gitara mokinuosi grot savarankiškai, aišku kaip būna noro :beta:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš groju(bent jau grojau) Saksafonu, tokia specialybe baigiau muzikos mokyklą(šiaip ne taip, nes jau vienu metu norėjau mest), dabar gerai nereiks eiti į muzikos pamokas :sex: ir dabar turiu elektrinę gitarą, kol kas dar vienos stygos trūksta, nes tokią gavau jau naudotą, bet nemokamai, taigi susitvarkysiu bridge, įsidėsiu naujas stygas ir gal jau rimčiau pradėsiu grot. Ai ir gitara mokinuosi grot savarankiškai, aišku kaip būna noro :thumbsup4:.

 

Kokia pas tave elektrine?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia pas tave elektrine?

 

Squier Strat, gaminta Fenderio, pagal Fender Stratocaster, gavau su 15w kubu, taip pat Squier, nors ir nelabai patinka išvaizda pačios gitaros, bet kaip nemokamai gavau, tai tikrai labai gerai :D.

Gitaros foto
Nuotrauka

 

 

P.S. Pasidalink ir tu kokią gitarą turi ir šiaip visi pasidalinkit kas ką turit grojimui :D

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

  • Beje, smartkheiler, kodėl tu sakai, jog groji gitara ir pianinu, o pažymėjai visus variantus, net ir "negroju"? :D

 

Seip , kad visur butu uspildyta nes negraziai atrodo kai pirmas zmogus pamato kad nevisur atrodo ai seip :thumbup:

 

Nu tai va supratau kad populiariausias instrumentas yra konsole ir kiti kompiuteriai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.