blistas

Baninami LIVE account'ai iki 31/12/9999

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

gal kas patarimu gali duot koki nicka man susikurt kita? :D Ka nors su viper :thumbsup4:

 

Ne į temą

ViperMan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu susikuri antra profili non jtag geiminimui ir viskas.............

 

Banina visus profilius kurie yra konsoleje o ne viena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit biski sitoj vietoj man paaiskint: kuo skiriasi jtag geiminimas nuo non-jtag geiminimo?

 

Tuo ir skiriasi.. Jtag galima zaisti zaidimus is hdd (dauguma zaidimu), o non jtag konsole yra nemodifikuota, ir zaidi zaidimus taip pat is hdd, tik gali zaisti ribota kieki zaidimu. O dar aiskiau: No-jtag gali zaisti kiekvienas su nebaninta konsole, jtag pasidaryti gali tik su tam tikromis konsolemis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo ir skiriasi.. Jtag galima zaisti zaidimus is hdd (dauguma zaidimu), o non jtag konsole yra nemodifikuota, ir zaidi zaidimus taip pat is hdd, tik gali zaisti ribota kieki zaidimu. O dar aiskiau: No-jtag gali zaisti kiekvienas su nebaninta konsole, jtag pasidaryti gali tik su tam tikromis konsolemis..

 

Tai net nereikia naudot disko kad paleist zaidima is HDD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai net nereikia naudot disko kad paleist zaidima is HDD?

 

Galima isikelt i hdd, kad nereiktu disku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Welcome to the club :thumbsup4:

Nuotrauka

 

nu ką matyt ms visai parėjo, taigi sakau:

* GoD žaidimų nežaidžiau išviso ne vieno, nei su ap 2.5, ir be jos, nes mano usb tik 4gb ir niekad progos paleisti tokio žaidimo neturėjau.

* XBLA ir DLC paleidinėjau

* Visada naudojau dviejų pultų sistemą

* Po žaidimo paleidimo visada išeidavau iš modinto profilio

* Niekad nesiunčiau iš modinto profilio download history

* Po dashboard update, kuris perrašo dvd fw į originalų, žaidžiau tik trys XBLA žaidimus ir viena DLC - to ir užteko :D

 

kaip jau sakiau geriau banas ant profilio nei ant konsolės, bet gaila labiausiai goldo, ką gi vėl reikės iš šeimos biudžeto imti 120 litų, reikia tikėtis kad žmona nepastebės :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuo ir skiriasi.. Jtag galima zaisti zaidimus is hdd (dauguma zaidimu), o non jtag konsole yra nemodifikuota, ir zaidi zaidimus taip pat is hdd, tik gali zaisti ribota kieki zaidimu. O dar aiskiau: No-jtag gali zaisti kiekvienas su nebaninta konsole, jtag pasidaryti gali tik su tam tikromis konsolemis..

 

Kaip tai ribota kieki ? :thumbsup4::D :D kiek prisiusi tiek zaisi su profiliais..Tik man uzknisa siustis is ten visokiu Fileserve labai letu tai atsiuncia 1 game per 8h... Redagavo multikist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jau baisu darosi , po pavasario update bandziau pasileist tik arcade from dust ,bet nepavyko (gal butinai 2 pultu reikejo) ,golda pirkau metam pries menesi ,bet labiausiai nenoriu prarast 36k gs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jau baisu darosi , po pavasario update bandziau pasileist tik arcade from dust ,bet nepavyko (gal butinai 2 pultu reikejo) ,golda pirkau metam pries menesi ,bet labiausiai nenoriu prarast 36k gs.

 

Nu bet zinai, tas gs nieko palyginus su goldu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Welcome to the club :rolleyes:

 

 

Heh.. matau jau naują GT susikūrei :D GamerPic'ą galėjai ir kitokį užsidėti nei buvo :D Atpažins MS ir vėl gausi baną :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jau baisu darosi , po pavasario update bandziau pasileist tik arcade from dust ,bet nepavyko (gal butinai 2 pultu reikejo) ,golda pirkau metam pries menesi ,bet labiausiai nenoriu prarast 36k gs.

 

Ne tesiog nemokejai paleist..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Heh.. matau jau naują GT susikūrei :D GamerPic'ą galėjai ir kitokį užsidėti nei buvo :rolleyes: Atpažins MS ir vėl gausi baną :D

 

tegul baniną :) Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.